Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy kod HTML

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 2:31 am

Witam, nie wiem czy to już było- w każdym razie nie znalazłam. Więc dla ułatwienia życia wklejam tu nowy kod HTML.

Kod :
Obrazek:

Ramka:
TEKST
Znaczniki zamykające:


Pamiętajcie, wszystko musi być uzupełnione.
To co pisze w nawiasach kwadratowych- czyli [], ma być usunięte wraz z nawiasami, a to co pisze w nawiasach okrągłych czyli- ( ), ma być usunięte bez nawiasów. W razie czego pisać. Do mnie na howrse i tutaj.
Jestem liluse
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 2:32 am

Kod :
Obrazek:
<*div style="background-image:url(link do obrazka); width: [szerokość obrazka w pixelach]px; height: [wysokość obrazka w pixelach]px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">
Ramka:
**TEKST
Znaczniki zamykające:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 2:33 am

Kod :
Obrazek:

Ramka:
TEKST
Znaczniki zamykające:


Bez gwiazdek
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 2:33 am

Kod :
Obrazek:
<*div style="background-image:url(link do obrazka); *width: [szerokość obrazka w pixelach]px; height: [wysokość obrazka w pixelach]px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;"*>
Ramka:
<*div style="width: [szerokość ramki w pixelach]px;* height: [wysokość ramki w pixelach]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: [odległość ramki od górnej krawędzi obrazka w pixelach]px; margin-left:* [odległość ramki od lewej krawędzi obrazka w pixelach]px;"><*span style="font-family: [nazwa czcionki];">TEKST
Znaczniki zamykające:*
<*/div> <*/div>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 2:34 am

Kod :
Obrazek:
<*div style="background-image:url(link do obrazka); *width: [szerokość obrazka w pixelach]px; height: [wysokość obrazka w pixelach]px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;"*>
Ramka:
<*div style="width: [szerokość ramki w pixelach]px;* height: [wysokość ramki w pixelach]px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: [odległość ramki od górnej krawędzi obrazka w pixelach]px; margin-left:* [odległość ramki od lewej krawędzi obrazka w pixelach]px;"><*span style="font-family: [nazwa czcionki];">TEKST
Znaczniki zamykające:*
<*/div> <*/div>

To wpisujemy bez gwiazdek, przepraszam za te kilka postów, ale nie przewidziałam, że kod się wcieli do forum.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 3:06 am

Skjorzystaj ze znacznika [code] i [/ code]Wink
Będzie ładnie wszytsko wi\dac.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 4:24 am

EveDallas napisał:
Skjorzystaj ze znacznika [code] i [/ code]Wink
Będzie ładnie wszytsko wi\dac.
Już próbowałam. Kod zanika i go nie widać. wtedy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 5:04 am

Mi działa. Nie wiem dlaczego Tobie nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 5:07 am

Bo w moim kodzie są kwadratowe nawiasy.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 5:41 am

No to zmień na okrągłe, albo zrezygnuj z kwadratowych i wejdzie;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Nowy kod HTML Empty
PisanieTemat: Re: Nowy kod HTML   Nowy kod HTML I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy kod HTML
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy kod HTML...
» Nowy HTML
» Nowy HTML
» Robię prezentacje oraz nowy HTML.
» SZUKAM OSOBY KTÓRA WYKONA MI NOWY KOD HTML! :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: