Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak dobrze zainwestować kupony?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
paulam97
Raczkujący
paulam97


Nick w grze : paulam97
Liczba postów : 74
Dołączył : 23/04/2011

Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 9:21 am

W co najlepiej zainwestować 2 kupony, tak żeby potem łatwo zarobić dużo więcej kuponów? Jednorożce, konie do GP, czy coś jeszcze?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=102765
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 9:33 am

Konie do GP. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Go??
Gość
Anonymous



Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 9:34 am

kup od kogoś om za 1 kupon
za drugi kupon konia do GP - LUZKA najlepiej KLACZ z wrodoznymi z 200
zainwestuj w WM i KK
wytrenuj i sprzedaj za 3-może jak dasz na maksa ze 1100 um za 12k.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 12:56 pm

Myślę, że przestrzeń Twórcza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Gość
Gość
Anonymous



Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 1:02 pm

Sweet Rabbit napisał:
Myślę, że przestrzeń Twórcza.

Czy ja wiem. Jak się nie dostanie, to jej zwrócą. A jak przejdzie i jej się za ruski rok nie zwrócą kupony? Moim zdaniem przestrzeń to rosyjska ruletka. Albo będą kupować, albo epizodycznie ktoś weźmie.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 1:32 pm

ApplePie aktualnie kupony za maść która przejdzie glosowanie dostaje sie "z góry".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 1:34 pm

Aaaa, chyba, że tak.
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostNie Mar 04, 2012 6:03 pm

Jednorazowo dostaje się 40 kuponów za maść w ZJ, zaraz po udostępnieniu jej do użytku. Inwestujesz 2 kupony na jedną CP, po dostaniu się maści otrzymujesz w pewnym sensie z powrotem te 2 kupony + 38, które dostajesz za darmo, tylko dlatego, że Twój projekt dostał się do powszechnego użycia Very Happy. Dlatego tyle osób próbuje swoich sł w Przestrzeni Twórczej Wink Rysowanie to nie tylko świetna zabawa, ale i sposób na zarobienie DUŻEJ ilości kuponów na raz Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Gość
Gość
Anonymous



Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 1:52 am

Hmm, to muszę spróbować sił w następnej perle C:
Powrót do góry Go down
paulam97
Raczkujący
paulam97


Nick w grze : paulam97
Liczba postów : 74
Dołączył : 23/04/2011

Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipostPon Mar 05, 2012 9:40 am

Całkiem dobry pomysł, nawet mi przestrzeń twórcza nie przyszła do głowy Smile Ale ja już wysyłałam ostatnio (chyba w grudniu albo styczniu) pracę i mi nie przyjęli, bo 'zbyt spikselizowana'. Co zrobić żeby ją 'odpikslizować'? Very Happy chodzi głównie o poszarpane krawędzie. Czy mógłby ktoś zrobić mi to (wysłałabym projekt, poprawił(a)byś...), mogę zapłacić Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=102765
Sponsored content





Jak dobrze zainwestować kupony? Empty
PisanieTemat: Re: Jak dobrze zainwestować kupony?   Jak dobrze zainwestować kupony? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak dobrze zainwestować kupony?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukuję sittera - dobrze płacę! (kupony)
» Gypse - czy warto zainwestować?
» SZUKAM SITTERA - dobrze płacę!!
» Klacz, czy dobrze wytrenowana
» Jak dobrze wytrenować konia go GP ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: