Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a Empty
PisanieTemat: Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a   Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 2:24 pm

Witam czy ktoś mi może powiedzieć na jakiej zasadzie są przeliczne punkty na diamenty w przypadku Jadeit-a??

Moje konisko na dziś dzień przedstawiło się następująco

Umiejętności Suma: -28.00
Wytrzymałość -4.00
Prędkość 4.00
Ujeżdżenie 9.00
Galop 9.00
Kłus -54.00
Skoki 8.00


I dostałam od niego 10 diamentów. Wszystko pięknie ładnie i się ciesze ale jak to się przelicza bo w objaśnianiu napisano:

Jadeit jest koniem z rodziny Kamieni Szlachetnych.
Za każdym razem, gdy budzi się z jedną z umiejętności wyższą lub równą 0, ofiarowuje właścicielowi diament.
W przeciwieństwie do innych koni z tej kolekcji, jego umiejętności nie mogą być podniesione z użyciem diamentów.


Ni grzyb mi 10 nie wychodzi Smile Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam ale teraz jakoś mnie to zaintrygowało Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a Empty
PisanieTemat: Re: Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a   Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a I_icon_minipostSob Lut 25, 2012 4:29 pm

Ereis, jako iż niemiecki serwe ma wszystko ładnie rozpisane, to zamieszczam Ci rozpiskę dotyczącą Jadeita:

* 1 positive Fähigkeit: 1 Diamant
* 2 positive Fähigkeiten : 2 Diamanten
* 3 positive Fähigkeiten : 5 Diamanten
* 4 positive Fähigkeiten : 10 Diamanten
* 5 positive Fähigkeiten : 20 Diamanten
* 6 positive Fähigkeiten : 100 Diamanten

Krótko mówiąc: im więcej zerowych, albo dodatnich umiejętności, tym więcej diamentów przysługuje (; a jako, iż odpowiada za to szczęście, to Szczęściarze Jadeitów, które mieć będą chociaż 5 um. na zero, albo + dostaną 20 diamentów (:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
 
Przelicznie umiejetności i diamentów z Jadeit-a
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jadeit - nowy boski ?
» Umiejętności 500
» Umiejętności w kłusie ?
» Misaki - umiejętności
» Umiejętności rodziców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: