Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Psst! Podaj dalej!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Psst! Podaj dalej! Empty
PisanieTemat: Psst! Podaj dalej!   Psst! Podaj dalej! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 8:27 am

Ta strona jest do bani! Exclamation
Powrót do góry Go down
GaryX
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 88
Dołączył : 23/03/2011

Psst! Podaj dalej! Empty
PisanieTemat: Re: Psst! Podaj dalej!   Psst! Podaj dalej! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:29 am

dziękujemy za wyrażenie opinii
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Psst! Podaj dalej! Empty
PisanieTemat: Re: Psst! Podaj dalej!   Psst! Podaj dalej! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:36 am

jak my wszyscy tu obecni, ale wiesz jakoś dobrze mi w tym towarzystwie i nie zamieniłabym go na żadne inne, jeśli uważasz, ze jesteśmy za marni na Twoje progi to wróć do tego elitarnego grona na swoim forum
Powrót do góry Go down
pati9100
Nowy
pati9100


Liczba postów : 14
Dołączył : 07/05/2011

Psst! Podaj dalej! Empty
PisanieTemat: Re: Psst! Podaj dalej!   Psst! Podaj dalej! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:49 am

Mam jedno pytanie- dlaczego się tak rzucasz, skoro zagrodasnowa nie jest twoja, a ty nawet nie zarejestrowałaś się na zagrodasnowa? Nie rozumiem twojego podejścia - ja bym się na początek zarejestrowała tam, a później tu!
Powrót do góry Go down
Chauler
Nowy
Chauler


Liczba postów : 43
Dołączył : 29/04/2011

Psst! Podaj dalej! Empty
PisanieTemat: Re: Psst! Podaj dalej!   Psst! Podaj dalej! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 11:01 am

pati9100 po prostu niezbadana jest głupota ludzka ;] Dlatego też raczej rozsądnej odpowiedzi nie dostaniesz, bo prawdopodobnie nie istnieje ^^;

A swoją drogą widać na jakim poziomie jest tamto forum skoro w "taki" sposób się reklamuje xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=231984
Sponsored content





Psst! Podaj dalej! Empty
PisanieTemat: Re: Psst! Podaj dalej!   Psst! Podaj dalej! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Psst! Podaj dalej!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Offtop, czyli luźne pogawędki
» Mam swój dział. I co dalej?
» A Ziemia dalej jest okrągła
» Co dalej z nauką? To już się w głowie nie mieści...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: