Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Bunt grafików! :)

Go down 
+6
Asiaa.
Calma
stewardessa
Evangeline
EREIS
blueberry.
10 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 9:23 am

Witajcie! Smile
Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł, by zorganizować jakiś protest przeciwko usunięciu znaczników. Według mnie Ow pozbawił nas w ten sposób zarobków. Nie wiele graczy chce prezentację bez kodu HTML. Wiadomo ktoś jest użytkownikiem ZM - ktoś z ZM pomoże. Ale grafik, który nie ma konta, a nie rozumie kodu - od razu jest pozbawiony szansy dania klientom HTML. Nie byłby to jakiś protest typu "Nie będziemy kupować kuponów" itd. Wink Po prostu myślę, że każdy grafik [wiedzący, uczestniczący w proteście] wkleiłby na swoją prezentację banner protestu. Tak ja to sobie wyobrażam. Razz Co Wy o takim pomyśle sądzicie i co byście ewentualnie zmienili? Smile
Uważam, że trzeba ten temat poruszyć. Howrse w ciągu kilku miesięcy zmieniło się tak globalnie, że szok. Rolling Eyes I według mnie jest gorzej niż było. Neutral Jeżeli udałoby się nam choć trochę poprawić warunki - byłoby fajnie. Laughing
Pozdrawiam
aniawis39
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 9:28 am

bunt już był i posypały się kary
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 9:48 am

Nie banner, ale zgłoszenie na Kontakt, ja coś takiego im wysłałam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostSro Mar 28, 2012 9:55 am

Eeeee tam. Kod wcale nie jest taki trudny Wink ja juz nadrobilam straty i wg mnie jest nawet prosciej z ustawianiem marginami niz jak bylo dawniej....
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 8:25 am

Tyle że wcześniej można było poprzesuwać ramki, teraz oczątkującym trudniej ją wypoziomować
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 8:26 am

To się nauczą.
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostCzw Mar 29, 2012 9:15 am

Ehh, to widzę że z mojego bronienia starego kodu HTML nic nie wyjdzie Smile
No nic, takie jest życie xD.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 3:10 am

Ja bym poparła stary kod Html.
Calma-myślisz ,że tak prosto nauczyć się wypoziomywania np.9 latce ? -.-
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 3:45 am

Ja już słyszałam o buncie grafików. Komuś za podjudzanie usunięto nawet konto...
Wklejanie kolejnych bannerów na prezentacje nic nie da. W ten sposób to nie jest żaden bunt. Myślisz, że Administracja będzie miała te obrazki na uwadze? Jesteś w błędzie. Niestety.
Powrót do góry Go down
Martka29
Raczkujący
Martka29


Nick w grze : Martka29
Liczba postów : 68
Dołączył : 26/08/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 12:45 pm

Ja tam wolę nowy kod - mam większe zyski i więcej się nauczyłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostCzw Sty 24, 2013 2:16 pm

Teraz jest OK. Usuniecie kodu pozbawiloby grafikow wykonujacych HTML zarobkow z kodu. Np. u mnie, na starym koncie gdy sprzedawalam grafike prezentacja byla warta 3000 eq, kod 2000 eq. Razem 5000 eq. W taki sposob prezentacja kosztowalaby tylko 3000 eq...
Kod mialby kazdy i nie byloby to taki "fajne"
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 7:03 am

Wystarczyło się od razu nauczyć kodu. Jest bardzo prosty, a ci, którzy go umieją, mogą przynajmniej zarobić.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostPią Sty 25, 2013 7:10 am

Można prosic o niewygrzebywanie starych watków? to jest z lipca, nie przesadzajmy, kto chciał się nauczył, amen.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
oooliwcia10
Już coś wie
avatar


Nick w grze : oooliwcia10
Liczba postów : 144
Dołączył : 01/12/2012

Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipostWto Lut 19, 2013 9:37 am

Raczej nic już nie można zdziałać .. Sad Ale do wymierzania pikseli polecam paint Razz Wystarczy przeciągnąć linię np. na długość ramki i na dole są wymiary
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bunt grafików! :) Empty
PisanieTemat: Re: Bunt grafików! :)   Bunt grafików! :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Bunt grafików! :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dla grafików
» Konkurs grafików !
» Szukamy grafików
» Darmowy konkurs dla grafików - DO ZAMKNIĘCIA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: