Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?

Go down 
+5
Aglyss
Sakura
stewardessa
avrilka
Dagonhic
9 posters
AutorWiadomość
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 12:59 am

Wybierasz się do Technikum Hodowli Koni, jeśli tak to pisz!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 2:22 am

Powiem Ci, że ja po przeanalizowaniu tego całego technikum, powiem Ci, że nie opłaca się..
Po tym, masz możliwość zostania jedynie stajennym, czyli wychodzi na to jakbyś chodziła do stajni i tylko pomagała.

Jeżeli chcesz mieć kontakt z końmi idź do LO o profilu jeździeckim, czyli są normalne lekcje ale zamiast w-f'u jeździsz konno.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 3:20 am

Chciałabym ale w moim za*ranym mieście nic NIE MA! SadSadSad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 3:28 am

Ja też stoję z wyborem mojej przyszłej szkoły, ale zrezygnowałam z koni. Bo jeżdżąc konno nie zarobię sobie na chleb(no chyba, że jest się mistrzem i jeździ się na wszystkie 'roleksowe' zawody).
Nie wybiorę LO wiedząc, że nie chcę się uczyć. Pozostałam przy technikum, tematy którą wybrałam to: fotografia, kucharz małej gastronomii oraz informatyk.
Według mnie trzeba robić co się lubi a jeżeli jeszcze z tego będą pieniądze to już miodzio.
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 5:30 am

Ja mam o tyle problem, że technikum by było po francusku Razz
Ale ja pójdę na kynologię.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 5:42 am

Zanim stanęłam przed wyborem szkoły średniej, również myślałam nad pójściem do technikum hodowli koni, tak też doradzali mi ludzie pracujący w stadninie, ale w końcu poszłam do ogólniaka, później na studia. Wybrałam jednak zły kierunek i do chwili obecnej pluję sobie w brodę, że poszłam na taki "przyszłościowy" kierunek, jak Administracja, a nie na Akademię Sztuk Pięknych. Nauczyłabym się tam wypracowanej techniki i z pewnością to, co robię, robiłabym dużo lepiej, niż w chwili obecnej. Mogłabym również pracować jako grafik w agencji reklamowej lub zajmować się projektowaniem. W tej chwili jestem bez konkretnego zawodu i jedynym moim wyjściem jest tułanie się z miejsca na miejsce... Na szczęście niedługo sytuacja może radykalnie się zmienić Very Happy

Myślę, ze nawet, jeżeli zrobiłabyś licencję instruktora jazdy konnej, zbyt wiele nie zarobisz, prowadząc lekcje. Dużo więcej zarobiłabyś na prestiżowych zawodach, a szczerze mówiąc nie mam pojęcia, czy trzeba w celach sportowych mieć skończoną szkołę na kierunku związanym z końmi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Gość
Gość
Anonymous



Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 5:46 am

Ja jeszcze dołożę od siebie co nieco.
Jeździć konno możesz zawsze, a gdy skończysz 18 lat możesz zrobić papiery instruktorskie i jesteś dobrą kandydatką do pracy w stadninie, bo jeździć umiesz, papier masz.
Ja sama mam w planach tak zrobić..
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 7:34 am

A ile zarabiają trenerzy koni?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 1:09 am

a tego to ja już nw, naj prostszy sposób by się tego dowiedzieć, to w Goooglach wpisać zarobek trenera jazdy konnej czy jakiego tam i masz Wink
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 3:06 am

koniara1237 napisał:
Chciałabym ale w moim za*ranym mieście nic NIE MA! SadSadSad
Ja też mieszkam na zadu*iu. Nic nie ma, chociaż chciałabym w przyszłości mieć jakąś pracę związaną z końmi. Stajenny odpada, ponieważ to raczej nie praca dla mnie - owszem,jakiś kontakt z końmi jest,ale...wolę zostać instruktorką jazdy konnej czy coś takiego.

Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Kuilu
W skromnych progach Zagrody
Kuilu


Nick w grze : Chantilly.
Liczba postów : 395
Dołączył : 04/03/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 11:08 am

Ja to już nic tu nie mam. Blisko duże miasta, a tu? Nic, po prostu. Wybić kompletnie się nie można, nie ma stadnin itp. Jednak nie narzekam, ale ciężko jest.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2838205
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 2:22 am

Powiem tak - do technikum warto iść, gdy sie wie, co chce się w życiu robić. Po technikum hodowli koni ma się łatwiej przy studiach Zootechnicznych na specjalności Hodowla koni:)
Powrót do góry Go down
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 7:35 am

Jestem już dawno po technikum, lecz gdybym jeszcze chodziła to bym poszła :p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? Empty
PisanieTemat: Re: Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?   Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wybierasz się do Techniku Hodowli Koni?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam hodowli koni
» NABÓR do hodowli koni holsztyńskich
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli Koni - pytania!
» Technikum Hodowli Koni - wybór szkoły...pomożesz?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: