Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Skąd się wziął Twój nick?

Go down 
+20
Aglyss
nevinowa
ewww4
korane
wilczyca1000
Mikim7
hanka1998
koziorożec
LadyArvena
koteczek043
kasiulka1710
stewardessa
Majka
ko0mpel
Star-x3
Casablanka
Ayame
poziomka22
gwiazda2002
Diana375.
24 posters
AutorWiadomość
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 11:39 am

skąd wziął się twój nick?
tzn. dlaczego akurat tak sbie wybrałeś?
Chodzi o nick na howrse

Diana375.-mam taki nick bo miałam mieć na imię Diana i taki sobie dałam a te cyferki to numer mojej szafki w szkole xD

a skąd wziął się twój nick?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 11:42 am

gwiazda wzieło się od tego... że po prostu jest nie ma tu powodu a 2002 to mój rok urodzenia
Powrót do góry Go down
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 11:54 pm

Szczerze mówiąc sama nie wiem....
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 3:09 am

Na howrse? Emi od mojego imienia, 9 to natomiast moja ulubiona liczba, a z jedną tak trochę dziwnie dlatego są dwie dziewiątki Smile Ogólnie cały nick powstał na skutek mojego lenistwa i braku chęci do wymyślenia czegoś lepszego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 3:28 am

Themma...Miało być thema, że the, a "ma" to pierwsze litery mojego imienia, a że thema było zajęte wzięłam sobie themma. A potem założyłam nowe konto Themma.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 3:40 am

ApplePie- szczerze to sama nie wiem, chyba jadłam szarlotkę gdy ten nick pisałam..
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostSob Mar 03, 2012 3:44 am

Casablanka - bardzo ładny koń z mojej stadniny :>
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:16 am

Star-x3 - ponieważ Ktoś pewien dawno temu mówił mi "Gwiazdeczko", ale "Gwiazdka" było zajete na howrse Sad
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
ko0mpel
Nowy
ko0mpel


Liczba postów : 2
Dołączył : 03/03/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:48 am

Ko0mpel to imię mojego młodszego kota.
Kiedy zakładałam pierwszą skrzynkę pocztową, zajęte było "kumpel" i "koompel".
Musiałam więc drugie "o" zmienić na ")" (zero), i tak zostało.
Powrót do góry Go down
Majka
Już coś wie
Majka


Liczba postów : 279
Dołączył : 24/12/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:50 am

maj2000

maj bo mam na imię Maja, a 2000 bo to jedna z moich ulubionych liczb Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:53 am

Casablanka napisał:
Casablanka - bardzo ładny koń z mojej stadniny :>

U nas też koń ma tak na imię i jest bardzo ładny ; >
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 10:21 am

Szczrze mówiąc, sama nie wiem... pierwszy był Piesek777 Very Happy
Powrót do góry Go down
kasiulka1710
Nowy
kasiulka1710


Liczba postów : 41
Dołączył : 04/03/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 10:48 am

Kasiulka1710- mam na imie Kasia a cyferki to data urodzin czyli 17 (17) 10 (pażdziernik )
Powrót do góry Go down
koteczek043
Już coś wie
koteczek043


Nick w grze : Felis.
Liczba postów : 128
Dołączył : 01/05/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 10:57 am

koteczek - brak pomysłu + stara kotka
043 - końcówka mojego loginu za czasów informatyki w podstawówce :3 (poza tym 4, 3 i 10 to moje ulubione liczby)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1748154
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 11:32 am

Oj... Moim loginem już się lata posługuję Wink Konkretnie od 1 stycznia 2006 roku. W sylwestra ściągaliśmy Shadowbane, moją pierwszą grę MMORPG. I jak dotychczas będącą dla mnie bardzo ważną... 1 stycznia zalogowaliśmy się tam poraz pierwszy. Moja pierwsza postać była elfką, chciałam więc mieć jakieś elfickie imię. Padło na Arvenę. I tak już zostało, chcociaż postacie zmieniałam Smile
Shadowbane było grą, w której miało się wiele postaci, a żeby znajomi wiedzieli, że to ty, to dawało się podobne imiona. Inaczej były problemy. Dlatego kolejne ksywki po Arvenie, to Arwen, Arwena, Arven, Arvena II...
Początkowy dopisek "Lady" doszedł trochę później. Ponieważ często różne kombinacje Arveny były zajęte jako ksywki na wszelakich stronach/forach kombinowałam jak to zmienić, żeby na pewno było wolne. I tu znów nawiązanie do SB - moja siostra miała tam ksywkę LadyAwa (na cześć członkini zespołu Lordi) i jakoś to Lady przejęłam od niej Smile


gwiazda2002 napisał:
a 2002 to mój rok urodzenia

Naprawdę? Oo
Po twoich postach sądziłam, że jesteś trochę starsza Wink Wielki plus dla ciebie ode mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 11:40 am

koziorożec jakoś tako mi to wpadło do głowy. Może dlatego, że to mój znak zodiaku???? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 12:25 pm

A ja mam najbardziej twórczy login na Zagrodzie- wziął się od imienia i rocznika XD
Nie no, jaka ja byłam "twórcza" przy jego tworzeniu... oO''
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 12:54 pm

Hanka - witaj w klubie! Mikim7 to imię, pierwsza litera nazwiska i ostatnia cyfra roku urodzenia (także ulubiona liczba) Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 8:51 am

wilczyca1000 - Znajomi mówią na mnie Wilczyca,Wilcza,Wilczek , Blood

Dodatkowo kocham wilki Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:34 pm

LadyArvena napisał:



gwiazda2002 napisał:
a 2002 to mój rok urodzenia

Naprawdę? Oo
Po twoich postach sądziłam, że jesteś trochę starsza Wink Wielki plus dla ciebie ode mnie.

comasz na myśli mówiąć ,, Po twoich postach sądziłam, że jesteś trochę starsza''
cóż ja takiego dorosłego napisałam ?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 12:46 pm

Wychodzi na to, że masz dopiero 10 lat. A piszesz bez błędów ortograficznych, bez wygłupów w stylu pokemonowego pisma... Po prostu osoby z podstawówki zazwyczaj się w oczy rzucają Wink A ty piszesz normalnie, zwyczajnie, jak każdy...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 6:07 am

LadyArvena napisał:
Wychodzi na to, że masz dopiero 10 lat. A piszesz bez błędów ortograficznych, bez wygłupów w stylu pokemonowego pisma... Po prostu osoby z podstawówki zazwyczaj się w oczy rzucają Wink A ty piszesz normalnie, zwyczajnie, jak każdy...

Surprised Embarassed zawstydzasz mnie sle dziękuje
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 6:10 am

korane od tego że to moje przezwisko xd lol
Powrót do góry Go down
ewww4
Już coś wie
ewww4


Nick w grze : ewww4
Liczba postów : 247
Dołączył : 07/03/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 08, 2012 9:53 am

ewww4-samo się wzięło, "ew" to pierwsze litery mojego imienia, te "www" to od tego, że kocham Internet, a 4... mam tyle lat swój telefon Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1508197
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 2:04 am

nevinowa - mój koń ma na imię Nevin więc zrobiłam sobie od jego imienia moją internetową nazwę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 6:13 am

Mój skąd się wziął? Hmmmm... Mój pierwszy nick brzmiał Roxy_8, bo pomimo wieku, szaleję za winx club, a Roxy była akurat moją ulubioną czarodziejką. Ósemka dlatego, że to moja ulubiona liczba. Konto skasowałam i pomyślałam nad nowym loginem... Takim, który nie miałby cyfr... I Aglyss po prostu wpadło mi do głowy. Posługuję sie nim na większości stron internetowych, ale można spotkać także Elle8756 (długa historia), Celeste_Licorne i Czarna Pantera.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:33 pm

Moje się wzięło się ze zdrobnienia mojego imienia a reszta dlatego, bo same słowo "Pati" było zajęte xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
łodzia
Raczkujący
łodzia


Liczba postów : 57
Dołączył : 15/03/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 2:42 pm

Mój login wziął się od mojego nazwiska. Wink
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 8:06 am

Login na howrse dlatego ,że na jednym forum miałam nick 'lula12' ale 'lula12' mi się znudziłam to podmieniłam literkę (: xD
Powrót do góry Go down
Orelk
Już coś wie
Orelk


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 136
Dołączył : 23/01/2012

Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 6:50 am

Orelk ponieważ mój pies ma na imię Oro i literki mi się pomyliły. Na howrse Oro kiedyś masa001
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skąd się wziął Twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął Twój nick?   Skąd się wziął Twój nick? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Skąd się wziął Twój nick?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Twój sen...
» Twój OJ bankrutuje?
» Nick do gry. :D
» Co teraz zjada Twój zwierz?
» Wymyśl mi nick!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: