Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nagłówek, logo...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
pati9100
Nowy
pati9100


Liczba postów : 14
Dołączył : 07/05/2011

Nagłówek, logo... Empty
PisanieTemat: Nagłówek, logo...   Nagłówek, logo... I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:56 am

Nagłówek jest śliczny, ale trochę nie pasuje do howrse (chodzi o króliki). Może by go zaktualizować na np... zamienić króliki na te koty co mają być niedługo? Jeśli wam się pomysł nie podoba, to nie piszcie, że to jest bez sensu, bo ja daję tylko sugestię, która nie musi być spełniona!
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Nagłówek, logo... Empty
PisanieTemat: Re: Nagłówek, logo...   Nagłówek, logo... I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 1:20 pm

Jest projektowane nowe logo, to obecne zostało po Świętach. Dziękuję za zwrócenie uwagi i popędzenie nas sunny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
SheWolf
Nowy
SheWolf


Liczba postów : 12
Dołączył : 08/05/2011

Nagłówek, logo... Empty
PisanieTemat: Re: Nagłówek, logo...   Nagłówek, logo... I_icon_minipostNie Maj 08, 2011 12:49 pm

A nie lepiej stworzyć temat, gdzie każdy będzie mógł wklejać swoje propozycje?
Na kliku forach, na których jestem, użytkownicy tak robią i czasami jakiś nagłówek może się przedostać Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Nagłówek, logo... Empty
PisanieTemat: Re: Nagłówek, logo...   Nagłówek, logo... I_icon_minipostNie Maj 08, 2011 5:38 pm

Droga SheWolf. Według mnie nie jest lepiej. Osoba się napracuje, będzie o tym myślała, liczyła iż wybrane będzie jej dzieło. A tu be... Jak wybierać? Poprzez głosowanie? Pomysł nie zostanie wybrany i co - nieuczciwe, przekupione, znajomości itp. Niepotrzebna uraza i żal w serduchu. Sad
Ale jeśli chcesz załóż taki temat, masz prawo i możliwość. sunny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Sponsored content





Nagłówek, logo... Empty
PisanieTemat: Re: Nagłówek, logo...   Nagłówek, logo... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nagłówek, logo...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Konkurs na nagłówek mojego bloga
» Konkurs na logo
» FORUM - Świąteczne logo
» Konkurs nabanner i logo
» Nowe logo firmy Microsoft

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: