Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Grafika TANIO : ) ( od prezentacji, przez avki do petycji )

Go down 
AutorWiadomość
borowikowa
Nowy
borowikowa


Liczba postów : 6
Dołączył : 07/05/2011

Grafika TANIO : ) ( od prezentacji, przez avki do petycji ) Empty
PisanieTemat: Grafika TANIO : ) ( od prezentacji, przez avki do petycji )   Grafika TANIO : ) ( od prezentacji, przez avki do petycji ) I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 4:19 pm

borowikowa

Zapraszam serdecznie do mojej prezentacji, znajdziecie tam kilka przykładów moich prezentacji. Spełnię każde życzenie, wysłucham i wszystko dokładnie dopracuję.

PREZENTACJE
cennik :
sama prezentacja - przedmiot z CR lub 1000 EQ - 2000 EQ ( zależy od wymagań )
z dodatkami ( typu licznik, mieniące się napisy itp.) - przedmiot z CR warty więcej niż 1 kupon, od 4000 EQ do 6000 EQ
specjalne życzenia ( prezentacja, z dobranym avatarem, petycją ) przedmiot z CR warty od 3 kuponów, 15000 EQ

UWAGA ! Mogę Cię nauczyć HTML i wyk. grafiki. Cena do uzgodnienia, ale na pewno nie będzie to tanie, gdyż przygotuję wtedy screeny, krok po kroku. Co gdzie, jak. Zajmie mi to trochę czasu, a zysk chcę mieć Wink

AVATARY:
cennik:
ruchome - 500 EQ lub drobna rzecz z CR
zwykły - punkt dorastania, uzda, siodło lub podkowy Wink

PETYCJE:
Jeżeli napiszesz mi o czym ma być, co zawierać, jakie kol itp. Chętnie zrobię Ci petycję.
cennik:
ruchoma - rzecz z CR lub 2000 EQ
zwykła - drobna rzecz z CR

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszam do siebie. Mój login to borowikowa Smile Zapraszam, chętnie popiszę : )
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=755311
 
Grafika TANIO : ) ( od prezentacji, przez avki do petycji )
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przez nudy z grafiką.
» Orome Aldaron Taron-Grafika na zamówienie TANIO!
» Avki
» Avki ruchome , avki normalne .
» Robienie petycji z nudy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: