Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western

Go down 
+6
Kikyo22
Nathaly
Philipek
Sakura
Sweet Rabbit
karina127
10 posters
AutorWiadomość
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 4:02 am

Mam takowe zadanie,i pewno nie tylko ja wiem ,że nie poradzę sobie z nim.Marzę o tej wspaniałej nagrodzie za to dokonanie,którą jest piękny ,dziki koń rasy Mustang Hiszpański.Mógłby się znaleźć ktoś tak łaskawy,kto pożyczył by mi takiego konia,a ja po dziesięciu dniach bym go oddała (wcześniej się nie da)?
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 4:04 am

Może by zrobić kolejkę po takiego konika? Tylko ciekawe, kto nam pomoże ;(
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 4:12 am

Sweet Rabbit napisał:
Może by zrobić kolejkę po takiego konika? Tylko ciekawe, kto nam pomoże ;(
No można by...Tylko jak to napisałaś,kto nam tego konika pożyczy.Ja mam klacz z 1053 um. ,ale na zdobycie fontanny nie ma szans Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 5:16 am

Ja tym bardziej nie mam szans w odblokowaniu fontanny, gdyż mój najlepszy koń ma um. 1007, trochę za mało, żeby zmieścić się w pierwszej 200-tce, nie mówiąc już o pierwszej setce. Nie zamierzam również przepłacać za wałacha do GP+mnóstwo rzeczy, które musiałabym mu dać, żeby nadawał się do zawodów... Nie stać mnie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 6:10 am

No to kto zaoferuje pomoc ?Koń od razu po zakończeniu promocji wraca do właściciela Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  4129996615
Ja ze swoją spróbuję,jak się jej uda,no to w podróż wyruszy.Ale mierne są szanse,nawet moderatorka pisała ,że bez bonusów czarno to widzi...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 7:53 am

Ja też szukam choćby jednego konia. Myślę, że 1 dobry koń i udałoby mi się - w tym tygodniu byłam 154.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 11:18 am

Może pomogłabym,ale sama najpierw muszę ukończyć te dokonanie. Mam parę dobrych koni na Grand Prix,ale nie zawsze zajmują wysokie miejsca.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 12:11 pm

Zresztą,z tego co wyczytałam-trzeba chyba przez całe 5 dni wysyłać konia na zawody pale
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 12:24 pm

karina127 tak,
aby odblokować fontannę musisz Ty zając jedno ze 100 miejsc w "rankingu ogólnym" Gp, tym,który pojawia sie w piątek, a w których Grzeczna w tym tyg.była pierwsza;)
Co oznacza,ze musisz codziennie wysyłać konia do GP i Twoje konie powinny codziennie zajmować w miarę przyzwoite miejsca.
Wiec jeżeli ktoś nie ma ani jednego dobrego konia do GP, to musiałby dostać cały "zespół" do GP, gdyż jeden koń dobry w jednej dyscyplinie w drugiej jest już beznadziejny.
Co równocześnie oznacza,że musiałoby sie znaleźć wystarczająco dużo osób chętnych pomóc i wypożyczyć konie, aby każda osoba zainteresowana miała szanse na odblokowanie fontanny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 1:33 pm

ja mam 1150 -tkę.
ma 5 rozet.
może da radę
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 1:39 pm

Trzeba cudu by jeden koń znalazł się w pierwszej 100 i to we wszystkich dyscyplinach.
Aczkolwiek, ucałuje tego kto tego dokona Razz
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 2:08 pm

Philipek napisał:
Może pomogłabym,ale sama najpierw muszę ukończyć te dokonanie. Mam parę dobrych koni na Grand Prix,ale nie zawsze zajmują wysokie miejsca.
W imieniu wszystkich:
BŁAGAMY pomóż Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 2:09 pm

Mika_TLR napisał:
ja mam 1150 -tkę.
ma 5 rozet.
może da radę
Pomożesz?
Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  1988476332
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 2:41 pm

Ludzie, nie oczekujcie,że ktoś Wam teraz odda konia do GP, jeżeli sam nie ukończył tego dokonania.
A dokonania westernowe kończą się 4 marca, więc to ostatnia możliwosc odblokowania fontanny.
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostPon Lut 27, 2012 7:06 am

Szkoda...
Marzyłam o mustangu ale oj tam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
martika520
Już coś wie
martika520


Nick w grze : martika520
Liczba postów : 150
Dołączył : 20/12/2011

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostWto Lut 28, 2012 6:23 am

Jeżeli macie 5 pegazów będziecie mieć Mikoko W Eliksirach wiosennych jeszcze jakieś tam kwaty i podkowy i już !
Mikoko też jest dziki !
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=926688
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostWto Lut 28, 2012 7:16 am

martika520 napisał:
Jeżeli macie 5 pegazów będziecie mieć Mikoko <Czy jak mu tam xD> W Eliksirach wiosennych jeszcze jakieś tam kwaty i podkowy i już !
Mikoko też jest dziki !
Sprostowanie: 5 pegazów i 15 RO xD I 30 stworzonych eliksirów wcześniej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 8:10 am

Kto to ten Mikoko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 8:58 am

martika520-Naucz się czytać albo sprawdzać poprawnie. Koń nazywa się MISAKI -,-
Nie lubię jak ktoś robi takie okropne błędy..
I tak jak napisała Nev, potrzeba do niego nie tylko 5 pegazów ale też 15 RO i te nieszczęsne eliksiry(dokładnie 30) zrobionych wcześniej.

Korane- Poczytaj tutaj MISAKI
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 9:54 am

martika520 napisał:
Jeżeli macie 5 pegazów będziecie mieć Mikoko <Czy jak mu tam xD>
Mikoko też jest dziki !

Nie Mikoko,tylko Misaki. W dodatku nie wystarczy mieć 5 piór Pegaza-tylko trzeba też otworzyć 15 Rogów Obfitości oraz dodać do tego 20 składników swojego wyboru + utworzyć wcześniej 30 eliksirów.

Jak już wcześniej pisałam,chętnie bym pomogła,no ale sama nie ukończyłam tego dokonania więc nie pomogę-do 4 marca 2012, 23:59:59 trwają dokonania. Mam nadzieję,że odblokuję fontannę,gdyż bardzo mi zależy na Mustangu Hiszpańskim. Nie znalazłam go w Rogu Obfitości,więc pozostaje tylko odblokować fontannę.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  Empty
PisanieTemat: Re: Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western    Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Elitarna Edycja nr 3 Odblokuj fontannę na zawodach Grand Prix jeździectwa Western
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wyhoduję konia do Grand Prix Western-Reining!
» Koń do Grand Prix
» Co za Grand Prix?
» koń siory do Grand Prix
» Bilet na Grand Prix

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: