Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kwiatowa promocja - nie dla każdego

Go down 
+7
EveDallas
Malto
Rose666
Clue
Lubelak
Sakura
EREIS
11 posters
AutorWiadomość
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 7:25 am

Opowiem wam krótką historię nieudolności firmy Owilent.
Jak wiecie jest teraz promocja z eliksirami - nie ukrywam jest to jak dla mnie najlepszy rodzaj promocji jakie OW organizuje i czekałam na nią. Wszelkie poprzednie eliksirowe promocje przebiegały u mnie bez zarzutu i bez stresu przed komputerem stacjonarnym o 17'' ekranie. Niestety tym razem życie ułożyło mi się inaczej i wylądowałam na operacji kolana.
Aby nie tracić kontaktu ze światem zewnętrznym ( leżę już 2 tydzień ) zabrałam ze sobą swojego netbooka. Maleństwo pozwoliło mi na stały kontakt ze światem no i oczywiście z grą ;D. Czemu mówię maleństwo ano waży on 1,25 kg ale to nie o to chodzi - najważniejsze i chyba stanowiące główny problem jego ekran ma zaledwie 10''.
Gra jako gra i inne przypadłości chodzą ok ale coś co dla mnie ważne i na co czekałam już niestety nie - nie działa mi poprawnie promocja z eliksirami. Od 2 tygodni usiłuję zrobić puszkę pandory i nie ma takiej opcji abym zrobiła bo nie wyświetla mi się przycisk "przygotuj eliksir".
Z racji opcji zgłoś na kontakt a uzyskasz pomoc postanowiłam po raz kolejny spróbować czy może tym razem nieudolna administracja coś poradzi na mój tyci kłopot. No i się zaczęło ...


Zgłoszenie #: 12013-242314
Powiadomienie Email: Nie
Status: Zamknięte
Data Utworzenia: 9/3/2012 2:41 PM CEST
Ostatnia Aktualizacja: 9/3/2012 4:10 PM CEST

Opis Zgłoszenie
Kategoria Zgłoszenia: Problemy z promocją bądź wydarzeniem
Temat: nie mogę zrobić eliksiru
Szczegóły: nie będę się rozwodzić nad problemem 3 raz - oto link do tematu na forum wraz ze zrzutem ekranu

http://www.howrse.pl/member/forum/topic?id=1503571329&page=0&message=createdMessage&&message=lockedTopicByUser
Załącznik:

Działania
Nie posiadasz autoryzacji do żadnych działań w tym momencie.

Historia
Data Utworzenia Działania Imię Kontaktu Komentarz
9/3/2012 4:10 PM CEST Zamknięte (Admin) CSRHowrse PL Witaj,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Jest nam przykro, iż napotkałaś problemy. Jest on specyficzny dla Twojego komputera, sprawdziliśmy Twoje konto i stwierdzamy, iż masz możliwość skompletować ten eliksir (puszka pandory) oraz użyć przycisku zatwierdzającego. Jeśli go nie widzisz spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki (cache) oraz pliki cookie. Gdyby problem wystąpił ponownie, zalecamy zmianę przeglądarki internetowej oraz jej bieżącą aktualizację.

Dziękujemy,
Zespół Howrse




Zgłoszenie przyjęte - błyskawicznie napisane "żebym się odczepiła od nich" i tyle. Mało tego temat jaki założyłam został usunięty mimo iż był zgodny z OZF i regulaminami. Dziwnym trafem usunięto go po zgłoszeniu przeze mnie u nich reklamacji - wcześniej był dostępny do wglądu Suspect Ja mimo to grzecznie zrobiłam to co uzyskałam w durnej poradzie, bo jakby to było to co piszą to bym nie mogła żadnego eliksiru zrobić a nie tylko puszki, oczywiście działanie to nic nie dało.

Posłałam więc kolejne zgłoszenie ...



Zgłoszenie #: 12013-242785
Powiadomienie Email: Nie
Status: W trakcie rozwiązywania
Data Utworzenia: 10/3/2012 3:44 PM CEST
Ostatnia Aktualizacja: 20/3/2012 1:47 PM CEST

Opis Zgłoszenie
Kategoria Zgłoszenia: Problemy z promocją bądź wydarzeniem
Podkategoria Zgłoszenia: Problemy z loterią
Temat: eliksiry
Szczegóły: 12013-242314 oto numer zamkniętego zgłoszenia. Zrobiłam tak jak powiedziano w informacji ale nic to nie dało. Ani w Mozilla ani w IE ani w Opera ani w Chrome nie widzę nadal tego przycisku do zrobienia eliksiru. Czyszczenia pamięci, ciastek, cache i uaktualnienia nic nie dały. Nadal nie mogę korzystać z promocji.
Załącznik:

Działania

Historia
Data Utworzenia Działania Imię Kontaktu Komentarz
20/3/2012 1:47 PM CEST Dostarczono Informacje CustomerEREIS . promocja kończy się za 2 dni a nie ukrywam iż zakupiłam dużo RO tylko i wyłącznie w celu posiadania specjalnego konia jaki jest w tej promocji. niemożność wykonania tego eliksiru pozbawia mnie szans na uzyskanie tegoż konia. skoro nie są państwo w stanie naprawić swojego błędu proszę "ze swojego poziomu administracji" dokonać u mnie na koncie zakupu eliksiru w postaci puszki pandory. na drugi raz to poinformujcie graczy że promocja nie działa na wszystkie rodzaje komputerów.
18/3/2012 3:11 PM CEST Dostarczono Informacje CustomerEREIS . dalej nie mogę zrobić puszki pandory


https://2img.net/r/ihimizer/img827/3746/28278714.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img696/4458/64888719.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img834/8590/49027907.jpg
12/3/2012 12:51 PM CEST Zażądano Informacji CSROwPL

Witamy,

Upewnij się, że Java oraz Flash zostały prawidłowo zaktualizowane.

Jeśli tak, ale nadal masz ten problem, wejdź na stronę http://www.mozilla.org/pl/plugincheck/ i wyślij nam zrzut ekranu pokazujący wyniki sprawdzania.

Dziękujemy,
Załoga gry Howrse


10/3/2012 8:10 PM CEST Dostarczono Informacje CustomerEREIS . mój komputer to netbook ACER Aspire ONE z matrycą o przekątnej 10,1"



I co i nic !!! Przez 10 dni Owilent nie może sobie poradzić z własnym durnym błędem w postaci opadającego za nisko okna Kwiatowa promocja - nie dla każdego 2153337378

Ja już nie pojmuje po co są tam ci ludzie skoro nie potrafią nic zrobić jak się coś popsuje. Dziś posłałam im uzupełnienie wiadomości z propozycją aby zrobili za mnie ten eliksir - znając życie napiszą że nie mogą.
Jak tak można robić ludzi w trąbę - ktoś wydaje realna kasę na promocję z której z ich winy nie może skorzystać.
Mogli by łaskawie choć napisać że promocja jest dostępna dla komputerów z ekranami od średniego do dużego - wtedy człowiek nie wyrzucałby na darmo EQ i kuponów.
Jedno mnie tylko jakoś pociesza że nie wydałam realnej kasy jako tako tylko straciłam diamenty ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 7:51 am

Takich i podobnych kwiatów jest więcej i administracja nic z tym nie robi... Wygoda? Być może... U mnie już drugi raz wyskakują puste okienka z grafiką Przestrzeni Twórczej. Pierwszy raz w ostatni dzień głosowania na prace (nie mogłam oddać głosów na prace w CP i nie wyświetlały mi się maści/otoczenia/towarzysze), dzisiaj znowu. Gdyby nie fakt, że na laptopie siostry było toczka w toczkę to samo, byłabym pewna, że coś dzieje się z moim komputerem. Na każdej przeglądarce, której używałam, było dokładnie to samo.

Oto dowód, że coś im się z grą skwasiło:

Spoiler:


Ostatnio zmieniony przez Sakura dnia Wto Mar 20, 2012 9:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:01 am

Ja czasami nie mogę w konia wejść. Nakieruję myszkę na jego imię, to zaczyna mi latać góra/dół. Tak po centymetr, a zanim otworzę stronę konia ile to męczarni...

EREIS, wracaj szybko do zdrowia Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 1:23 pm

EREIS napisał:
7Jeśli go nie widzisz spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki (cache) oraz pliki cookie. Gdyby problem wystąpił ponownie, zalecamy zmianę przeglądarki internetowej oraz jej bieżącą aktualizację.

Kolejny przykład olewania ludzi z kontaktu i korzystanie z kopiuj-wklej. Identyczną informację dostałam pisząc o znikających z konta PD.
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 1:59 pm

Clue napisał:
EREIS napisał:
7Jeśli go nie widzisz spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki (cache) oraz pliki cookie. Gdyby problem wystąpił ponownie, zalecamy zmianę przeglądarki internetowej oraz jej bieżącą aktualizację.

Kolejny przykład olewania ludzi z kontaktu i korzystanie z kopiuj-wklej. Identyczną informację dostałam pisząc o znikających z konta PD.
Znikają/znikały Ci PD? A jeśli Ci powiem, że u mnie co godzinę z konta znika 258 Equus, co na to powiesz? Wink
Owszem, znika. Nie kwateruję koni w ośrodkach, nie zajmuję się nimi, nic nie kupuję, nie wykonuję w ogóle żadnych czynności. Nawet sobie zapisuję na kartce kwoty- znika, zawsze tyle samo.
Nie mam zamiaru pisać o tym do szanownego Kontaktu, bo albo każą wyłączyć współdzielenia (nie mam żadnych), albo wyczyścić dane przeglądarki, albo jeszcze coś innego. Bo co ich obchodzi, że- dostając 240 Equus dziennie za pracę jako rymarz i sprzedając rzeczy- przez co odrabiam straty za siano dla koni- mam dziennie tylko 18 Equus zysku? Przecież to nawet na rzepę nie wystarczy!
Nic sobie nie robią z kradzieży, włamań, usuniętych kont, błędów, kodów na kupony, które nie doszły. Otóż, na tym wszystkim gracz traci kupony-a to, żeby zdobyć kwiatki, a to, żeby odbudować hodowlę... Na straconym kodzie Owlient i tak zarobi, a gracz kupi kolejny kupon, by zakupić RO na promocję. Na każdym naszym kroku Owlient dostaje złotówkę, a tyle, ile graczy w Howrse, tyle zgarnia tygodniowo gotówki- w każdym razie, tak to się prezentuje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 4:19 pm

mnie najbardziej wkurza brak poszanowania dla gracza.
za dwa dni kończy się promocja o oni mają moje zgłoszenie w głębokim poważaniu.
mogli by cokolwiek odpisać - i bynajmniej nie automatyczną wiadomość z serii "pocałuj nas gdzieś"

dziękuje za życzenia powrotu do zdrowia Lubelak
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 5:33 pm

neuromaniac napisał:
EREIS na współdzieleniu ktoś może za Ciebie te eliksiry robić, więc jeżeli masz kogoś, to poproś tą osobę o robienie Tobie wybranych eliksirów =]
Bardzo dobra rada. Jeśli nie możesz doprosić się pomocy "z góry", może wspomoże Cię któryś z szaraczków-graczy Wink

A co do olewczego podejścia Kontaktu do zgłaszanych spraw - pamiętacie anglika po Łzach o zawyżonych umiejętnościach? Przez pewien czas siedział na drugiej pozycji umiejętności, rozdzielając przerastające go luzytany.
Jako że był to koń wyhodowany przeze mnie, i orientowałam się w jego potencjale, napisałam o sprawie na kontakt, z prośbą o, cytuję dosłownie "sprawdzenie sytuacji i naprawienie zaistniałej pomyłki - wspomniana "wpadka" może wypaczyć przyszłe wyniki zawodów, zarówno zwykłych, jak i Grand Prix."

Odpowiedź (zaznaczę, że sprawdzali konia od 9 do 16 marca... więc coś, co gracze przeliczają w parę minut, im zajęło tydzień) - proszę bardzo:

Cytat :
Witaj,

Zespół Techniczny Howrse zbadał konia, którego nam zgłosiłaś i odkryliśmy błąd, który jest powodem zaistniałego problemu. Został on zlikwidowany. Podjęliśmy również odpowiednie środki aby zapobiec podobnej sytuacji w przyszłości.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Życzymy miłej gry.
Zespół Howrse

A koń? Ano koń wciąż ma umiejętności z kosmosu - KLIK

Ręce opadają Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 6:02 pm

po jednej demolce konta nikomu już tej opcji nie włączyłam ale chyba to będzie jedyny sposób aby ukończyć tą promocję.
jutro poszukam jakiegoś dobrego duszka i wezwę ku pomocy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 1:39 am

EREIS, ja zawsze chętna do pomocy jak cośWink

Co ciekawe, u mojego wujka n laptopie (bo byłam niedawno u niego) coś sie z kuńmi dzaiło. Nie takie obrazki, puste m iejsca. Co się dzieje...?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 3:14 am

EveDallas napisał:
EREIS, ja zawsze chętna do pomocy jak cośWink

Co ciekawe, u mojego wujka n laptopie (bo byłam niedawno u niego) coś sie z kuńmi dzaiło. Nie takie obrazki, puste m iejsca. Co się dzieje...?

Mam dokładnie to samo. Pokazują mi się zwykłe konie, te z maściami i otoczeniami już nie. Ten błąd mam nie tylko na swoim komputerze, ale i na laptopie siostry...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 5:34 am

22/3/2012 12:07 PM CEST Zamknięte (Admin) CSRHowrse PL Witaj,

Po kolejnym zbadaniu Twojego konta stwierdzamy, iż byłaś w stanie mieszać eliksiry, jak również podczas całego okresu trwania promocji nie wystąpił żaden błąd z nią związany. Niestety Zespół Howrse nie jest w stanie bezpośrednio zweryfikować i naprawić problemów na Twoim komputerze. Gdybyś ponownie doświadczyła jakiegoś problemu związanego z wyświetlaniem Howrse, spróbuj przeinstalować zarówno przeglądarkę jak i wszystkie jej wtyczki.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Howrse


Z wyrazami szacunku same matoły tam siedzą - problem z moim komputerem no dobre sobie. Załamać się można, oni chyba nawet nie czytają co otrzymują w zgłoszeniu bo nie mogę pojąć jak można tak olewać swoją pracę ...
Zgodnie z zaleceniami pajaców zmieniałam przeglądarki, reinstalowałam, uaktualniałam i z wtyczkami też tak jak kazali robiłam a oni mi piszą żebym zrobiła to co już robiłam i nawet screeny z tego dostali. No to chyba trzeba być albo skończonym analfabeta albo matołem ... Ależ się wściekłam aż mi ciśnienie skoczyło - na to żeby napisać że mają mnie głęboko potrzebowali 12 dni. Paranoja jakaś z tym kontaktem i administracją gry ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 6:21 am

EREIS napisał:

Co ciekawe, u mojego wujka n laptopie (bo byłam niedawno u niego) coś sie z kuńmi dzaiło. Nie takie obrazki, puste m iejsca. Co się dzieje...?

Sakura napisał:
Mam dokładnie to samo. Pokazują mi się zwykłe konie, te z maściami i otoczeniami już nie. Ten błąd mam nie tylko na swoim komputerze, ale i na laptopie siostry...

U mnie także występuje ten błąd. Między innymi na sprzedażach - nie widać żadnego konia,jest puste tło. Przedmiotów z Czarnego Rynku i innych informacji też nie pokazuje.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 7:20 am

Wychodzi zatem na to, że w grze są błędy, a nie z moją przeglądarką jest coś nie tak... Oczywiście Owlient nic z tym nie zrobi, bo po co? Wprowadzają za dużo zmian i promocji, nie nadążając jednocześnie z poprawianiem błędów, dlatego wszystko się kwasi, ale zamiast zająć się tym, czym powinni, zwalą winę na Ciebie i Twoją przeglądarkę... Och, jakbym chciała, żeby prawdziwa Ow to przeczytała i dowiedziała się w końcu, co myślimy o tej firmie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 9:58 am

Rose666 napisał:
Clue napisał:
EREIS napisał:
7Jeśli go nie widzisz spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki (cache) oraz pliki cookie. Gdyby problem wystąpił ponownie, zalecamy zmianę przeglądarki internetowej oraz jej bieżącą aktualizację.

Kolejny przykład olewania ludzi z kontaktu i korzystanie z kopiuj-wklej. Identyczną informację dostałam pisząc o znikających z konta PD.
Znikają/znikały Ci PD? A jeśli Ci powiem, że u mnie co godzinę z konta znika 258 Equus, co na to powiesz? Wink
Owszem, znika. Nie kwateruję koni w ośrodkach, nie zajmuję się nimi, nic nie kupuję, nie wykonuję w ogóle żadnych czynności. Nawet sobie zapisuję na kartce kwoty- znika, zawsze tyle samo.
Nie mam zamiaru pisać o tym do szanownego Kontaktu, bo albo każą wyłączyć współdzielenia (nie mam żadnych), albo wyczyścić dane przeglądarki, albo jeszcze coś innego. Bo co ich obchodzi, że- dostając 240 Equus dziennie za pracę jako rymarz i sprzedając rzeczy- przez co odrabiam straty za siano dla koni- mam dziennie tylko 18 Equus zysku? Przecież to nawet na rzepę nie wystarczy!
Nic sobie nie robią z kradzieży, włamań, usuniętych kont, błędów, kodów na kupony, które nie doszły. Otóż, na tym wszystkim gracz traci kupony-a to, żeby zdobyć kwiatki, a to, żeby odbudować hodowlę... Na straconym kodzie Owlient i tak zarobi, a gracz kupi kolejny kupon, by zakupić RO na promocję. Na każdym naszym kroku Owlient dostaje złotówkę, a tyle, ile graczy w Howrse, tyle zgarnia tygodniowo gotówki- w każdym razie, tak to się prezentuje.
U mnie tak samo, co wchodzę na inną stronę - Equus znika
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 10:06 am

Dziwne.... ja nie mam żadnych błędów confused być może gra jest zrobiona pod Win7.
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 4:02 am

Ja miałam taki błąd w wakacje, jak były poprzednie eliksiry. Na laptopie taty nie mogłam zrobić pewnego dnia żadnego z eliksirów, bo wszystkie okienka zjeżdżały mi na sam dół ekranu i nie dało się kliknąć. Nie zgłaszałam, tylko w końcu udało mi się dopaść te okienka O.o Następnego dnia już było normalnie, ale to samo w sobie było mocno dziwne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kwiatowa promocja - nie dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: Kwiatowa promocja - nie dla każdego   Kwiatowa promocja - nie dla każdego I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kwiatowa promocja - nie dla każdego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poczta Kwiatowa
» ,,Kwiatowa Fantazja"- konkurs
» GRA - Poczta kwiatowa (serwer PL)
» Wykupię KAŻDEGO konia ze schroniska
» Awatarki dla każdego :3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: