Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?

Go down 
+6
Kazarina
hanka1998
Sweet Rabbit
Philipek
Truskawka918
Evangeline
10 posters
AutorWiadomość
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 10:11 am

Ja na przykład myślałam że:
OJ mogą mieć tylko osoby, które mają Klucz Biznesowy
Zestaw Harmonii to jakieś bóstwo
Forum jest bez ładu i składu
Staficzka ma 400 dni stażu
Zestaw Nyks jest mało warty
Jest jakaś sztuczka, dzęki której można ustawić sobie okienko "Ulubione konie" i inne
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Truskawka918
Już coś wie
Truskawka918


Nick w grze : Truskawka9182
Liczba postów : 125
Dołączył : 15/02/2012

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 10:37 am

Ja myślałam ,że to będzie zręcznościówka, sterowanie koniem itp.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 1:19 pm

Rejestrując się tam,myślałam,że będzie można sterować koniem oraz widzieć to,jak koń pokonuje przeszkody w biegu przełajowym i tak dalej. Niestety się myliłam. Jako początkująca,nie znałam wartości niektórych przedmiotów z Czarnego Rynku. Nie wiedziałam co to są kupony oraz w jaki sposób je można zdobyć. A Equus ? Przyznam,że cieszyłam się wtedy jak 500 Eq miałam. Teraz wszystko to wygląda inaczej. Mam kilkanaście milionów,znam wszystkie rzeczy z Cr i wiem jak się opiekować koniem.

Dodatkowo,pamiętam jak rozpaczałam kiedy mój ukochany konik Jasper ( skarogniady Connemara ) odszedł do końskiego nieba.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 2:06 pm

Nom, pamiętam gdy było dokonanie "Wyślij konia do Nieba" . Ja myślę, co oni mi tu każą konia uśmiercać? Zastanawiałam się, którego wykończyć, a kiedy wybrałam i go uśmierciłam, natychmiast go wskrzesiłam i przyrzekłam sobie, że już nie zabiję konia Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 2:17 pm

Ja myślałam, że... Na początku nie znałam wartości przedmiotów z CR. Myślałam, że OM to jakaś ściema... i ku zdziwieniu wystawiłam takowe za 5 000eq... Dla mnie - fortuna xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 2:49 pm

Ja myślałam, że skoro jest napisane "gra typu SIM o koniach", to będzie jak Simsy i można sterowac kopytnym Razz

Później zaczęło się:
- wystawianie Laur Dafne za Złote Jabłka na wymianach
- nie trenowanie koni, żeby się nie przemęczały (Laughing)
- pisanie na forum na maxa, żeby miec aktywnośc na 100%

Czyli ogólnie masakra Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Kazarina
Nowy
Kazarina


Liczba postów : 12
Dołączył : 10/03/2012

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 4:08 pm

Ja myślałam że będzie to nudna gra tak jak kiedyś, bo kiedyś już byłam na howrse i usunełem sobie konto bo mi się nudziło. Ale teraz to co innego! Ale jedno mnie zdziwiło, a dokładnie coś takiego co tam pisało: Znajdź beczkę tłuszczu, umieszczając konia w boksie.

Pozdrawiam XD
:cherry:
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 12:41 am

a ja pamiętam howrse bardzo stare, z 22 października 2010 r Smile nigdy nie zapomnę dokonania " Znajdz RO otwierając RO " z tego co słyszałam to już to wycofali Wink

Jak dobrze pamiętam howrse znalazłam dzięki photoblog.pl - był tam baner. Oczywiście, już od 6 października tam był ale myśl "to jakaś gra dla dzieci" mnie odpychała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Eliana
Nowy
Eliana


Liczba postów : 12
Dołączył : 15/03/2012

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 3:05 am

Gra wydawała się z pozoru nieciekawa i mało interesująca.Dopiero później wciągnęła mnie na tyle abym spędzała większość swojego wolnego czasu.Z dodatkiem mitologii Greckiej wzbudziło moje szczere zafascynowanie.Jak wiadomo jest to gra typu SIM o koniach,dlatego myślałam że to będzie gra o animacji z końmi.Teraz jednak wydaję mi się naprawdę bardzo ciekawa Smile
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 12:59 pm

Pamiętam, że zarejestrowałam się do gry w pracy, 13 stycznia 2011, z nudów Very Happy Trafiłam na grę dzięki jakiejś reklamie.

Na początku gra spodobała mi się pod względem wizualnym, a jakie "łoooo!" wydałam z siebie, gdy startowiec Malto (tak, od niego mam nick, i żałuję, że nie da się tego zmienić Very Happy) wyrósł na dorosłego konia Very Happy Normalnie cud, miód i orzeszki! A że klikało się we wszystko bez ładu i składu, kierując się tylko wskazówkami Ow - nieważne. Szkoda, że nie widzieliście też mojego postu na forum, coś w deseń "skończyły mi się piramidki (pd), wylogowałam się i zalogowałam ponownie, a koń się nie budzi... ile należy czekać?" Laughing Wstyd i hańba Laughing

Przez pierwszy dzień nie miałam zielonego pojęcia, co, z czym, i dlaczego. Kupony to była dla mnie czarna magia. Uczyłam się nazw przedmiotów z CR i dopiero orientowałam się, do czego służą. Rozmnażałam konie różnych ras, tworząc nieświadomie krzyżówki i dziwiąc się, czemu rodzi się anglik, skoro matka jest andaluzem. Wręcz biłam się na aukcji o pierwszego Connemara, jasnosiwą klacz Derkę o PG 352... Osoby, które posiadały rogacze, darzyłam czcią. Z czasem zaczęłam pogardzać mieszankami Laughing , żeby się w końcu nawrócić Very Happy Nie chciałam też stosować chowu wsobnego Very Happy

Krótko - gra wciągnęła mnie od pierwszego dnia. I jakoś odpuścić jej sobie nie mogę.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostSob Mar 17, 2012 3:45 pm

Ja zarejestrowałam się chyba jakoś w listopadzie, miałam wtedy stare konto Roxy_8.

Myślałam, że koniem będzie można sterować za pomocą strzałek, podczas zawodów również będzie można nim sterować, żeby mieć zielony nick istnieje jakaś sztuczka, w ogóle nie znałam zasad forum, wartości konia, wokół czego kręci sie ta gra....

Ale jedno wiedziałam na pewno: że Howrse będzie edycja moderatora grą na całe życie!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipostNie Mar 18, 2012 4:09 am

Ja myślałam jeszcze, że Lira Apolla to jakaś ściema, po co to kupować, jak normalnie też da się zmienić imię konia? Very Happy Nie wiedziałam, że kolorowe imiona koni są właśnie dzięki niej. Dla mnie PG nic nie znaczyło, a teraz próbuję zdobyć jak najlepsze Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Sponsored content





Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? Empty
PisanieTemat: Re: Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?   Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co myślałeś, kiedy zobaczyłęś Howrse i zarejestrowałeś się na nim?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kiedy Nev sie nudzi...
» Rozety - kiedy?
» Kiedy to było?
» Kiedy Azarel'la się nudzi. (za darmochę.)
» Kiedy daje się dla konia chmurki??

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: