Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kilka sugestii od XX_lero

Go down 
+4
zαbαvεcкαα
EveDallas
Szarusia16
XX_lero
8 posters
AutorWiadomość
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 2:32 pm

Mam kilka pomysłów które mogły by wyjść do howrse (choć wątpię że Owlient w ogóle kogoś wysłucha)
ale powiedzcie coś na te sugestie
-Aby można było Tylko 1 na swoim koncie zmienić nick (bo np ktoś gra już bardzo długo w Howrse i np jego nick jest już dziecinny, takie błahostki ale mogły by wejść)
-Aby Czarna Perła była dostępna już przynajmniej od 30 stażu
-jak mi się przypomni to napiszę bo miałam jeszcze 3 pomysł ale mi gdzieś uciekł z głowy XD

Dobra komentujcie
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 2:51 pm

to jest dział do forum, nie gry Very Happy
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 2:58 pm

oj
XD
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 3:01 pm

Dobra już jesteśmy we właściwym dziale to teraz do tematu Wink
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 12:04 am

Co do CP - -może od 100? 30 to chyba za małoby było...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 12:45 am

Eve piszę to dlatego bo jestem zła, że niedawno założyłam konto już konik prawie skończony a tu mi wyskakują z tym 150 stażem. XD Nie rozumiem (wiesz jestem blondynką) dlaczego ta CP miała by być dostępna dopiero po 150 stażem Shocked
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 1:22 am

1 pomysł : mi to nie pasi. Jeżeli gracz ma ''dziecinny'' nick to już jego problem. Na żadnych kontach (chodzi mi o strony na których trzeba mieć nick) nie zmienia się nicku. Very Happy
2 pomysł : Jak już Evka powiedziała to byłoby trochę za mało, może już od 50, ale jak dla mnie to 30 dni stażu to trochę za malutko.
Ps. To tylko moja sugestia.

.zαbαvεcкαα.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 1:28 am

Ad. 1 - Do kitu. Znasz oszusta pod jednym nickiem, potem go nie rozpoznasz.
Ad. 2 - Wsio rybka. Wolałabym ograniczyć to do graczy z karmą na 10 niż powiązać ze stażem
Ad. 3 - Poczekam aż się przypomni Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 2:34 am

1. Bez sensu. Jakby gracze mieli zmieniać co chwilę loginy - nie poznałabym kto jest kim.
2. Znając graczy z takim stażem,to wysyłaliby swoje twórcze prace z Painta. Według mnie jest dobrze,tak jak jest.

Hm,a ja mam inną sugestię dotyczącą "zmiany" na Howrse. Aby obok loginu wyświetlał się taki Kilka sugestii od XX_lero Icon_gender_female lub taki Kilka sugestii od XX_lero Icon_gender_male znaczek.
Mam już dość tego,że połowa osób nie czyta prezentacji,gdzie pisze wyraźnie iż jestem płci żeńskiej.
Jak już tylko widzę wiadomość Hej,kupiłBYŚ... to mam ochotę kogoś udusić. Powiedzcie mi,czy to naprawdę trudno przeczytać prezentację,zapytać się czy jestem dziewczyną/chłopakiem bądź napisać coś takiego: Hej,kupiłabyś/kupiłbyś - to już jest inna sprawa...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 2:45 am

Philipku
nie co chwilę tylko 1 w całej jego grze, no ale oki
widzę że zły pomysł, dobra temat zamknięty ;p
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 2:46 am

Philipek napisał:

Mam już dość tego,że połowa osób nie czyta prezentacji,gdzie pisze wyraźnie iż jestem płci żeńskiej.
Jak już tylko widzę wiadomość Hej,kupiłBYŚ... to mam ochotę kogoś udusić. Powiedzcie mi,czy to naprawdę trudno przeczytać prezentację,zapytać się czy jestem dziewczyną/chłopakiem bądź napisać coś takiego: Hej,kupiłabyś/kupiłbyś - to już jest inna sprawa...


Ale co do tego to fajniutki pomysł
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 2:49 am

XX_lero napisał:
Philipku
nie co chwilę tylko 1 w całej jego grze, no ale oki
widzę że zły pomysł, dobra temat zamknięty ;p
No chyba,że tak - ale jak mówiła Nev, nie będzie można rozpoznać oszustów,bo zmienią login. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 3:05 am

Philipek napisał:
XX_lero napisał:
Philipku
nie co chwilę tylko 1 w całej jego grze, no ale oki
widzę że zły pomysł, dobra temat zamknięty ;p
No chyba,że tak - ale jak mówiła Nev, nie będzie można rozpoznać oszustów,bo zmienią login. Wink

Ojjj, kurczę nie pomyślałam... gdyby nie było tych oszustów... beznadziejnie
no ale tak czy siak i tak Owlient nic nie wprowadzi bo mu nawet na łapaniu oszustów nie zależy
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:45 pm

Phil - do mnie napisali "czy dałabyś/dałbyś..." facepalm...
Co do 1 pomysłu - całkiem niezły, aczkolwiek tylko raz w grze, po skończeniu np. 200 dnia stażu. Mało który oszust tyle trzyma, raczej zakłada nowe... albo równie dobrze za kupony. Raz w grze, bez limitu stażowego, za np. 3 czy 4 kupony... nie byłoby złe Wink
Co do 2 pomysłu - nie jest taki zły. 30 dni to trochę za mało, ale byłaby alternatywa, że np. CP byłaby droższa zanim skończyć 150 dni stażu itp. A mi dnia brakuje Very Happy
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 1:50 pm

O, fajnie przynajmniej widzę że moje pomysły nie są takie beznadziejne
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 12:33 pm

Co do pierwszego pomysłu to może na profilu byłoby takie okienko "wcześniej znany jako" i tam wcześniejsze loginy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
Sponsored content





Kilka sugestii od XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Kilka sugestii od XX_lero   Kilka sugestii od XX_lero I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kilka sugestii od XX_lero
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka gier
» Psy-kilka sztuczek
» Sprzedam kilka koni.
» Wegetarianizm, słów kilka
» Kilka spraw rozmieszczenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: