Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.

Go down 
+12
wilczyca1000
Candy2252
stewardessa
EREIS
koniara25000
MysticsDream
XX_lero
zαbαvεcкαα
hanka1998
Philipek
Agura
Tirrathee
16 posters
AutorWiadomość
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 4:54 pm

Ja też, ja też się chcę pochwalić! (;

Na początek to, co mam na avatarze i jedyna praca, która przeszła głosowanie w Przestrzeni Twórczej.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. 0f6db7dc053160703602465b150314e7-d4airgx
_____________________________________

To... to wynik nieprawdopodobnej nudy i testowania pędzli w SAI. Speedpaint.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. D9da4ce80d2a1a7b2a19ecad2d49ca08-d4q1cyc
_____________________________________

A tutaj zabawa z a) robieniem światłocienia kolorami, b) kolejną techniką rysowania włosów, bo na żadną się nie umiem zdecydować i co chwila coś zmieniam. Zjechałam anatomię kompletnie i w ogóle się nie przyłożyłam do dopracowania szczegółów, więc można powiedzieć, że to doodle.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Tumblr_lybt89iEv31qj0n31o1_500
_____________________________________

Tutaj znowu... cóż. Kolejny dowód na to, że jeżeli ja coś koloruję, to idę na całego. Oczojebka do granic wytrzymałości matrycy i jeszcze dalej. C:
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Spectacle_of_autumn_colors_by_tirrathee-d4faxv6
_____________________________________

Na podstawie tego szkicu.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Beb79f0dea1a983cc101eaa14dcc4935-d4f74tx
_____________________________________


No i kapeńkę traditionala... To jest concept art do mojego wyimaginowanego świata, gdzie moja OC zmiennokształtna trolluje po krainie będącej syntezą chyba wszystkiego, co w życiu przeczytałam. Anatomia leży i kwiczy, zwaliłam szczegóły otoczenia, jedyne co mi wyszło to zanikanie sylwetki smoka.
Generalnie pomysł jest dość mocno rozwinięty i planuję kiedyś coś konkretnego w tym uniwersum napisać, może zrobić komiks, jak już opanuję rysowanie.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Unsettled_souls_by_tirrathee-d3h3xw9
_____________________________________


...A to są moje notatki z niemieckiego. Tak, na ławce. Z braku laku zdjęcie zrobione tym śmiesznym czymś co szumnie a niezasłużenie nazywane jest aparatem fotograficznym w komórce. W rzeczywistości wyglądało toto lepiej i nawet desperackie próby wyciągnięcia kontrastu i ostrości niewiele pomogły:
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Tumblr_lyh2x3i7SO1qj0n31o1_500
_____________________________________

A to moja perełka, fanart Avatara. Przepraszam, że plik taki wielki, wrzucam ze swojego dA i nie chce mi się wrzucać pomniejszonego obrazka na jakieś hosty.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. The_iknimaya_trial_by_tirrathee-d38jqje
_____________________________________

I rysunek na podstawie pewnego zdjęcia, który morduję już ponad dwa miesiące, który jest niczym innym, jak tylko wymówką, by bez żenady wpatrywać się w ten bezwstydnie cudowny paszczur. Wybaczcie moją manię. ^u^
(screenshot robiony w dość wczesnych etapach pracy, w tej chwili toto coś wygląda nieco lepiej, choć postęp jest znikomy)
Proszę państwa, Prime Life Ruiner and God of Mischief in disguise. Tom Hiddleston.
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Tumblr_lyf8hjh7bz1qj0n31o1_500
_____________________________________


Krytykę chętnie przyjmę, pytań wysłucham, może odpowiem, zapewne załaduję coś jeszcze.

[b]Wszystkie prace można znaleźć na moim Zboczeńcu, część na Tumblr w tagu #My crimes against creation. Smile
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 1:11 am

hehe bardzo ładne xD
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 1:42 am

Nie ma co ukrywać - to wszystko jest piękne. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 4:57 am

Wszystkie są cudne, lubię to! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 6:52 am

Cud, miód i fistaszki xD
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 12:14 pm

haa... Dziękuję. [:
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 12:50 pm

cudnie rysujesz, tyle powiem
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 12:55 pm

Tyle to ja się już nasłuchałam. x) Zależy, jak kto definiuje 'cudnie'. -,-'
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
MysticsDream
Już coś wie
MysticsDream


Liczba postów : 214
Dołączył : 27/03/2011

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 1:07 pm

Tirrathee... Kocham Cię. I Twoje prace ! ;3
Nie znam się na rysowaniu (anty-talenciem jestem okrutnym), ale "uwagi" laika mogę przekazać.
Chodzi mi o pomarańczowe konisko. Czegoś mi tam brakuje (ale kolory piękne! <3). Może bujniejszy ogon? Albo żeby znad skrzydeł było widać nóżkę? Tak mi się tylko.
Skrzydła są boskie. Myślałam przez chwilę, czy by nie ukraść ich na tapetkę ;P Również ptasi łepek rysowany na biurku. No coś pięknego <3 Mam nadzieję że często się nudzisz na zajęciach i tworzysz takie notatki xD

Z wyrazami szacunku i uznania. -Mystics ;3
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 1:51 pm

Tirrathee napisał:
Tyle to ja się już nasłuchałam. x) Zależy, jak kto definiuje 'cudnie'. -,-'

Ha to znaczy wszystko, dobre cieniowanie. Prace na tablecie także są świetne ja jutro jadę do Katowic zaopatrzyć się w ten sprzęt i zobaczymy... jak mi to będzie wychodzić.
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 7:06 am

Wszystkie są cudne ale najbardziej mi się podoba ten wilkołak i smok. Very Happy
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 8:45 am

jakby się jakimś sposobem do tych czerwonych skrzydeł przyczepił koń ... Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 9:05 am

w tym rysunku ze strzałą i łukiem...

strzała tak nie wygląda xD

Nie ma ona tak wielkiego grotu i piór aż do samego końca (wiem co mówię bo sama bawię się łukiem i strzałami) xD
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 9:23 am

Piękne........ ja od 7 lat rysuję konie, ludzi, wszystko dosłownie, codziennie po 3 godziny na ćwiczenie i nic mi nie wychodzi Sad
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 9:41 am

steward - ty może nie masz do tego talentu ale zawsze ma się jakiś Smile Najgorsze jest to że jeśli się czegoś nie ma a ktoś to ma to się chce mieć to kogoś... ja np. umiem szkicować i rysować ale nie umiem śpiewać w ogóle a tak bardzo bym chciała ^^
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 9:45 am

Agura - to się zamieńmy XD ale jak zajmę jakiekolwiek miejsce w tym konkursie na wiosnę, to mi się samopoczucie rysunkowe poprawi... ale i tak mi lepiej. Jak zdam na co najmniej 5- matmę (test) to dostanę tablet na urki Razz
Powrót do góry Go down
Candy2252
Nowy
Candy2252


Nick w grze : Albi55505
Liczba postów : 9
Dołączył : 19/02/2013

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostCzw Lut 21, 2013 5:28 am

Cudne!
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPią Lut 22, 2013 9:34 am

Bosko Very Happy Chyba Cię zatrudnię jako etatowego rysowacza xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Helena05
Nowy
Helena05


Nick w grze : Helena05
Liczba postów : 32
Dołączył : 25/02/2013

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSro Lut 27, 2013 3:16 pm

Powiem tak, bardzo ciekawe, ładne cienie. Smile
Powrót do góry Go down
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostPon Mar 04, 2013 11:25 am

Jakie to cudne! Czemu ja tak nie potrafię? Aż do tąd myślałam że umiem rysować!
Powrót do góry Go down
LoveHorses
Nowy
LoveHorses


Nick w grze : marysia.ola
Liczba postów : 16
Dołączył : 17/03/2013

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostNie Mar 17, 2013 9:08 am

Boskie ! Smile Picasso składa Ci ukłony xD Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. 1988476332
Powrót do góry Go down
http://i-love-horse-love.blogspot.com
Bułana magia
W skromnych progach Zagrody
Bułana magia


Nick w grze : bułanamagia
Liczba postów : 353
Dołączył : 05/04/2013

Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 12:54 pm

Jaki ty masz talent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3093547
Gość
Gość
Anonymous



Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipostSro Lip 31, 2013 10:43 am

są cudowne! przepiękne Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. Empty
PisanieTemat: Re: Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.   Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Ołówka ujeżdżanie, na tablecie zbrodnie, i inne historie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Grafika w tablecie
» Pierwszy liner rysowany na tablecie :D
» Szkolne historie
» Zagadki i inne do myślenia
» Fora PBF - Dział w "Inne Gry"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: