Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles

Go down 
+16
sajgon
ewunia9811
avrilka
xTikTakx
Star-x3
mina stirit1
Narkotyka
Sweet Rabbit
CzekoBoom
Clue
Malto
mercia5
Casablanka
Sakura
Lubelak
parafka
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:39 am

Moi Dordzy!

Nie pisalabym do Was gdyby nie bylo takiej koniecznosci. Odzyskalismy częśc koni skradzionych przez APX i wystawionych przez trenerke, jednakże częśc byla na aukcji licytacyjnej i tu prośba do Was. Nie podbijajcie cen, nie żywcie sie na nieuczciwosci trenerki i APX, my na nasze PG zapracowalysmy wlasną pracą i kuponami kupionymi od Owlinetu ( czy jak to tam sei zwie Wink ) nie pozwólmy by sytuacje takie jak nas dopadly byly notoryczne na howrse, niech osoby które sie kusza na zlodziestwo nie mialy klientów. Dostalam wiele propozycji pomocy, za co Wam jestem bardzo wdzieczna, naprawde jest to dla nas budujące, że osoby postronne prześcigają się w checiach wykupu koni wystawionych przez APX i trenerke na sprzedaz aukcyjną, jednak nie dajmy jej się najjesc nie przelicytowujmy się nawzajem, chetnych do pomocy proszę na priv w howrse - moj nick parafka, drugą osobą która chętnie przyjmie wiadomości jest dorcis. Reszcie baaaardzo dziękuję, naprawde naplywają do nas liczne wiadomości budujące od ludzi prawie których nie znamy, a nie jest im dalekie to że zostajemy pogrązone przez APX i trenerke. Niektórzy moga myślec, co tam kucom szkodzi, że im pójdą plodne konie na sprzedaż , przecież nie mają wrogów hodowlanych, otóż szkodzi, ludzie dzieki naszym kucom z wysokim PG mnożą sobie konie na GP i tracimy jak mało kto. Osoby robiące po 15 koni tygodniowo mają w plecy CAŁE pokolenia źrebaków, naprawde prosimy o brak licytacji tych wysokich koni na ogólniedostępnych aukcjach, wiemy że nie kazdy ma dostęp do ZM zatem prosimy o rozpowszechnianie tego przez ogloszenia OJ, wszelkimi możliwymi drogami. To nas boli!!! Trenerka dzieki APX wystawila źreby z PG o ponad 150 PG wyższymi niż te na sprzedażach, a my naprawde sie nie drozymy.

Z góry dziękuje wszykim za pomoc jeśli ktoś mialby pytania o sprawe APX czy trenerke zapraszam na priv mam screeny i inne cuda potwierdzające nasza szkode.

w imieniu calej hodowli pozdrawaj parafka i dorcis.
Powrót do góry Go down
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:51 am

oto linki do aukcji wystawionych z naszymi konmi przez APX

http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?id=5905202

http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?id=5905250

http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?id=5905217

poniżej linki do aukcji wystawionych przez trenerke która pislkowala sie na naszych koniach

link

link2

oczywiscie dziekujemy za pomoc i mamy na względzie wasz wysilek i bedzie on doceniony (w postaci tanszych - po kosztach walachów itd) ale nie dajmy sie zwariowac.

pozdrawiamy parafka i dorcis
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:54 am

Przykro mi że tak zrobiły, nie spodziewałem się tego po nich. Fakt że ostatnio trochę czarodziejsko się zachowywały, ale zawsze były uczciwe i nie robiły "cudów".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 10:56 am

Znam sprawę z wcześniejszego tematu Nathaly. Nie wiedziałam tylko, że trenerka też postanowiła Was wystawić. No cóż... dziewoja i nam nacisnęła już na odcisk i raczej nie zamierzamy jej pomóc w jakikolwiek sposób. W każdym razie ja nie zamierzam. Za to poradziłam jej udać się do specjalisty od szczególnych problemów osobowościowo-egzystencjalnych...

Ps. APX już teraz ładnie obłowiła się na sprzedaży tych 3 kucy... Prawie milion zysku z cudzej pracy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:02 am

tak jak juz pisalam zglosilam obie panie, jedna ma bada druga - 4 do karmy, ale prosze o nie karmienie troli. Po to moj wątek, jsli ktos nam nie wierzy naprawde zaprazam na priv wszystko udowodnie. OW uwierzyla stad karma APX, mysle ze naprawde mam "twarde" dwody. moja wiadomosc ma na cely "nie karmienie trola". I poraz kolejny dziekuje wszystkim za wsparcie bo dostaje po 10-20 wiadomosci od ludzi z checia pomocy.


naprawde dziekujemy wszystkie, jestescie wielcy :*
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:02 am

to okropne ... postraam się pomóc
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 11:07 am

parafka, masz całkowitą rację, podobne posty kończyły sie sprzeczkami. Temat zamknę a info zostanie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Go??
Gość
Anonymous



Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 12:22 pm

Bardzo dziękuję zarówno w imieniu swoim jak i całej hodowli, za okazywaną nam chęć pomocy Smile
Dzięki takim ludziom, którzy się do nas zgłaszają, myślę, że ta gra jeszcze ma sens. Że są uczciwi ludzie. Że nie każdy ma ochotę zniszczyć czyjąś pracę.

Dzięki raz jeszcze!
Pozdrawiam,
dorcis (i cała reszta paczki z hodowli Smile )
Powrót do góry Go down
mercia5
Nowy
mercia5


Liczba postów : 8
Dołączył : 24/01/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 12:25 pm

Dorota zgadzam sie z toba w zupelnisci,a za okazana nam pomoc bardzo dziekujemy
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 12:56 pm

Rzeczywiście, sprawa nieciekawa.
Co prawda kupiłam na bezpośrednich klacz z PG 713 po genach Waszych kuców, lecz z innym przyrostkiem (główny powód - nijak nie mogłam załatwić sobie od Was pokrycia nawet średnim szetlandem do mieszanek, więc postanowiłam być samowystarczalna Wink), lecz miło, bez pretensji, popisałam z Nathaly i dogadałyśmy się w konkretnej kwestii: nie rozmnażam czystej krwi i nie pakuję się Wam w biznes szetlandów. Słowa dotrzymam.
Na dowód - klacz i jej testowe postomstwo.

Swoją drogą, czy kasacja konta trenerki ma coś wspólnego z tą akcją? I jaki udział w kradzieży ma Pikaa?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:43 pm

Malto, o co chodzi z tą kasacją konta trenerki?

EDIT: Już widzę... Najpierw musiała nabruździć i okraść ludzi, żeby z pompą móc usunąć konto...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:47 pm

Sakura0001 napisał:
Malto, o co chodzi z tą kasacją konta trenerki?

EDIT: Już widzę... Najpierw musiała nabruździć i okraść ludzi, żeby z pompą móc usunąć konto...

trenerka nie skasowała konta. Gdyby skasowała, ludzie, którzy mieli ją w znajomych, dostaliby info przez PW. Dodatkowo konie, które wystawiła na sprzedaże również zniknęłyby. Tak się jednak nie stało.

Odpowiedź Malto udzielona na howrse, co by nie zaśmiecać wątku. Bo nie o to w nim chodziło.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:51 pm

dorcis, kliknęłam w jej profil w linku, który podała parafka i pokazała się strona z tekstem "Tego gracza nie ma już na Howrse".


Ostatnio zmieniony przez Sakura0001 dnia Pią Lut 24, 2012 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 1:58 pm

Cóż, a miałam właśnie inwestować w szetlanda do GP, dobrze, że się powstrzymałam z szukaniem na razie, bo eq i kupony poszłyby w błoto.

Mimo to trzymam kciuki za dalsze powodzenie hodowli
Powrót do góry Go down
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 2:07 pm

ludzie, po raz kolejny dziekujemy.

prosimy o zglaszanie sie do nas o walaszki, zadna kandydatura NIE BEDZIE POMINIETA.

Wyobraźcie sobie jak to nas dotknęło skoro same wszystko robilyśmy przez ostatnie kilka miesięcy.

moja wiadomosc do APX:"Nie ma nie, zostałaś postawiona przed faktem dokonanym, nie mamy zamiaru ani się z Tobą użerac, ani tolerowac Twoich zachowań. Wiedziałaś że przy opuszczaniu hodowli konie trzeba oddac w depozyt.
posiadam screena wiadomosci od Ciebie z zaakceptowaniem tego faktu. Tak więc zachowaj chociaz sie w tym wypadku rozsądnie.".

wiadomosc od APX:" Nie jestem wam nic winna, nie muszę nic odawać, wasz regulamin nie ruszy OW, bo ona go nie zatwierdzała, pozdro." dla nadgorliwych moja wiadomosc brzmiala:




Ostatnio zmieniony przez parafka dnia Sob Lut 25, 2012 2:18 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 2:13 pm

Sakura0001, trenerka nie usunęła konta. Dostała bana 4ever, konta nie już nie ma. Wink
Któryś z "życzliwych" modów nagle przypomniał sobie sprawę ze sprzedażą konta za real kasę i postanowili ją skosić. No cóż... Jakoś wcześniej się do tego nie garnął nikt, dopiero po fakcie, że ma konie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 2:14 pm

Co? Ciocia APX była zła? Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:05 pm

o rany :O współczuje Wam akcji
sumie nie wiadomo już czy komukolwiek można ufać na howrse choćby w kwestii prowadzenia hodowli ;/
To przykre i zadziwiające, że jedyną karą jaka dotknęła APX jest -4 pkt do karmy :/ bo cóż to jest w stosunku do tak wielkiego przewinienia :/
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostPią Lut 24, 2012 8:06 pm

nie umiem edytować postów ale chciałam dodać

Dlaczego aukcje z WASZYMI końmi nie zostaną usunięte?? Przecież to było oszustwo! Dlaczego ktoś ma się na Was wzbogacić?!
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 12:36 am

Narkotyczko - teraz konie są niestety APX, aukcje się niedługo skończą.

Ps. Do kogo można się zgłaszać po szetlandy do GP?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
mercia5
Nowy
mercia5


Liczba postów : 8
Dołączył : 24/01/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:20 am

Po szetlandy do Gp mozna sie zglaszac do czlonkow hodowliCB
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 4:56 am

Jeżeli chodzi o mnie to je chętnie wspomogę was finansowo oraz mogę poszukać chętnych do wspólpacy przy waszej hodowli.
Ogólnie- jestem do waszej dyspozycji.
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 4:59 am

Gdybym miala equus to chętnie też bym wylicytowala te szetlandy ale ich nie mam ;/
Gdyby wystawila je za kupony to nie ma sprawy, ale z equus- problem wieczny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 5:07 am

ja mam trochę eq. będzie to 3 miliony. konie mogę wykupić ale wolałabym wam potem je oddać za wykupioną cenę, bo aż tak drogie konie są mi nie potrzebne ;]
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 8:11 am

Dziewczyny, w drugim poscie podmienilam linki by sie nie rozjezdzalo forum
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:29 pm

Dzisiejsze aukcje udało się nam wygrac - wszystkie 3. Były emocje, stres i ulga po zakonczeniu.

Przed nami jeszcze 2 jutrzejsze aukcje wystawione przez trenerke i nareszcie wyjdziemy na prostą Smile
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:32 pm

parafka napisał:
Dzisiejsze aukcje udało się nam wygrac - wszystkie 3. Były emocje, stres i ulga po zakonczeniu.

Przed nami jeszcze 2 jutrzejsze aukcje wystawione przez trenerke i nareszcie wyjdziemy na prostą Smile

Ile Was to kosztowało ?
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:37 pm

Pewnie ponad 1000000 eq, tiku Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
parafka
Nowy
parafka


Liczba postów : 12
Dołączył : 06/02/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:38 pm

Na tą chwilę ponad 3 mln zobaczymy jak bedzie jutro.
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 1:39 pm

Sweet Rabbit napisał:
Pewnie ponad 1000000 eq, tiku Wink

Bliiisko xp
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles Empty
PisanieTemat: Re: Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles   Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Bardzo Pilna SPRAWA!!!! Konie Hodowli Champion Bubbles
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Trenuję bardzo tanio konie do GP
» Bardzo, bardzo pilnie poszukuję sittera !!!!
» Bubbles Horse
» Pilna prośba o pomoc !
» Nabór do Pink Bubbles!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: