Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Do ZAMKNIĘCIA

Go down 
+3
zαbαvεcкαα
gabriela żołądź
blueberry.
7 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 1:17 pm

Pewnie jesteście zdziwieni, ale tak tak lubię sobie od czasu do czasu popstrykać. Very Happy Moimi głównymi [a właściwie jedynymi ] modelami są: moje myszaki Kuba i Buba oraz figurki Schleich. Razz Tak właściwie to nic ciekawego... Oto kilka moich zdjęć [bleee].


Kuba i Buba

Do ZAMKNIĘCIA Dsc00084jn
Do ZAMKNIĘCIA Dsc00080ne
Kuba [DEH] to ta ruda, a Buba [Agouti Sp] to ta mniejsza, łaciata. Wink Obie są przekochane.
Schleich
[img]Do ZAMKNIĘCIA 2q24vbk[/img]

Jeżeli spodobały Wam się myszoskoczki i chcecie wiedzieć o nich więcej zapraszam na wspaniałą stronę o tych gryzoniach: www.gerbile.pl. Zapraszam również do skorzystania z tamtejszego forum. Smile Na gerbile znajdziesz mnie pod nickiem kubuś2010.

Mam nadzieję, że moje zdjęcia nie spowodowały odruchów wymiotnych, ani żadnego poważnego uszczerbku na Waszym zdrowiu. xD

Jeżeli nikomu moje zdjęcia nie zaszkodziły to postaram się w najbliższym czasie umieścić ich tu więcej. Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez aniawis39 dnia Pon Sie 27, 2012 7:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 2:56 pm

Te myszki są przesłodkie!Też zbieram zwierzęta Schleich.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 3:03 am

Piękne Do ZAMKNIĘCIA (7)
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 4:42 am

Ładne-ale staraj się umieszczać "obiekty" na lepszym tle. Smile Myszoskoczki słodkie,wygłaszcz je ode mnie. Very Happy

Ile te Shleich kosztują i gdzie je można kupić?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 9:00 am

Philipek Schleich można kupić w smyku.Zależy jaka wielkość np. duży koń kosztuje około 24 złotych.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 11:47 am

gabriela żołądź - u Ciebie tak tanio ze Schleich?! Suspect

U mnie Schleich (duże konie - takie jak np. ten na zdjęciu) - kosztują około 32 złotych, w Smyku. Ogólnie można je dostać na 100% w Smyku, słyszałam też, że w niektórych miastach są również w Empiku. Wink Trzeba poszukać "na mieście". Schleich są w miarę popularne, więc powinny być w każdym mieście. Jeżeli ktoś mieszka w Poznaniu - polecam sklep Mimi na rynku Jeżyckim. Mają duży wybór.
Ale już nie robię Off Topu we własnym temacie. xD

Miło, że zdjęcia się spodobały. Do ZAMKNIĘCIA 1988476332 Wszelakie uwagi biorę pod uwagę. Niedługo więcej zdjęć.
A teraz zadziwię Was (lub nie) informacją iż nie robię tych zdjęć lustrzanką... Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 11:26 am

aniawis39 napisał:
gabriela żołądź - u Ciebie tak tanio ze Schleich?! Suspect

U mnie Schleich (duże konie - takie jak np. ten na zdjęciu) - kosztują około 32 złotych, w Smyku. Ogólnie można je dostać na 100% w Smyku, słyszałam też, że w niektórych miastach są również w Empiku. Wink Trzeba poszukać "na mieście". Schleich są w miarę popularne, więc powinny być w każdym mieście. Jeżeli ktoś mieszka w Poznaniu - polecam sklep Mimi na rynku Jeżyckim. Mają duży wybór.
Ale już nie robię Off Topu we własnym temacie. xD

Miło, że zdjęcia się spodobały. Do ZAMKNIĘCIA 1988476332 Wszelakie uwagi biorę pod uwagę. Niedługo więcej zdjęć.
A teraz zadziwię Was (lub nie) informacją iż nie robię tych zdjęć lustrzanką... Twisted Evil

U mnie są za 29,99 za duże a 19,99 za male <falabella za 19,99 także xd>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 11:45 am

Popłakałam się, jak zobaczyłam zdjęcia Sad Terrarium, 2 myszoskoczki, będące w nim - Princepolo'la oraz Rudego Crying or Very sad Ryczę teraz normalnie, tylko Kitketa zabrakło Sad
Przepraszam, to nie na temat...Zdjęcia całkiem całkiem, staraj się tylko robić zdjęcia na lepszym tle Wink
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 12:18 pm

Bardzo ładne.
Ostrość jest...ale tak jak mówią inni umieszczaj obiekty na innych tłach Very Happy
Myszoskoczki i figurki możesz umieszczeć gdzie chcesz =)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 12:41 pm

Diano - to przyjdź do mnie, zabierz moje myszoskoczki na ręce i spróbuj zrobić im ładne, ostre zdjęcie chociażby w terrarium. Laughing Z myszakami jest problem ten, że nie wolno ich zabierać na dwór... Neutral
Themma - nie rozumiem... Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 1:53 pm

aniawis39 napisał:

Themma - nie rozumiem... Very Happy
O to, że są w takiem samym terrarium, na tym samym 'tle', te same myszoskoczki - te same, moje kochane, które już nie żyją Crying or Very sad [*]
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 2:41 am

Zdjęcia ładne, nawet, nawet Wink
Myszoskoczki możesz zabrać na łóżko, podłogę czy gdziekolwiek z terrarium, i zrobić im podobnie jak myszkom na zdjęciach vernille (sorki że ciebie używam XD).
Co do Schleich - te możesz umieścić gdzie chcesz, jeżeli masz więcej, zrób im w grupie zdjęcie. Staraj się, żeby na tle nie było budynków itp. Wink
Ale za to ostrość bardzo ładna!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Do ZAMKNIĘCIA Empty
PisanieTemat: Re: Do ZAMKNIĘCIA   Do ZAMKNIĘCIA I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Do ZAMKNIĘCIA
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Do zamknięcia
» Do zamknięcia
» Do zamknięcia
» Do zamknięcia :)
» DO ZAMKNIĘCIA!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: