Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacje za Equus

Go down 
AutorWiadomość
kicia1030
Nowy
kicia1030


Liczba postów : 7
Dołączył : 06/05/2011

Prezentacje za Equus Empty
PisanieTemat: Prezentacje za Equus   Prezentacje za Equus I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 11:35 am

Wykonuję prezentacje, za które nie trzeba płacić przedmiotami z Czarnego Rynku. Nie są robione w Photoshopie, ale jak ktoś nie chce dużo płacić, to nie pozostaje mu nic innego, niż napisać do mnie Smile
Cennik:
do 3 ramek - 5000 equus
do 5 ramek - 7000 equus
od 6 ramek - 10000 equus

Przykład takiej prezentacji jest na moim profilu na howrse. Pierwsza osoba, która zamówi prezentacje płaci 2500 equus, wszystko jedno ile ramek. Wystawiam jej na sprzedażach prywatnych, bądź na aukcji jakiegoś konia, a ona kupuje go za tą cenę. Jeszcze nie zamówił nikt, oprócz moich dwóch sióstr, które mają za darmo, więc się nie liczą. Jeżeli ktoś chce, to mogę wstawić tutaj przykład prezentacji.
Pamiętaj! Najpierw płacisz, a potem dostajesz prezentację!
W wiadomości opisujesz mi jak ma wyglądać prezentacja - ile ramek, jakie napisy, linki do zdjęć. Ramki mogę robić w różnych kształtach.
Jeżeli z prezentacją będzie coś nie tak, to napisz do mnie, spróbuję ją naprawić.
Jeżeli prezentacja nie będzie taka, jak ją sobie wyobrażałeś/aś, możesz do mnie napisać, a ja zwrócę część pieniędzy.
Zapraszam!
Prezentacje za Equus 2953299389
Powrót do góry Go down
 
Prezentacje za Equus
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacje z podstronami | Prezentacje z ramkami
» Kupony vs equus
» SPRZEDAM RO ZA EQUUS.
» MAŁO EQUUS?
» Kupon za equus...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: