Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co zrobić, by mi nie dokuczały?

Go down 
+2
Hoping.
Aglyss
6 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 3:14 pm

No więc, pewne 2 dziewczyny z 3 klasy od pewnego czasu zaczęły mnie przezywać i śmiać się ze mnie. Na początku traktowałam to jak żart, myślałam, że szybko im się znudzi. Jednak od pewnego czasu zaczęło mnie to coraz bardziej irytować (nabijają się ze mnie już miesiąc). Próbowałam już sposobu, który używam na chłopców, gdy nie chcą się odczepić, czyli nie zwracać uwagi. Ale najwidoczniej działa to tylko na chłopców. Co zrobić, żeby zostawiły mnie w spokoju? Poczekać? W grę nie wchodzi skarżenie się wychowawcy ani przezywanie ich, bo zazwyczaj daje to odwrotny rezultat, niż zamierzam -_-
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 3:21 pm

Mam ten sam problem. Dwie dziewczyny non stop rozsiewają jakieś wymyślone opowieści na mój temat, łapią za ramiona i tłuką o ścianę, albo przezywają od:
-szmat,
-dz*ek je*anych
-pier*olonych szmat
-po*ebusek

Często nie wytrzymywałam i skarżyłam się polonistce (bo tylko ona zaczynała w tych sytuacjach działać), na dwa dni był spokój a potem od nowa.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 3:44 pm

-Idźcie do dyrekcji
-Powiedzcie rodzicom
-Zmieńcie szkołę
-Postawcie się.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 4:54 am

Ja myślę , że MUSICIE o tym komuś powiedzieć. Nie wiem ... rodzicom , pedagogu szkolnemu , nauczycielowi. Jeśli nie powiecie i nie zaczniecie działać , one dalej będą Wam dokuczać.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 6:43 am

Ja mówiłam to rodzicom - mieli to w głębokim poważaniu*. Co do nauczycieli - wychowawczyni jest tak poje... że jeszcze te dziewczyny chwali! Jedynie co pani Małysz reaguje i porządnie im dogada. Nie wiem czemu, ale wszyscy czują respekt przed Małyszową, mimo że nie jest surowa.

*czyli mieli to głęboko w dupie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 6:53 am

ja mam tak od trzeciej podstawówki, normalka. Odgryzaj się. Bezczelnie czasem. Miałam taką sytuację - po prostu jechałam z chłopakiem na rowerze;) z tym że ja na bagażniku, a on prowadził. No i jedna zejrzała i nastepnego dnai czy aby sie rower nie zarwał, bo jakiś tam chłop\ak, co ciępodwoził, zmachany strasznie był. (Nie wiedzą, że mam chłopaka, i dobrze). Na co niegrzecznie odparłam, że pwnie dlatego ona nie jeździ z ze swoim na rowerze - zarwałby się pod samą nią, nie mówiąc o tym biedaku, co miałby prowadzić.
Niegrzeczna, ale skuteczne. przez jakiś czas miałam spokój.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 7:00 am

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gro%C5%BAba_karalna
oraz
Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny

Art. 217.
§ 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność
cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia
wolności do roku.
§ 2. Jeżeli naruszenie nietykalności wywołało wyzywające zachowanie się
pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem
nietykalności, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

Art. 25.
§ 1. Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera
bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 7:21 am

Porozmawiaj z rodzicami, razem wybierzcie się bezpośrednio do dyrektora szkoły (wychowawca w większości olewa takie sprawy) i wytłumaczcie o co chodzi
Ja byłam w tej samej sytuacji, depresja kompletna, dwa tygodnie do szkoły nie chodziłam i szukałam już innej na drugim końcu miasta. Poskutkowało dopiero rozdzielenie "świętej trójcy z klasy F" - jedna zostala, dwie porozdzielali po innych klasach (w końcu i tak nie zdały). I ta jedna co została na sam koniec okazała się wcale nie taka zła, nawet dało się z nią op ludzku pogadać. One działają na zasadzie "w kupie siła", w pojedynkę już ci nic nie zrobią.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 1:27 pm

Poczekam trochę. Już przestały, przynajmniej na razie. Nawet nie było to obraźliwe, tylko po prostu mnie denerwowało Smile. Można zamknąć wątek Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co zrobić, by mi nie dokuczały? Empty
PisanieTemat: Re: Co zrobić, by mi nie dokuczały?   Co zrobić, by mi nie dokuczały? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co zrobić, by mi nie dokuczały?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» jak zrobić?
» Jak zrobić odnośnik?
» I co ja mam zrobić?
» O czy zrobić forum?
» jak zrobić tą ramkę?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: