Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Julia_525
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 77
Dołączył : 09/04/2011

Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !  Empty
PisanieTemat: Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !    Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !  I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 12:56 pm

Wałach tak jak w temacie ma um. 1180 i jest po chmurkach <KLIK>Cena do negocjacji.

Mogę również wyhodować Ci małego źrebaka z PG ok. 720 i um. ok 220. Cena to kupon na łzy < bądź po prostu łzy> i 50.000 equus. Lub Hera - jeden z bliźniaków zostaje u mnie, drugi wędruje do Ciebie i tym sposobem nie płacisz nic więcej.

Mogę też wytrenować Ci konia za 1-2 kupony <zależnie od Twoich wymagań>


ZAPRASZAM !
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !  Empty
PisanieTemat: Re: Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !    Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !  I_icon_minipostPią Mar 16, 2012 12:59 pm

a do 1170 dotrenujesz
ile ma mieć um wr. konik i PG
Powrót do góry Go down
 
Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Archiwum postow
» Trenuję oraz sprzedaję konie do GP!
» Mieszanki na GP. Dobre ceny oraz UM i PG....
» Rezerwujcie bosky DH(największe) oraz prysznice.
» Trening oraz uśmiercanie koni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: