Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dlacyego uważacie za kradzież?!

Go down 
+4
Malto
GaryX
mevosa
4osiemnastki
8 posters
AutorWiadomość
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 8:36 am

Wy to jesteście świnie pisząc, że zagrodasnowa to kradzież. Ważne dla dwóch użytkowników - jeden z nich nie wiedział o waszym istnieniu - jesteście świnie!!! Po prostu nie macie honoru
A może jeszcze zastrzeżcie się praw autorskich - zagrodasnowa ma przynajmniej ładny wygląd, a wy oskarżacie ich o kradzież?! Gdyby to była zagradamgły2 to bym zrozumiała, ale tak?! A gdyby ktoś napisał ośrodekmgły też byście go oskarżyli o kradzież?! Macie coś nie tak z dyskiem!!!
Powrót do góry Go down
mevosa
Raczkujący
mevosa


Liczba postów : 69
Dołączył : 18/04/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:08 am

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi?? Bo zdaje się, że ja nie w temacie jestem Shocked
Powrót do góry Go down
GaryX
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 88
Dołączył : 23/03/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:28 am

o co tu biega ?? bo ja nie za bardzo w temacie
Powrót do góry Go down
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:29 am

mevosa napisał:
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi?? Bo zdaje się, że ja nie w temacie jestem Shocked
Chodzi o tą stronę: http://zagrodasnowa.hpu.pl/news.php . Słyszałam, że oskarżacie nazwę strony o kradzież (bo oskarżacie). Jak chcecie praw zastrzeżonych to piszcie że prawa nazwy są zastrzeżone!
Powrót do góry Go down
GaryX
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 88
Dołączył : 23/03/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:33 am

ja nic o tym nie słyszałem, i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi Smile
Powrót do góry Go down
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:49 am

GaryX napisał:
ja nic o tym nie słyszałem, i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi Smile
A mnie ty mało obchodzisz - skoro to cie nie interesuje to sie nie czepiaj
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 9:56 am

4osiemnastki, nie rzucaj się tak.
Ja zapytam na spokojnie. Które forum zostało wcześniej założone? Jeśli Zagroda Mgły, to Zagroda Snowa, nawet na chłopski rozum, jest - o ile nie plagiatem - to na pewno mało kreatywnym tworem. Skąd słowo "Zagroda" w nazwie? Dlaczego nie "Boks"? I dlaczego nie wybraliście innego konia do nazwy? Jak na mój gust to ewidentne żerowanie na pomysłowości innych, którzy osiągnęli jako taki sukces. Oby tylko się pod te osiągnięcia "podpiąć".
Jeśli jednak Zagroda Mgły powstała po Zagrodzie Snowa - nie cofam zdania. Podobne zarzuty. Żeby nie było, że jestem stronnicza.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
GaryX
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 88
Dołączył : 23/03/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:01 am

się nie czepiam tylko chcę poznać powód tych wszystkich zaczepnych postów, które jak by nie było obrażają wszystkich użytkowników tego forum
Powrót do góry Go down
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:11 am

Malto napisał:
4osiemnastki, nie rzucaj się tak.
Ja zapytam na spokojnie. Które forum zostało wcześniej założone? Jeśli Zagroda Mgły, to Zagroda Snowa, nawet na chłopski rozum, jest - o ile nie plagiatem - to na pewno mało kreatywnym tworem. Skąd słowo "Zagroda" w nazwie? Dlaczego nie "Boks"? I dlaczego nie wybraliście innego konia do nazwy? Jak na mój gust to ewidentne żerowanie na pomysłowości innych, którzy osiągnęli jako taki sukces. Oby tylko się pod te osiągnięcia "podpiąć".
Jeśli jednak Zagroda Mgły powstała po Zagrodzie Snowa - nie cofam zdania. Podobne zarzuty. Żeby nie było, że jestem stronnicza.
Nie wiem które powstało pierwsze, ale uważam , że nie powinno się tak nachodzić strony pod nazwą "zagroda". Po za tym nie czepiaj się nazwy konia z zagrody SNOWA, bo to nie zagroda MGŁY, prawda? Nie rozumiem Was. jeśli chcielibyście mieć prawa zastrzeżone o napiszcie to - po za tym jakby nie patrzeć można by było zakopać topór wojenny i wspólnie (2 administratorów) mogłoby założyć zagrodę oceanu, w której obojga administratorzy mieli by prawo użytkować na swojej własnej stronie i tej wspólnej, w której znaliby hasło obojga. Jeśli się wam ten pomysł nie podoba, to mnie i tak nie obchodzi - każdy chyba woli sobie dogryzać jak dzieci. Wiem, że zaczęłam, ale to z powodu wściekłości, a tak to uważam, że oby dwie strony są równe sobie. Było bez rzucania się Malto?
Powrót do góry Go down
kesselll
Nowy
kesselll


Liczba postów : 14
Dołączył : 23/04/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:14 am

Patrząc na Zagrodesnowa, wyglada mi to na plagiat. wskazuje na to niewielka ilosc zarejestrowanych osób (4). Mizerna ilosc tematów poruszonych na forum.

jesli to jest cos co powstało wczesniej zaś, przed tutejszym forum, to i tak zainteresowanie Nim moze tylko prowadzic do zawstydzenia, więc tez niewysoko oceniam te konkurencje.,


I w koncu, ktos kto tak ordynarnie spamuje na konkurencyjnym forum, plus zachowanie takie a nie inne, zasluguje na wygnanie bez powodu, oraz litosciwe pominięcie podnoszonej przezeń sprawy.


Słowem - Zagrodasnowa jawi sie jako strona do zadu.

ale to tylko pojedyncza opinia.
Powrót do góry Go down
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:19 am

kesselll napisał:
Patrząc na Zagrodesnowa, wyglada mi to na plagiat. wskazuje na to niewielka ilosc zarejestrowanych osób (4). Mizerna ilosc tematów poruszonych na forum.

jesli to jest cos co powstało wczesniej zaś, przed tutejszym forum, to i tak zainteresowanie Nim moze tylko prowadzic do zawstydzenia, więc tez niewysoko oceniam te konkurencje.,


I w koncu, ktos kto tak ordynarnie spamuje na konkurencyjnym forum, plus zachowanie takie a nie inne, zasluguje na wygnanie bez powodu, oraz litosciwe pominięcie podnoszonej przezeń sprawy.


Słowem - Zagrodasnowa jawi sie jako strona do zadu.

ale to tylko pojedyncza opinia.
No cóż, pamiętaj, że to tylko nazwa, każdy gustuje w czym chce. No i moim zdaniem to jest dość bez sensu - chodzi wszystkim o nazwę strony. To jest całkowicie dziecinne, bo oba forum mają na celu to samo - tworzenie wątków, których zbytnio nie można na howrse. Myślę, że dalsze dogryzanie [jak dzieci w przedszkolu] nic nie zdziała.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:20 am

4osiemnastki, nie wiem, czy zauważyłaś, ale dwukrotnie zaznaczałam we wcześniejszym poście, że jestem bezstronna. Z tym forum łączy mnie wyłącznie parę postów i miła atmosfera, dzięki której tu wracam.
Ty, tym razem, nie rzucałaś się. I chwała Ci za to. To jednak nie zmienia mojego zdania o Tobie jako furiatce bez kultury. Osoba inteligentna nawet w chwili wściekłości potrafi zapanować nad emocjami - to nas odróżnia od zwierząt. Ty miotałaś się jak wściekła, wyzywając wszystkich po kolei. Wystawiłaś Zagrodzie Snowa kiepską, bardzo kiepską reklamę. Twoje wyczyny przyniosą forum więcej szkody, niż korzyści.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:26 am

Malto napisał:
4osiemnastki, nie wiem, czy zauważyłaś, ale dwukrotnie zaznaczałam we wcześniejszym poście, że jestem bezstronna. Z tym forum łączy mnie wyłącznie parę postów i miła atmosfera, dzięki której tu wracam.
Ty, tym razem, nie rzucałaś się. I chwała Ci za to. To jednak nie zmienia mojego zdania o Tobie jako furiatce bez kultury. Osoba inteligentna nawet w chwili wściekłości potrafi zapanować nad emocjami - to nas odróżnia od zwierząt. Ty miotałaś się jak wściekła, wyzywając wszystkich po kolei. Wystawiłaś Zagrodzie Snowa kiepską, bardzo kiepską reklamę. Twoje wyczyny przyniosą forum więcej szkody, niż korzyści.
A ty pamiętaj, że mnie to nic nie obchodzi. O tobie można powiedzieć tylko, że nie potrafisz oszczędzić "wykładów", myślałam, że usnę przy pierwszym zdaniu. Nie dałam dobrej reklamy??? Co tam! I tak PRZEZ WAS mają ją usunąć. A twoje gadanie??? Nie przynosi efektu... Tylko mnie zachęca do większej ilości bezsensownych postów, a jeśli mnie usuną - gdzieś z tym! znów założe se konto aby wam uprzykrzać zycie bom
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:34 am

Jak to się zwykło mówić - urzekła mnie Twoja historia.
Era dzieci Neo w natarciu.
Baw się dobrze, ja nie zniżam się ponownie do Twojego poziomu Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:36 am

Malto napisał:
Jak to się zwykło mówić - urzekła mnie Twoja historia.
Era dzieci Neo w natarciu.
Baw się dobrze, ja nie zniżam się ponownie do Twojego poziomu Smile
Oh! mojego poziomu? tak czy siak mnie to nie rusza, bo jak sie na kogoś poziom zniży to sie w nim już zostanie, więc nie czepiaj sie mnie.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:40 am

Nikt nikogo nie oskarża ponieważ to mija się z celem, Twoje forum i to jest po to by pomagać Hodowcom i uczynić grę łatwiejszą, oraz by można było się spotkać na neutralnym terenie. Lecz skoro oficjalnie mówisz iż chcesz nam tutaj dokuczać - zostajesz zbanowana. Osoby tu zarejestrowane chcą mieć spokój oraz miłą atmosferę. Przykro mi ale Twe zachowanie jest niedopuszczalne.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
4osiemnastki
Nowy
4osiemnastki


Liczba postów : 27
Dołączył : 07/05/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:42 am

Lubelak napisał:
Nikt nikogo nie oskarża ponieważ to mija się z celem, Twoje forum i to jest po to by pomagać Hodowcom i uczynić grę łatwiejszą, oraz by można było się spotkać na neutralnym terenie. Lecz skoro oficjalnie mówisz iż chcesz nam tutaj dokuczać - zostajesz zbanowana. Osoby tu zarejestrowane chcą mieć spokój oraz miłą atmosferę. Przykro mi ale Twe zachowanie jest niedopuszczalne.
WOW - A MNIE TO NIE OBCHODZII
Powrót do góry Go down
MysticsDream
Już coś wie
MysticsDream


Liczba postów : 214
Dołączył : 27/03/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 11:39 am

emmmm.....
Zatkało mnie po przeczytaniu tego wszystkiego. Jak jedna osoba potrafi off-topu narobić.

Tyle hałasu jeśli się nie mylę o ten (link) temat? Nikt nikogo nie obraził (z tego co wiem). Nikt nikomu krzywdy nie zrobił. A pani Owyźliiniedobrzy zarejestrowała się tylko żeby się z kimś pokłócić, udowodnić komuś swoją "wyższość" (np. kulturalną), zareklamować forum i zrobić (ładnie mówiąc) syfu. No i po co niby drugie konkurencyjne forum o tej samej tematyce, skoro to tak dobrze prosperuje? Moim zdaniem zazdrość, bo co innego?
Poziom Twoich wypowiedzi, panno 4osiemnastki, też nie wnosi zbyt wiele. Popełniasz błędy (literówki) nawet w nazwach tematów. Niepotrzebnie robisz tyle hałasu O NIC.


Proponuję przenieś do kosza wszystkie bezsensowne tematy dotyczące zagrodysnowaczyjaktotamsiezwie.
Osobiście mnie to wszystko nie rozśmieszyło a zdołowało. :/

Pozdrawiam wszystkich NORMALNYCH UŻYTKOWNIKÓW Dlacyego uważacie za kradzież?! 4074547142
Powrót do góry Go down
wizna1
Raczkujący
wizna1


Liczba postów : 65
Dołączył : 24/04/2011

Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 12:13 pm

Ja proponuję krótkie i bardzo właściwe na tym miejscu słowo.

BAN.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dlacyego uważacie za kradzież?! Empty
PisanieTemat: Re: Dlacyego uważacie za kradzież?!   Dlacyego uważacie za kradzież?! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dlacyego uważacie za kradzież?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koniec świata - co o nim uważacie? :D
» Kradzież. Przyjmę wszystko.
» Kradzież. Przyjmę wszystko.
» Kristy79 - kradzież PG drużyny
» Broken_Heart - kradzież PG drużynowego

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: