Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]

Go down 
+18
koziorożec
Philipek
koniara23499
zαbαvεcкαα
Broszka
Asiaa.
gwiazda2002
Evangeline
Wisth
gabriela żołądź
Jetrel
Clockvise
agia
Uśmieszek
hanka1998
weila123
Diana375.
Ayame
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 7:59 am

Rodzaj : Grafika + kod
Grafika (link): http://i.pinger.pl/pgr322/65c9d4ca000d6b014d7632c8/Horse-Wallpaper-horses-1899047-1600-1200.jpg
Napis "powitalny": -
Liczba ramek: 5
Inne zachcianki: nazwy ramek to : O mnie, Hodowla, Handel, Aktualności, Inne
Wszelkie uwagi i prośby: Ma być to prezentacja z suwakiem.

Cenę ustalimy na PW.
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 8:33 am

~ koziorożec

Kod:
<div style="BACKGROUND-IMAGE: url(http://i42.tinypic.com/1267azl.png); MARGIN: -4px; WIDTH: 849px; HEIGHT: 600px"></div>
<div style="MARGIN-TOP: -280px; WIDTH: 615px; HEIGHT: 260px; MARGIN-LEFT: 130px; OVERFLOW: auto">
Tu wpisz tekst, suwak pojawi się automatycznie.
</div></div>
Powrót do góry Go down
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 11:12 am

Rodzaj (grafika, grafika + kod): grafika + kod
Grafika (link): http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/75395_zachod_slonca_palmy_planety.jpg
Napis "powitalny": sayuri962
Liczba ramek: 5
Inne zachcianki: nieruchome tło i ruchome ramki
Wszelkie uwagi i prośby: płatność może być KK?
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 11:37 am

Dziękuję bardzo. Śliczna prezentacja
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Go??
Gość
Anonymous



Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 12:06 am

Rodzaj : grafika + kod
Grafika (link):http://www.tapeciarnia.pl/59779_kon_odcien_brazu.html , http://rotfront.deviantart.com/art/Lily-Evans-80397368?q=boost:popular%20lily%20evans&qo=16
Napis "powitalny": Brak, chcę tylk, żeby gdzieś był mój nick
Liczba ramek: 5 ramek, chce aby one się przesuwały po tle.
Inne zachcianki:Zdjęcia podałam 2, bo chcę, żebyś dziewczynę wycieła i dała do zdjęcia z koniem. Możesz zmieniać kolory, ale dziewczyna ma pozostać ruda, niekoniecznie w takim odcieniu
Wszelkie uwagi i prośby: zeby wszystko się ładnie komponowało

Płacę promieniem
Powrót do góry Go down
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 2:56 am

Rezygnuję z zamówienia!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 4:16 pm

przykład żmudnej pracy Emi u mnie na profilu.
wchodźcie i podziwiajcie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: ...   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 4:50 am

Ayame U pracy Miki_... masz zgodę na te dodatki?
Bo ja miałam
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 5:03 am

Rezygnuję z zamówienia
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 6:10 am

Ayame - co z moim zamówieniem ?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 8:43 am

.Lolita. napisał:
Ayame U pracy Miki_... masz zgodę na te dodatki?
Bo ja miałam

nie martw się.
ma - ja się o tym dowiedziała, ty i cały świat nie musisz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 8:44 am

.Lolita. napisał:
Ayame U pracy Miki_... masz zgodę na te dodatki?
Bo ja miałam
poza tym one w 90% pochodzą ze stocków, po to by kopiować
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 9:50 am

Uwaga:
1. Przepraszam, ale źle zrozumiałam zamówienia niektórych osób - nie robię prezentacji typu nieruchome tło, ruchome ramki. Proszę o zmienienie lub anulowanie swoich zamówień, jeszcze raz sorry.
2. .Lolita. - tak, mam ^^
3. zαbαvεcкαα - odsyłam Cię do punktu 1 w zasadach. Nie miałam obecnie czasu na wykonanie zamówień, a do tego coś mi szwankuje kod z kilkoma ramkami i realizacja zajmuje więcej czasu...
Powrót do góry Go down
koniara23499
Już coś wie
koniara23499


Nick w grze : koniara23499
Liczba postów : 140
Dołączył : 24/11/2011

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 9:12 am

Anuluję zamówienie.

Ale chciałbym, żebyś zrobiła baner dla SG "Graffiti".
Napisz do mnie.http://www.howrse.pl/member/privateMessage/?to=koniara23499


Ostatnio zmieniony przez koniara23499 dnia Sob Kwi 07, 2012 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=24706
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 4:42 am

UWAGA!
Zawieszam działalność na czas nieokreślony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]   Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA] - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pracownia Ayame - czyli prawie wszystko, czego dusza zapragnie [DZIAŁALNOśĆ ZAWIESZONA]
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kończę grę - oddaję (prawie) wszystko !
» Prawie konik do CP xD
» Grafika-Mondo;czyli prywatna pracownia graficzna
» Grafika u Mondo czyli prywatna pracownia graficzna
» Konik (prawie) xD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: