Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Canticum Venti

Go down 
+11
avrilka
korane
Malaga
nevinowa
LadyArvena
Sakura
ArinStreal
Nathaly
Uśmieszek
CzekoBoom
Malto
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 9:23 am

Nie pisz "wy" bo ja nic o tym aby ktoś coś pisał nie wiem. Ja tylko raz napisałam do tarepeutki aby jakoś wpłynęła na członków swojej hodowli, aby przestali pisać,że CV to banda kłamców.
Nie rozmawialiśmy z Arwena, bo z nią sie nie da rozmawiać. Od początku była święcie przekonana,że nic złego nie zrobiła i z tego co wiem nadal trzyma się tej wersji.
Co do prezentacji to wybacz,ale to nie my nazywaliśmy konie "Nie lubie CV" etc. To faktycznie dojrzale zachowanie było;]

Po drugie luza nie wzięliśmy od pszczółek, tylko od Ewy. Nic nie pokażesz ani nie znajdziesz, bo nadzwyczajnie w świecie bezpośrednio od pszczółek nikt nic nie wziął.
Powrót do góry Go down
Oliwena Satan
Nowy
Oliwena Satan


Liczba postów : 9
Dołączył : 15/03/2012

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 12:19 pm

oo strasznie musialo Cie zabolec nazwanie konia nie lubie CV nom ja to bym chyba z okna skoczyla.. Ja ani WOTD tego nie zaczelismy.
Dziwne tak pilnujesz tego co ja mam na prezentacji i imion moich koni, ze nie wiedzisz co znajomi z Twojej hodowli pisza na prezentacjach ? Very Happy chyba musisz bardzo mnie lubic Smile
Skoro nie widzialas to zobacz teraz.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Wysylam dwa bo ludzie z CV nigdy zbyt oryginalni nie byli wiec poprostu skopiuj i wklej jeden od drugiego.
No wiesz my krycia tez nie wzielismy od Ciebie czy CV tylko od Arweny takie tlumaczenie Smile
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 12:41 pm

Aglyss, nieprawda.
Przez okres próbny miałam przyjemność być w hodowli cv, jednak z powodów X zrezygnowałam. Mam 15 lat, a wtedy miałam nawet 14 i co? Wink I byłam. Wystarczy naprawdę chcieć i robić coś w kierunku ulepszania swojej gry. A wbrew pozorom nie kupuję masowej ilości kuponów, a jeśli już - nie wydaję ich na OM. Smile
Kwestia tylko dobrego marketingu i to wszystko.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 12:47 pm

Ewa nie była u pszczółek;]

Po drugie o prezentacjach wiedziałam, miałam na myśli te "wiadomości". Prezentacje były odpowiedzią na wasze oszczerstwa,wiec nie wiem czego sie czepiasz. Jakbyście jako pierwsi nie zamieścili podobnych tekstów na własnych prezkach, to dziewczyny nie zamieściłyby takich u siebie.
Co do screen z wiadomości, co tam złego widzisz? Zapytałaś kobietę o wiadomość w której CV Was oczernia, jest tylko jeden problem-członkowie CV pisali o suchych faktach a nie bajkach wyssanych z palca jak Wy to robicie;) To nie jest oczernianie tylko trzymani sie rzeczywistości. Faktem jest, że Arwena za pomocą podstępu wyłudziła od nas krycie i tylko takich informacji udzielali członkowie CV osobom trzecim:) A Wy dlatego,że pisaliśmy o faktach nazwaliście nas kłamcami.

Co do imion, skakać z okna nie planuje, mnie to tylko śmieszyło, ale skoro twierdzisz,ze my zachowujemy sie dziecinnie, to najpierw zastanów sie nad soba.

Wydaje mi sie, że dalsza dyskusja na ten temat nie ma wielkiego sensu,bo postrzegasz rzeczywistość dokładnie tak,jak chcesz ja widzieć a nie taka,jaka ona faktycznie jest.

Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:11 pm

"Nie lubie CV" A PSA nazywało konie zniszczyć moskali, co jest dość sugestywne. Wybacz, ale jak się tobie dzieje krzywda to pisk, lament, larum! Ale jak ty kochanie zaczynasz robić ciemne interesiki i jako nawet mod, to już nie piszesz o tym. Przestań być taka egocentryczna! Och jestem Nath, padajcie mi na kolana bo jestem 4 w ranku! I za to cie pół gry nie lubi a przynajmniej z 10 osób się znajdzie, które ci zechce podstawić nogę i licz się z tym, że kiedyś wylądujesz na ostatnim miejscu bez żadnej hodowli, bo nikt cie nie przyjmie. Będą się bać że tak wielu masz wrogów.
Powrót do góry Go down
Oliwena Satan
Nowy
Oliwena Satan


Liczba postów : 9
Dołączył : 15/03/2012

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:32 pm

Hahaha Nathaly ty widzisz co piszesz? Najpierw czepiasz sie moich imion bo byly zle a teraz piszesz, ze Ciebie to smieszy ? I jaki byl by sens zeby Arwena czy ja czy reszta WOTD pisala do innych graczy, ze to wy oszukujecie ? Moglibyscie nas latwo zniszczyc gdy przewaga miedzy nami wynosila ponad 30 PK zanim Malaga sie do gry nie wlaczyla.. Sam Aka napisal do mnie, ze on wie, ze to CV zaczelo i Baldurka tez nam o Tobie napisala. I teraz jeszcze APX i jego wiadomosc to juz wgl mam potwierdzenie jakim graczem jestes. Mam jeszcze co najmniej 3 osoby w pierwszej 20. rankingu ktore napisaly mi, ze lubisz podsylac sitterow na konto oraz wpychac osoby do hodowli. Ty traktujesz ta gre za powaznie wszedzie prawie w kazdej prestizowej hodowli musisz byc. A pozniej sie dziwisz, ze Cie inni wyprzedzaja ? Tak to jest sie w 4 albo wiecej hodowlach jest. Sami zaczeliscie a teraz wam pewnie glupio, ze nie daliscie rady i wymyslasz ze Arwena wypisywala graczom jako pierwsza.. BZDURA! A moze Cie pocieszy, ze sporo graczy napisalo Gratuluje! Kocham was za to co CV zrobiliscie badz Oj swiatek Nath sie zawalil Very Happy To chyba potwierdza jak lubiana w grze jestes.
Powrót do góry Go down
Nathaly
Już coś wie
Nathaly


Liczba postów : 221
Dołączył : 06/01/2012

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:49 pm

Nie pisz do mnie "Kochanie" APX,bo już była kiedyś mowa o tym,ze sobie tego nie życzę. Po drugie nie nazwalam nigdy konia "Zniszczyć Moskali", po trzecie mam "gdzieś" moje miejsce w rankingu. Ciebie to chyba bardziej boli niż mnie. Nie będę płakać jak spadnę na ostatnie miejsce,bo nie zależy mi na rankingu. Jestem wysoko, bo nie sprzedaje i nie zabijam koni. Ot co, ale nie wybywam sie majątku,żeby "wzbić się wyżej". A jak ktoś "mnie nie lubi ze względu na ranking" to wybacz,ale świadczy to o nim. Nie o mnie.
Uwierz, tym, że ktoś mnie nie lubi sie nie przejmuje, mam większe problemy na glowie. Jak skończę bez hodowli,to przynajmniej będę miała motywacje,żeby konto usunąć,bo aktualnie na howrse nie trzyma mnie gra sama w sobie,tylko ludzie których tam poznałam.
Po czwarte nie robię ciemnych interesików, cokolwiek masz na myśli. Reaktywacja PSA za pomocą ogiera od Ewy była błędem, jedynym i mam nadzieje ostatnim.


Oliwena, dostrzegasz drzazgę w oku bliźniego a w swoim nie widzisz belki? "Czepianie"sie imion było kontratakiem na zarzucanie CV, że są dziecinni.

Co do tego, ze "lubie podsyłać sitterów na konto i wpychać osoby do hodowli" sie wypowiadać nie będę,bo na pewno osoby z którymi pisałaś wiedzą o co chodzi - ja nie mam pojęcia.
Rozczaruje Cie, mój świat ma sie bardzo dobrze. A to,ze nie jestem lubiana wiem...i co z tego? Skoro ludzie maja rozrywkę w śledzeniu tego,co robię na howrse,to ich sprawa. Każdy ma jakieś hobby

I faktycznie, mogliśmy Was latwo zniszczyć gdy różnica wynosiła 30 PG,ale tego nie zrośliśmy.

Dobra, koniec tej rozrywki. Miło sie dyskutowało,ale ani Ty nie przekonasz mnie do swoich racji,ani ja Ciebie do moich,wiec dalsze prowadzenie konwersacji jest zupełnie bezcelowe.
Ponownie pozdrawiam i ponownie życzę sukcesów w grze.
Powrót do góry Go down
Oliwena Satan
Nowy
Oliwena Satan


Liczba postów : 9
Dołączył : 15/03/2012

Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 15, 2012 1:51 pm

Gubisz sie w tym co piszesz badz powtarzasz to co ja napisalam. Slabiutko Nath slabiuto :p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Canticum Venti - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Canticum Venti   Canticum Venti - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Canticum Venti
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: