Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze wyjazdy na wakacje.

Go down 
+2
Fi Fi
weila123
6 posters
AutorWiadomość
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:10 am

Gdzie jedziecie na wakacje ? Macie już plany ?
Gdzie byliście na wakacjach ?
Co ciekawego zwiedzaliście ?


Podzielcie się wrażeniami Wink
---------------------------------------
Ja byłam na Węgrzech w Hajduszoboszlo. Było świetnie.
A jadę z rodzicami pewnie znów na Węgry i z koleżankami z klasy na kolonię do Grecji. To będzie mój pierwszy raz na kolonii Very Happy
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:15 am

A więc ja co roku (staram się przynajmniej) jeżdżę z rodzicami samochodem osobowym w góry. Jesteśmy tam dobry miesiąc. W tym roku chciałabym pojechać na obóz konny z przyjaciółką oraz właśnie w góry do moich znajomych. Ale teraz mam tak, że najpierw nad morze przyjeżdżają znajomi z okolic Zakopca, a potem razem dwoma samochodami jedziemy w góry ^ ^
Powrót do góry Go down
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:21 am

Fajnie Ci. Ładnie jest w Zakopanem (tak się pisze ? xd) ... Te widoki. Ach ! Very Happy
Powrót do góry Go down
Fi Fi
Już coś wie
Fi Fi


Liczba postów : 136
Dołączył : 17/02/2012

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:43 am

[Tak, tak to się pisze Wink] Dziękuję :3 Ale gdyby nie znajomi to pewnie nigdy bym tam nie jeździła...
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 9:32 am

Ja jadę (może) do rodziny do Niemiec,nad morze Bałtyckie oraz oczywiście w góry-gdzie mam swój domek letniskowy. Oprócz tego będę spędzała swój czas przy koniach, z pewnością pójdę na wypad do kina lub kręgle.
-------------------------------------
W maju jadę do Zakopanego na wycieczkę klasową (3 dniową) Smile Będziemy zwiedzać jakieś muzeum,na Morskie Oko pojedziemy bryczkami,chodzenie po górach i takie tam. Wink

A na koniec chcę dodać,że...
C-H-C-Ę W-A-K-A-C-J-E !!
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 9:43 am

Ja może w tym roku pojadę nad Bałtyk a konkretnie do Kołobrzegu (kiedyś zawsze co roku jeździliśmy do Ustki ale znudziła się już nam). Smile
____________________________________________________________________________

I jeszcze może ale to mało prawdopodobne odwiedzimy ciocię w Wielkiej Brytanii (a konkretnie to chodzi mi o Londyn). Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:28 am

CO?! HAJDUSZOBOSZLO? KIEDY?! Ja byłam na ostatnich wakacjach... W tamtym roku, lipiec... Jeśli spotkałaś na fali taką dziewcynkę w niebieskim stroju - witaj, moja droga! To byłam ja xD

Ja w tym roku jadę na drugi koniec Polski, czyli nad morze do Dębek. Będę tam tydzień. Kiedyś byliśmy tam, a mamie się spodobało, więc...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:14 am

Ja rok temu zaliczyłam 2 morza, na koloniach byłam nad bałtykiem a potem pojechałam z rodziną na Halkidiki w grecji, super było, raz siedziałam w wodzie 12 godzin.
Powrót do góry Go down
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 3:17 am

Sweet Rabitt - też byłam w lipcu Very Happy Nie pamiętam dziewczyny w niebieskim stroju ... Ale kto wie , może się widziałyśmy ;D
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 4:43 am

Kto wie... A;e super jest tam ta giga fala, nie? Ehh... Jako jedyna w tym roku chciałam pojechać znowu do Hajduszoboszlo...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 4:47 am

No super Very Happy A byłaś na tych krytych basenach ? Tam to dopiero jest fajnie ! Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nasze wyjazdy na wakacje. Empty
PisanieTemat: Re: Nasze wyjazdy na wakacje.   Nasze wyjazdy na wakacje. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze wyjazdy na wakacje.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Już wakacje!
» SZUKAM SITTERA - NA WAKACJE - PILNE
» Wakacje z biurem podróży, czyli jak nie dać się oszukać
» Wakacje - jak wam minęły ? :)
» No i to już.. koniec? WAKACJE..

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: