Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Śmieszny błąd

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Śmieszny błąd Empty
PisanieTemat: Śmieszny błąd   Śmieszny błąd I_icon_minipostWto Mar 06, 2012 1:21 pm

Otóż to - ostatnio kupiłam sobie Konto Pagaza - zobaczyć, jak pomaga - znacznie ułatwia grę, szczególnie zażądanie końmi. Ustawiłam sobie różne opcje i pola na moim profilu, jak np. "Ulubione konie". I tutaj jest niby błąd.

W "Ulubionych koniach" jest wierzchowiec o imieniu "Night Monster", a w moich koniach [zakładka "GP & BEST"] jest "Rainbow Monster". I otóż to. Jest to ten sam koń, choć w dwóch otoczeniach, animacjach i imionach Very Happy I powiedzcie - jak tu nie otworzyć buzi i zacząć się śmiać? Very Happy Gdy kliknie się "Night ..." w UK, to wyskakuje koń o imieniu "Rainbow ..." XD O takim samej maści i umiejętnościami xb
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Śmieszny błąd Empty
PisanieTemat: Re: Śmieszny błąd   Śmieszny błąd I_icon_minipostPon Mar 12, 2012 11:55 pm

Dobre Very Happy Możecie mi nie uwierzyć ale ostatni miałam takiego błęda . Miałam 10 kuponów oporządzam konia a tu nagle 13 kuponów. Szbyko lece posprawdzac co mi sie posprzedawało. Nic. Histroria kuponów - nic. Kupiłam RO nagle 9 kuponów xd
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Śmieszny błąd Empty
PisanieTemat: Re: Śmieszny błąd   Śmieszny błąd I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 7:58 am

Zaskakujący błąd hahahah
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Śmieszny błąd Empty
PisanieTemat: Re: Śmieszny błąd   Śmieszny błąd I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 11:50 am

Faktycznie, czasem niektóre błędy doprowadzają do śmiechu (; Nice Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Śmieszny błąd Empty
PisanieTemat: Re: Śmieszny błąd   Śmieszny błąd I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Śmieszny błąd
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Błąd na forum
» Dziwny błąd w grze
» Bardzo ważny błąd
» Błąd po zatwierdzeniu postu
» Lista graczy - błąd

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: