Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Upomnienie

Go down 
+3
Nevarra
Philipek
Fangusta
7 posters
AutorWiadomość
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 9:34 am

Dostałąm upomnienie za to że jakiejś graczce napisałam żeby nie spamowała mi na poczcie. Ona pisała o skupywaniu koni do schroniska oto treść całej korespondencji
Spoiler:

nie wiem co ją obraziło. Czy to że nazwałam ją dzieckiem?

Mi chodzi o to że ja nie lubię zaśmiecania poczty
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 9:41 am

Dziwny gracz... I wiecie,dam Wam taką poradę na przyszłość - następnym razem,kiedy taką wiadomość dostaniecie,zgłaszajcie od razu gracza nie odpisując na wiad.
Właśnie później z takiego czegoś jest kłótnia,która doprowadza do upomnienia/zbanowania itp.

Według mnie nic takiego nie napisałaś więc też się zastanawiam co w tym było obraźliwego. Ciesz się w sumie,że nie odjęli Ci punktów karmy. Wink

A Ty ją zgłosiłaś?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 9:47 am

tak zgłosiłam ją ale dopiero gdy sama dostałam upomnienie. Wcześniej wahałam się, ale jak już przyszło info od adminów to wysłałam zgłoszenie. Własnie dostałam zgłoszene z Howrse że ona została upomniana za spam. Ale w dalszym ciągu nie rozumiem za co ja.. Natępnym razem będę zgłaszać od razu.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:17 am

Coś co mnie dzisiaj trafiło z samego rana - milion pięćset sto dziewięćset wiadomości o konkursach wysyłanych z OJ, a Jaśnie Państwo Howrse nie traktują tego jako naruszenia (jako spamu).
Cytat :
Witaj,
Zgłoszone nadużycie w wiadomości prywatnej OJ XXX zostało przyjęte 03.04.2012, 22:50:07 i sprawdzone przez nasz Zespół Moderatorów.
Nie znaleźliśmy żadnych nieprawidłowości w tej wiadomości.
Sprawdź 'jakie wiadomości można zgłaszać' zanim zgłosisz kolejne nadużycie.
Dziękujemy za zrozumienie,
Zespół Howrse
To do jasnej anielki - mam dostawać po kilkadziesiąt takich wiadomości dziennie?! Że gracz A ma 14 punktów i zajmuje pierwsze miejsce a graczowi B brakuje do podium 2 punktów bo powinien przedłuzyć o kolejny miesiąc by wygrać? A jakoś mało mnie to obchodzi i nie życzę sobie tego chłamu dostawać dzień w dzień.
Dla mnie to spam (jakby nie patrzeć z mojego punktu widzenia jest to niechciana wiadomość, na której otrzymywanie zgody nie wyraziłam) i jako spam zgłaszam a Howrse nie widzi problemu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Gość
Gość
Anonymous



Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:27 am

Mnie ciągle spamuje jakaś dziewczyna.. zgłosiłam ją ze dwadzieścia razy, a howrse nawet karmy jej nie odjęło..
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 1:10 pm

AP, bloknij ją.
Ja ogólnie staram się nie zglaszać. Zrobilam to raz, jedyny raz, kiedy jakaś dziewczyna, której nick widzialam pierwszy raz w życiu i miala kilka dni stazu pisze do mnie pierwszą wiadomość mniej więcej takiej treści: "cenzura, ty cenzura, cenzura, bo ci zaraz cenzura!!!!" Więc nie mialam już sily i jej odpysknęlam, żeby w domu mamusi przeklinala, a nie będzie spokojnym graczom życia zatruwać, i że jej nie zgloszę, ale żeby uważala. Zglosila mnie za to i dostalam upomnienie. A wtedy stracilam cierpliwość i też ją zglosilam.
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 12:44 pm

Ja 2 razy dostałam upomnienie przez S****** , która zgłaszała moje posty z rysunkami NA WĄTKU O CP. Zazdrosna była czy co?! (nawet nie wiem o co ale dobra...). Pewnie też dlatego,m że "czepiałam się" anatomii w jej rysunkach. Gdy napisałam tona Kontakt to oni, jak zwykle, to moja wina i że powinnam się trzymać regulaminu no WTF.....
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:39 pm

Szar - jak to się mówi: CP i forum o niej nie są uczciwe i dzień bez niesprawiedliwości na howrse dniem straconym Razz

PS. Wstaw obrazek w spojler Wink
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 11:57 pm

Ehhhhh... Ostatnio - graczka napisała mi :

Temat: B.Ważne
Cytat :
Treść: Mam do sprzedania to konto za jeden róg obfitości na inne konto
jesteś zainteresowana?
Zgłosiłam tą PW, jak i jej prezkę z taką wiadomością. i co? I z 10p ma teraz 9.


EDIT:

Ja nigdy nie blokuję SPAMerów - dadzą więcej wiadomości - większa szansa że upieczą się na grillu Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 10:27 am

Wczoraj dostałam wiadomość:
Cytat :
przesyłam wiadomość o konkursie (żart), sprzedałam ci za tanio konia... DAJ MI GO!!! DAJ MI ZA DARMO RÓG OBFITOŚCI... sprzedaj m rożka za jedną czwartą ceny... SPRZEDAJ MI BOSKIEGO, ŻYWIOŁAKA I PEGAZA KF i daj mi wszystko za darmo...

Odpisałam tej osobie:
Cytat :
Gratuluję. Wygrałaś darmowe zgłoszenie nadużycia oraz blokadę wiadomości
oraz zgłosiłam nadużycie (została upomniana), a otrzymywanie wiadomości zablokowane.

Dzisiaj przychodzi mi PW od Howrse że to co wysłałam jest obraźliwe...
No nic, kij z tym mogą mnie cmoknąć tam gdzie słońce nie dochodzi. Ale dzisiaj kolejne PW od innego gracza:
Cytat :
czy ty jesteś jakaś głupia?! przecież XXX nie jest zablokowana debilko!!!możesz se wysłać nadużyć ile tylko chcesz!!!
I znów zablokowałam i zgłosiłam. Ale wychodzi na to że to jedna i ta sama osoba się włamuje. Niemniej chamstwo i bezczelność należy tępić wszelkimi metodami.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Upomnienie Empty
PisanieTemat: Re: Upomnienie   Upomnienie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Upomnienie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Upomnienie na forum rozgrywki?! Pomóżcie...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: