Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jakie są wasze przezwiska?

Go down 
+69
Księżniczka Żulietta
VCarinn
Takaczan
MrsKopytko
wercia d
Ayashi
mikerowave
Wild_Horse
gwiazda2002
Kirara
zuzu_zozol
Arrin
~ Ruki
Linea2010
Layzy
Guzik
Marsh
Ejli
tamara4
Takashiro
Arbuzek_10
Naylian
karina127
Evelynek
mufff123@o2.pl
deccot
Moon :3
-Eruina-
Manroe
koziorożec
truskaweczkaa
Alexinda
EveDallas
Hoping.
Czarny Kot
Casablanka
Aangelika101
Sweet Rabbit
bibi666689
kara250
Narkotyka
ZetkaEmka
avrilka
wiola9786
Pati...xd
Broszka
Clockvise
CzekoBoom
Zaczarowana.x3
Ayame
Tirrathee
Koociara
Ew3linka
Aglyss
Evangeline
stewardessa
Cocaine
Kuilu
koniara25000
hanka1998
katty88888
Asiaa.
zαbαvεcкαα
Philipek
Diana375.
Truskawka918
Sakura
Dagonhic
XX_lero
73 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostWto Lut 11, 2014 7:17 am

Ostatnio przylgnelo do mnie wszystko z 'ruda' na poczatku, od zwuklego rudzielca do.rudej malpy C:
A tata mnie nazywa wiewiora, huehue.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 10:48 am

A naaa mnie chłopaki czasami wołają Świętoszek (albo dla tego że jestem dojrzalej nastawiona do wiary niż reszta rówieśników albo dla tego że uciekam kiedy ktoś chce zrobić mi zdjęcie, ubieram się o wiele skromniej niż inne dziewczyny (rzadko noszę głębokie dekolty i krótkie spodenki) no i kiedy jakiś chłopak chce mnie przytulić to rzucam mu jedno z najbardziej jadowitych spojrzeń i się odsuwam na bezpieczną odległość.). A tak na co dzień to jestem po prostu Aga.
Powrót do góry Go down
mikerowave
Główny Grafik
mikerowave


Liczba postów : 1075
Dołączył : 14/07/2013

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 2:18 pm

Mnie nikt nie przezywa prócz mojej przyjaciółki i kolegi z klasy. Przyjaciółka mówi do mnie Deadmon -_- A kolega mówi na mnie PewDiePie bo on uważa że ja chora jestem jak oglądam go Razz A tak to wszyscy mówią do mnie po imieniu czasami tata powie "Stefan" albo "Pączek" XD
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSro Lut 12, 2014 2:37 pm

Wojna najczęściej. W sumie jest wiele powodów. Najczęściej wiążących się z charakterem ^^
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 13, 2014 2:39 am

Hm... ja chyba nie mam jakiegoś przezwiska... Znajomi wołają na mnie dość często Moni, bądź Monia i to wszystko. Mama jedynie mówi nieraz do mnie Karol, ponieważ Karolina to moje drugie imię i co ciekawsze... jak byłam mała, to mama mogła wołać do mnie Monika i nie było efektu. Natomiast jak krzyknęła Karolina, to stałam na baczność Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 13, 2014 2:59 am

Werka, Werciak i Dżeforek (dłuuga historia)
Koleżanka ma przezwisko Kabanos xD
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostCzw Lut 13, 2014 7:08 am

Karola, Karol, Karla, Karolek
Brudas, Metal, Amelinium, Drewno, Żelazo ;-;
Wiśnia, Wicha - to rzadziej. Ale uprzedzam, to nie od mojego nazwiska xD Tylko od nazwiska kolegi, który mi się podoba. Zabiłabym za to przyjaciółkę. XD Ale już się przyzwyczaiłam c:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Gość
Gość
Anonymous



Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSro Mar 12, 2014 2:48 pm

Koteł, kot, kociara, miau, kotoholik XD
Czasem Krzysiu, od Zapytaj Beczkę, czasem też jamochłon.
Powrót do góry Go down
Takaczan
Nowy
Takaczan


Nick w grze : Takaczan
Liczba postów : 29
Dołączył : 15/10/2013

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSro Mar 12, 2014 4:53 pm

Takacian... Cóż, zdrobnienia imienia Takanori, które przypisuję sobie na co dzień. Smile 
Jedna osoba nazywa nazwała mnie Taczką. O__o 
Prócz tego zdarzały się, przeważnie od dobrych kolegów, "córka szatana", "kotowpie*****cz" (nie mam pojęcia skąd .o.) czy "cezarowa". Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3383752
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 7:16 am

Aktualnie moje przezwiska to "żurek" i "szczecin" (zupełnie bez powodu, randomowe przezwiska są fajne), do tego pseudo-nazwisko "VIP".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Kirara
Uzależniony
Kirara


Nick w grze : OJT (skrót)
Liczba postów : 2239
Dołączył : 03/06/2012

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostCzw Mar 13, 2014 8:05 am

Kilka moich nowych przezwisk związanych z nickiem: Kamień, Głaz, KamieńKazia, Kazia, Kazik.
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostPią Mar 14, 2014 12:54 am

Tak, teraz zaczęli na mnie mówic Ina, Inka XD Od imienia C:
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
VCarinn
W skromnych progach Zagrody
VCarinn


Nick w grze : Karinn
Liczba postów : 462
Dołączył : 16/09/2013

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSob Kwi 19, 2014 1:41 pm

Ahh te koleżanki. Jestem Olgita z Violetty xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3735517
mikerowave
Główny Grafik
mikerowave


Liczba postów : 1075
Dołączył : 14/07/2013

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostSob Kwi 19, 2014 1:54 pm

Na mnie wszyscy mówią Dywan Very Happy Ale w szkole zaczęli mówić zmarznięta małpa ;___________; I jeszcze jedna osoba nazywa mnie Dżejmi, nie wiem jak można go tak obrażać. :C
Powrót do góry Go down
Księżniczka Żulietta
Przyjaciel Zagrody
Księżniczka Żulietta


Nick w grze : Ryuuko
Liczba postów : 1622
Dołączył : 06/11/2012

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostNie Kwi 20, 2014 1:55 am

- Mietek, żul, żulieta - nie wiem czemu, ale sie przyjęło XD

- Jul, jula, julciątko, juleczka ;w;

- Koń - Chiński horoskop i ta fascynacja końmi.

I jeszcze inne czasem, w stylu psychopatki XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1933720
JulicaSkywalker
Nowy
JulicaSkywalker


Nick w grze : Julica
Liczba postów : 4
Dołączył : 14/06/2014

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 2:28 am

-Jula, Juliuła, Julica, Julkens-tak po prostu od imienia
-Koniara, konieł, piesowa, kotełowa, jamrajowa, bandicoot-od fascynacjii tymi zwierzętami Smile
-Córka Norrisa-nie pytajcie, czemu, bo sama nie wiem
Wśród chłopaków z mojej klasy mam chyba najdziwniejsze ksywki-Hayden, Anakin i Lord Vader
Ponoć jestem podobna z twarzy do Haydena Christensena, a co do tej drugiej i trzeciej... nie wiem skąd się wzięły.
Powrót do góry Go down
Kepler99
Już coś wie
Kepler99


Nick w grze : Kepler99-Nie gram!
Liczba postów : 140
Dołączył : 08/04/2014

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostNie Cze 15, 2014 12:03 pm

Marti,Martuś...^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4272540
Nikolcia.100
Już coś wie
Nikolcia.100


Nick w grze : Hunterka (dawniej NIki)
Liczba postów : 185
Dołączył : 28/11/2012

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostWto Sie 26, 2014 5:59 am

Niektórzy mówią na mnie Hiszpan, a rodzina najczęściej nazywa mnie męczyduszą  Laughing  Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 4282798970
Powrót do góry Go down
PlaybackJunkie8
Przyjaciel Zagrody
PlaybackJunkie8


Nick w grze : Julis
Liczba postów : 1483
Dołączył : 07/12/2012

Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipostWto Sie 26, 2014 5:36 pm

Nie mam żadnych przezwisk, mówią mi po imieniu (często zgrabnie omijają zdrobnienia, bo wiedzą, że nieszczególnie to lubię), ale jeszcze jakiś czas temu mówili do mnie czasami Wampir. Dlaczego?... Kiedy byłam w pierwszych klasach podstawówki, lubiłam nabierać innych, że jestem wampirem. Wierzyli mi do około piątej klasy. Okej. Do piątej klasy. Jezu, co za... XD Dobra, nie było tematu. Mówią czasami jeszcze Julian (męska wersja mojego imienia, co za chamy) albo zwracają się do mnie jak do chłopaka. :') Tylko dlatego, że w podstawówce lubiłam odstawać od reszty dziewczyn. Chamsko trochę. ._. Często próbowałam sprawić, żeby wymyślili mi jakieś przezwisko, nope, nie sprawdzało się, po dniu lub dwóch mówili już po imieniu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=438422
Sponsored content





Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze przezwiska?   Jakie są wasze przezwiska? - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jakie są wasze przezwiska?
Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Jakie są wasze ulubione horrory? :D
» Jakie są wasze ulubione pisenki?
» Jakie są wasze ulubione komiksy?
» Wasze plany, wasze cele :)
» Wasze adresy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Rozmowy :: Inne pogawędki-
Skocz do: