Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39

Go down 
+5
Heshette
zαbαvεcкαα
Alexinda
Broszka
blueberry.
9 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSob Mar 24, 2012 4:53 pm

Uwaga! Do dnia 3 maja przyjmuję zamówienia na darmową grafikę! Czego sobie tylko zażyczycie będzie za free!

Witajcie w zakładzie prezentacji "
Horsehead style"! Smile
Na początek kilka informacji:
- ważne informacje są zaznaczone m.in. kolorem fioletowym oraz kursywą!
- nie życzę tu sobie komentarzy dot. stylu prezentacji - proszę pisać je w dziale "Twórczość do gry", w poddziale "Prezentacje", w wątku "Prezentacje aniawis39".
- prosiłabym moderatorów o usunięcie mojego "starego" tematu w tym dziale z moimi prezentacjami. Nie mogłam go odnaleźć dlatego zakładam nowy. Wink
O zakładzie
Zakład ten powstał dosłownie chwilę przed rozpoczęciem pisania posta. Smile Jestem jednocześnie jego właścicielem, jak i jedynym członkiem. Very Happy Sama sobie szefuję. Moim celem jest tanie wykonywanie graficznych "cudów". Jak na razie cały czas się szkolę, więc za wiele ode mnie wymagać nie możecie. Z tego miejsca chciałabym również napisać, że jak na razie nie chcę współpracowników [a właściwie pomocników]. Nie chcę, by mój zakład przerodził się w "Graficzną Szatę" - czy, jak to tam było. Po prostu, gdy jestem sama mogę bardziej kontrolować sytuację. To tyle o zakładzie - zapraszam do zapoznania się z ofertą! Smile

Oferta
Prezentacje
Mogę wykonać dla Ciebie grafikę pod prezentację [jak okiełznam nowy kod - w co wątpię - będę dodawać kod] lub też prezentację w WIXie. Grafiki staram się wykonywać jak najlepiej - w miarę moich możliwości. Wink Wiadomo, że nie zawsze wyjdzie idealnie, dlatego na życzenie klienta nieodpłatnie wykonam prezentację jeszcze raz. W tej kwestii zainteresowanym więcej informacji udzielę na PW. Gwarantuję, że prezentację staram się robić, jak najlepiej! Przykładowe zamówienie na prezentację [zarówno w WIXie, jak i grafikę].
Status: otwarte
Avatary
Wykonuję również avatary. Oferuję takie rodzaje, jak:
- zwykły, prosty nieruchomy
- ruchomy [przykład - mój]
- "Fan Howrse"
Chciałabym powiedzieć trochę o avatarze typu "Fan Howrse". Jest to avatar składający się z tła oraz maści z Howrse.pl. U góry avatara zawsze będzie pisać: "Grafika z howrse.pl". To tyle na ten temat. Wszelakie niepewności w tej sprawie proszę kierować na PW. Zamówienie oraz cennik [tak jak w przypadku prezentacji] - poniżej!
Status: otwarte
Bannery, petycje itp.
Mogę również wykonać dla Ciebie banner, petycję itp. Jeżeli chodzi o petycję: wykonuję tylko i wyłącznie grafikę - nie oznacza to iż popieram petycję! Wink Żeby potem nie było, że wymyśliłam jakieś głupoty. Razz Grafikę pod petycję wykonuję tylko dla sensownych petycji! Wzór zamówienia poniżej!
Status: otwarte

Jak ma wyglądać zamówienie?
Zamówienie grafiki pod prezentację:
Login:
Zdjęcie:
Napis powitalny [Twój wybór - jeżeli nie chcesz to pomiń ten punkt!]:
Ilość ramek:
Tytuły ramek:
Czym mogę zapłacić?:

Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie - możesz dopisać "Termin:" i podać datę do, której ma zostać wykonana grafika. Chcę jednak zaznaczyć iż przyjmuję tylko 5 zamówień z ograniczeniem czasowym dziennie! Proszę się nie wypytywać o powody!
Ilość ramek zależy od zdjęcia. Według mnie najlepiej wyglądają prezentację jedno- lub dwuramkowe. Szczerze mówiąc sześć małych rameczek upchanych na jednym zdjęciu nie wygląda zbyt estetycznie.
Zamówienie prezentacji w WIXie:
Login:
Kolorystyka:
Napis powitalny [to samo co w grafice pod prezentację]:
Ilość podstron:
Tytuły podstron:
Zdjęcia:
Czym mogę zapłacić?:


Prezentacji w WIXie nie będziecie mogli edytować! Jeżeli będziesz chciał/a jednak coś zmienić - napisz do mnie! Nieodpłatnie zmienię wtedy tekst. W prezentacjach WIX jest jeszcze jedno "ale": polskie znaki przyjmuje tam [z tego co wiem] tylko czcionka Times New Roman [czy jakoś tak]. Dlatego zastrzegam sobie do robienia prezentacji tylko z tą czcionką!
Do prezentacji WIX nie przyjmuję ograniczeń czasowych!
Zamówienie avataru:
Login:
Rodzaj avatara:
Zdjęcie [w przypadku "Fan Howrse" - grafika z gry]:
Ilość zdjęć [w przypadku avataru ruchomego]:
Napisy:
Czym mogę zapłacić?:


Na avatary wszelakiego rodzaju przyjmuję ograniczenia czasowe! Przyjmę, jednak tylko 15 ograniczeń dziennie!
Zamówienie banneru itp.
Login:
Co zamawiasz?:
Kolorystyka:
Zdjęcia:
Napisy:
Czego dokładnie oczekujesz?:
Czym mogę zapłacić?:


W tym przypadku ograniczeń czasowych nie przyjmuję! Mogę wykonać 10 bannerów [itp.] dziennie. W tym przypadku chciałabym, abyście trochę się rozpisali [np. jak sobie wyobrażasz banner], dlatego dodałam "Czego dokładnie oczekujesz?". Proszę Was o konkrety.
Cennik
Grafika pod prezentację:
Za prezentację z jedną ramką przyjmuję:[/size]
Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Lyre-apollonZakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Rayon-heliosZakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Sang-meduse lub 5 000 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus
Za prezentację z dwoma ramkami:
Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Fragment-nuageZakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Pomme-orZakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Eclair-zeuslub 10 000 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus, albo 1 kupon Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Pass
Prezentację w WIXie:
Za każdą prezentację w WIX przyjmę:
Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Sablier-chronosZakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Corne-abondanceZakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Baton-fertilite lub 25 000 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus, albo 2/3 kupony Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Pass
Avatary
Za avatar zwykły 200 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus
Za avatar ruchomy 300-400 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus [w zależności od ilości obrazków]
Za avatar "Fun Howrse" 500 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus
Bannery, petycje itp.
Banner: 600 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus
Petycja: 650 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus
Inne wymysły Waszej wyobraźni - cena do ustalenia indywidualnego

Promocja!
Pierwsze pięć osób, które złoży mi zamówienie [na cokolwiek] otrzyma je za darmo! Dodatkowo otrzyma avatar "Fun Howrse" [wartość 500 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus] i 50% zniżki na kolejne zamówienia! Spieszcie się! Very Happy
Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Horseheadstyle3003


Ostatnio zmieniony przez aniawis39 dnia Czw Kwi 05, 2012 12:12 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 12:03 am

Ja kiedyś robiłam prezentacje w WIX`ie i prawie każda czcionka obsługuje polskie znaki, ale nie w każdym rozmiarze. Czyli na przykład czcionka Comic Sans SM normalnie współpracuje z polskimi znakami do wielkości np. 15, na większych już nie. A jak czcionka nie obsługuje znaków na danym rozmiarze to zaczyna się zabawa. Trzeba znaleźć granicę i tak dopasować ozdoby żeby wyglądało estetcznie i możne się było rozczytać Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 5:48 am

Broszka - dziękuję za radę, ale wolałabym ją otrzymać na PW. Wink Taka mała uwaga na przyszłość.

Na razie nikt nie skorzystał z naszej promocji, a co za tym idzie: 5 darmowych, dowolnych zamówień, avatar "Fun Howrse" [o wartości 500 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus] i 50% zniżki na kolejne zamówienie - czekają! Razz

Dziś podam Wam przykłady moich prac graficznych. Smile Mam nadzieję, że pobudzi Was to trochę do zamówień. Very Happy
Przykłady
Grafika pod prezentację:
Przykład 1
Przykład 2
Avatary
Przykład 1
Przykład 2
Przykład benneru macie u mnie poniżej. Wink Chodzi mi o banner m.in. zakładu.



Wszystkie przykłady są na sprzedaż! Jako, że nie są idealne wszystkie są po równiej cenie 100 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus! W sprawie kupna danego przykładu proszę o kontakt na Zagrodzie Mgły poprzez PW. Proszę również o podanie numeru przykładu!

Mam nadzieję, że moje wytwory się Wam podobają. Razz Przykład prezentacji w WIXie podałam wcześniej [w pierwszym poście], natomiast przykład avatara ruchomego macie też jak na dłoni. Smile
Pozdrawiam i zapraszam do kupna i zamawiania
aniawis39
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 7:27 am

Na razie nikt nie skorzystał jeszcze z promocji zakładu! Sad
Jako, że nie ma również chętnych na przykłady - nie są już one na sprzedaż! Chyba, że komuś [jakimś cudem] będzie bardzo zależało. Wink Wtedy nie ma problemu, ale cena wynosi 120 Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus.

Naprawdę zapraszam do zamawiania! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 7:38 am

Uwaga!
Nadal nikt nie skorzystał z promocji! W związku z tym zostaje ograniczona ilość miejsc "promocyjnych". Mamy teraz tylko 3 wolne miejsca!

Do oferty zostają dołączone wycinane avatary! Więcej informacji wkrótce...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 1:58 pm

Nikt nie skorzystał z promocji przez 4 dni, więc zostaje ona usunięta. Evil or Very Mad

Wystawiam jednak dziś nową grafikę. Osoba, która ją kupi [250Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus] otrzyma 50% zniżki na następne zamówienie. Wink Po zakupieniu grafiki dodany zostanie login osoby, która ją kupiła [wedle życzenia klienta]. Oto grafika:
Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Nasprzeda001
Cena tak, jak wspomniałam - 250Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Equus
Według mnie prezentacja bardzo ładna. Smile Chyba jedna z lepszych [inne były byle jakie]. Mam nadzieję, że się Wam spodoba i ktoś ją kupi.


Ostatnio zmieniony przez aniawis39 dnia Czw Mar 29, 2012 9:54 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 3:12 pm

Bardzo ładna, ale jak ktoś ma ci przesłać 250 equus? Może jakąś opcję przeoczyłam, więc proszę o wytłumaczenie, bo konie można za min. 500 eq.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 4:03 pm

tyle się namnożyło ostatnio tych spółek że makabra!
ja bym chętnie wzięła w końcu moją grafikę którą każdy obiecał a nikt ni zrobił
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 6:54 am

Alexinda napisał:
Bardzo ładna, ale jak ktoś ma ci przesłać 250 equus? Może jakąś opcję przeoczyłam, więc proszę o wytłumaczenie, bo konie można za min. 500 eq.

Ona przesyła Ci konia za 750Eq, a po 10 dniach ty jej go oddajesz za 500Eq. Very Happy
Powrót do góry Go down
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 8:31 am

Dziękować.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 9:57 am

Mika - jeżeli chcesz mogę Ci zrobić podobną prezentację do tej wystawionej.Smile Może nie tak piękne jak np. Pysi, ale zawsze coś.Laughing Nie robię jednak kodu HTML.Wink Ale w tej kwestii myślę, że ktoś z ZM pomoże - mi pomogła bodajże sayuri92.
Jeżeli jesteś zainteresowana napisz na PW formularz.Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Go??
Gość
Anonymous



Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 10:13 am

zrobiła mi emi Już :]
ale możesz spróbować baner
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 10:20 am

Tak, jak mówiłam: wypełnij zamówienie i wyślij na PW.Wink O zapłatę proszę dopiero po oddaniu Ci grafiki - nie spodoba się, nie płacisz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 9:55 am

Prezentacja z pieskiem nadal szuka właściciela! Smile Jesteś chętny do kupna? Pisz! Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 12:26 pm

Od dziś w "HS" jest również koniara2311! Każda z nas ma swój banner zakładu. Wink Także nie posądzajcie jej o plagiat czy coś takiego. xD Oto banner koniary:Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Scaled.php?server=838&filename=66276996
Piękny prawda? Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 4074547142Zapraszamy serdecznie do składania zamówień! Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 3722976733
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 6:47 am

Chciałabym poinformować iż prezentacja z pieskiem cały czas szuka swojego właściciela! Wink Cena zostaje obniżona do 100 equus...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 12:52 pm

Uwaga!
Nikt nie kupił prezentacji z psiakiem [ja się chyba poryczę Sad]. Postanowiłam, więc że zrobię "kolekcję" grafik pod prezentację za darmo. Grafiki trzeba sobie "zaklepać" zanim zrobi to ktoś inny. Smile Pierwsze grafiki już niedługo. Powiem tylko początkowo będą dwie grafiki - jeżeli zainteresowanie będzie dość duże, powiększę liczbę. Wink Na razie moja prawa ręka nic nie wie o tym co się tutaj dzieje, także nie pisać do niej w tej sprawie. Na pewno sama ogłosi czy bierze w tym udział czy nie. Razz Ewentualni zainteresowani promocją, którzy by z niej skorzystali niech piszą na PW, że podoba im się ten pomysł itd. To na pewno spowoduje, że grafiki pojawią się wcześniej. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Kwi 12, 2012 12:50 pm

Otóż tak...
1.Prezentacja z pieskiem nadal czeka na właściciela.
2.Darmowa prezentacja z koniem również czeka na nowego "pana".
Zapraszam do skorzystania z oferty! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 1:22 pm

Trochę szkoda mi tego pieska..
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 12:48 pm

Informacje:
1. Od dziś w "HS" jest osoba, która zwie się sayuri962.
2. Wczoraj rozpoczęłam pracę nad pierwszą stroną zakładu. Wygląda to TAK. Wiem, że w WIX, ale chciałam zrobić, gdzie indziej i nie wyszło. Może później. Wink
3. Darmowe prezentacje z koniem i psiakiem nadal czekają!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Moquea
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 67
Dołączył : 22/04/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 3:20 pm

Login: Moquea
Zdjęcie: http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/190/8/a/so_lonely_by_vikarus-d3lie3b.jpg
Napis powitalny [Twój wybór - jeżeli nie chcesz to pomiń ten punkt!]:
Ilość ramek: 1
Tytuły ramek: Brak
Czym mogę zapłacić?: Myślę, że mieszczę się w darmowej 5-ce Wink
Chciałabym żeby znalazły się tam brushe, i podświetlona ramka Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 12:46 pm

Moquea - na obróbkę graficzną tego zdjęcia potrzeba zgody autora. Wink Podaj mi z czym chciałabyś zdjęcie, a wyszukam je, podam Ci do wglądu i sama ocenisz. Smile Będę szukać do skutku.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Moquea
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 67
Dołączył : 22/04/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:20 am

Już dziękuję, mam inną prezentację Wink
Powrót do góry Go down
Ariana.
Nowy
Ariana.


Liczba postów : 32
Dołączył : 16/03/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 5:21 am

Aniu, a zakodowałabyś mi ramki? Nie prezentację, a ruchome ramki - w tej sprawie jestem zupełnie zielona . ;3
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 12:50 pm

Kupię tą prezentację z pieskiem =)
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 2:11 pm

Ariana. - na razie nie koduję. Wink
Friesian - należy już ona do Ciebie, masz ją za darmo. Smile Dorobię tylko login i podpis - wyślę Ci do niej link jutro przez howrse. Pasuje? Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 1:33 pm

Jasne =) Kodzik sama sobie zrobię gdyż się nauczyłam =)
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:29 am

to ja chche tę za 240 equus
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Sponsored content





Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 Empty
PisanieTemat: Re: Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39   Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zakład prezentacji "Horsehead style" - aniawis39
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Horsehead Style" - darmowa grafika! :)
» Prezentacje by aniawis39
» Zakład Graficzny Selectio Defere
» Framboise Style
» SG Rainbow Style

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: