Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ciekawe aranżacje

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 8:15 am

Witajcie!

Otóż chciałabym się dowiedzieć, jakie ciekawe aranżacje, pokoje, ogródki macie w domach...
Możesz dać np. zdjęcie swojego pokoju, salonu, tarasu...

Dałabym swoje, gdyby nie to, że zgubiłam kabel od aparatu Wink.
Ale może TY się czymś pochwalisz?

ZAPRASZAM! Ciekawe aranżacje 1564518935
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostPon Mar 19, 2012 4:56 pm

Ciekawe aranżacje Demmadphotoshopskillz

Moja ściana nad łóżkiem jest tym fragmentem mojego pokoju, który cieszy moje małe czarne serce przeogromnie. Na lewo od widocznych plakatów zostawiłam miejsce na wisienkę na torcie - poster The Avengers. :3
Na szafie plakat zdobyty na Tron Night - evencie przed premierą filmu Tron: Legacy w grudniu 2010, a także ulotka o filmie Pina - nominowanym do Oscara dokumencie o niemieckiej choreografce Pinie Bausch, fantastycznie zrealizowany w 3D (niestety, mnie się udało obejrzeć tylko 2D, co i tak było świetnym doświadczeniem. A plakatu i tak nie dostałam. Szkoda, bo genialnie by się komponował z czerwono-czarno-białym schematem kolorystycznym całego pokoju. ^^)
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 2:38 am

To ja opiszę jak wygląda mój pokój. Wink Później tez chętnie pokażę mój ogród z tarasem.

Mój pokój jest koloru fioletowego z kremowym. Tapeta jest w róże. Jako podłogę mam brązowe panele,a na panelach jest ciemno-różowy dywan w kwiaty. Meble zajmują mi całą jedną ścianę - między innymi : szafa, komoda, szafki. Przy jednej ścianie znajduje się biurko z komputerem i monitorem (który służy takze jako telewizor,ale to szczegół)
Oprócz tego w moim pokoju jest klatka moich świnek morskich. Dodam,że codziennie muszę po nich sprzątać trociny,czego wręcz nie znoszę. Very Happy Klatka wynosi 82 cm długości,a 50 cm szerokości.

Łóżko także jest fioletowe. Nad łóżkiem jest plakat z andaluzem z mojej stadniny. A oprócz tego na ścianie znajduje się szkic mojego portretu.
Mam jedno okno, które zazwyczaj zdobią fioletowe firany w postaci tzw. "makaronów"
Ciekawe aranżacje F9e255
Tapeta mniej więcej tak się prezentuje:
Ciekawe aranżacje R9eqn7
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 6:57 am

Philipek napisał:
To ja opiszę jak wygląda mój pokój. Wink Później tez chętnie pokażę mój ogród z tarasem.

Mój pokój jest koloru fioletowego z kremowym. Tapeta jest w róże. Jako podłogę mam brązowe panele,a na panelach jest ciemno-różowy dywan w kwiaty. Meble zajmują mi całą jedną ścianę - między innymi : szafa, komoda, szafki. Przy jednej ścianie znajduje się biurko z komputerem i monitorem (który służy takze jako telewizor,ale to szczegół)
Oprócz tego w moim pokoju jest klatka moich świnek morskich. Dodam,że codziennie muszę po nich sprzątać trociny,czego wręcz nie znoszę. Very Happy Klatka wynosi 82 cm długości,a 50 cm szerokości.

Łóżko także jest fioletowe. Nad łóżkiem jest plakat z andaluzem z mojej stadniny. A oprócz tego na ścianie znajduje się szkic mojego portretu.
Mam jedno okno, które zazwyczaj zdobią fioletowe firany w postaci tzw. "makaronów"
Ciekawe aranżacje F9e255
Tapeta mniej więcej tak się prezentuje:
Ciekawe aranżacje R9eqn7

Philipku, super pokój! Ja mam podobny kolor ścian, tylko trochę żywszy, a na ścianie koło łóżka jest dość pstrokata tapeta w różowe kwiaty.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 7:49 am

Wow, Phillipku, a...l...e masz pokój... Shocked
Mój to istna kicha, wrzucłabym zdjęcie, gdyby aparat się naprawił Wink
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 7:50 am

Tirrathe - ładny, masz takie same łózko jak ja Wink tylko ja mam białe Wink
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 8:06 am

Sprzedają też takie białe? xD Anyhow, utwierzam się tylko w przekonaniu, że tą ramę posiada 3/4 żeńskiej populacji poniżej 30 roku życia na tej planecie. ^^

Chyba mam gdzieś w kompie pogrzebane zdjęcia z mojego pokoju obejmujące więcej niż same plakaty... poszperam i może wrzucę.

Philipku, uroczy Twój pokój ^^ podoba mi się zestaw kolorów. Sama wybierałaś/projektowałaś? (:
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 8:41 am

W Ikei Wink
A Phillipka to dzisiaj napadnę, i ukradnę mu ten pokój XD
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:01 am

stewardessa napisał:
A Phillipka to dzisiaj napadnę, i ukradnę mu ten pokój XD
jej *

Właściwie to mój pokój nie wygląda tak samo jak na drugim zdjęciu. Chciałam pokazać jak mniej więcej tapeta się prezentuje. xD A,że nie miałam żadnego zdjęcia mojego pokoju-wstawiłam podobne. Dziś porobiłam jakieś fotki,jeśli chcecie to coś mogę wstawić. Za to pierwsze zdjęcie to mój pokój, ale drugie-jak już mówiłam,chciałam pokazać tylko tapetę. Very Happy

Taki pokój by mi się marzył:
Ciekawe aranżacje A68cffd530bde2b2c3e4dafb5c8cdf4f
To też jest niezłe:
Ciekawe aranżacje 11284988353

Jak tata będzie robił mi nowy pokój ( za kilka miesięcy ) to urządzę się w stylu drugiego lub pierwszego pokoju (zdjęcia powyżej) Very Happy
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Ciekawe aranżacje Empty
PisanieTemat: Re: Ciekawe aranżacje   Ciekawe aranżacje I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ciekawe aranżacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ciekawe gry.
» Ciekawe, ciekawe
» Ciekawe brushe...
» łatwy konkurs, ciekawe nagrody !
» Sposób na ciekawe słuchawki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: