Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO

Go down 
+37
Malto
Nathaly
Sakura
wilczyca1000
Wellgia
nevinowa
avrilka
Mania
saphira98
gwiazda2002
kaprysab
MrsKopytko
hanka1998
Kikyo22
asia98999
Aki
Barson1990
zabaykowa
Jetrel
Asiaa.
Aglyss
EREIS
ZetkaEmka
anna i wiki
Clue
koziorożec
Kyou
Rose666
Sathilia
EveDallas
Uśmieszek
Nevarra
amorkowa
KaVcia
Szron
Mikim7
Philipek
41 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:03 am

Tak i zaraz Hefajstosa przybył xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:04 am

I mam już 20 pkt. u Dionizego
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:07 am

Ja nie robię Dionizosa, bo ten ....... chce żebym codziennie dawała Ow 20 tys za 6 punktów do niego
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:08 am

koziorożec to ty nie masz znajomych ? Suspect
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:13 am

Cytat :
Gratulacje!

Złapałeś UFO z dodatkowym punktem dorastania dla konia: Dionizos!
Dzięki ;D
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:18 am

Stan na obecną godzinkę:
Afrodyta - 9
Apollo - 100
Atena - 100
Hades - 52 (jutro powtórka z rozrywki, na sama myśl coś mi się robi w środku)
Helios - 98 (no idzie się pochlastać). Jak nie złapie w UFO postarzę rogatą luzytankę
Dionizos - 10
Hades - 0 (i więcej nie będzie)
Zeus - 26
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:21 am

Afrodyta - 9
Apollo - 100
Atena - 100
Hades - 19
Helios - 99 Evil or Very Mad (złapałem w UFO 1 punkt)
Dionizos - 18
Hefajstos - 0
Zeus - 26


Ostatnio zmieniony przez Szron dnia Wto Kwi 10, 2012 9:22 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:21 am

Nevarra napisał:
Stan na obecną godzinkę:
Afrodyta - 9
Apollo - 100
Atena - 100
Hades - 52 (jutro powtórka z rozrywki, na sama myśl coś mi się robi w środku)
Helios - 98 (no idzie się pochlastać). Jak nie złapie w UFO postarzę rogatą luzytankę
Dionizos - 10
Hades - 0 (i więcej nie będzie)
Zeus - 26
Czy zamiast Hadesa nie powinien być Hefajstos ? scratch
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:22 am

Powinien być. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:24 am

Afrodyta - 9
Apollo - 100
Atena - 100
Hades - 100
Helios - 100
Dionizos - 21
Hefajstos - 100
Zeus - 65
Zakryty - (-100)
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:26 am

A powinien. Już zdrowy rozsądek mi się wyłączył przez te zawody. Chwała że jeszcze jutro się pomordować i powinnam wędrownego zdobyć (a zresztą kij z nim, może przyjść sam ZH Laughing)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:26 am

Aha,no i w tej promocji do zdobycia jest bonus lustra. Wink
GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Bonus-miroir

Z Bonusem Lustra, możesz podwoić następnym przedmiot, który kupisz za Kupony albo diamenty i wysłać go do przyjaciela w czekoladowej bitwie.. Zauważ, że Źrebię Gai i Klucz Biznesowy nie są objęte tą możliwością.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:28 am

Tajemniczy. Masakra z nim bedzie -.-
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:29 am

Philipek napisał:
Aha,no i w tej promocji do zdobycia jest bonus lustra. Wink
GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Bonus-miroir

Z Bonusem Lustra, możesz podwoić następnym przedmiot, który kupisz za Kupony albo diamenty i wysłać go do przyjaciela w czekoladowej bitwie.. Zauważ, że Źrebię Gai i Klucz Biznesowy nie są objęte tą możliwością.
Gdzie ty je widzisz na howrse ? Suspect
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:29 am

Też jestem ciekawa co to będzie... Myślę,że łatwy do zdobycia może nie być skoro jest dodatkowym wędrownym koniem. Może nagrodą będzie Falabella albo coś?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:30 am

Kamil2010 napisał:
Philipek napisał:
Aha,no i w tej promocji do zdobycia jest bonus lustra. Wink
GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Bonus-miroir

Z Bonusem Lustra, możesz podwoić następnym przedmiot, który kupisz za Kupony albo diamenty i wysłać go do przyjaciela w czekoladowej bitwie.. Zauważ, że Źrebię Gai i Klucz Biznesowy nie są objęte tą możliwością.
Gdzie ty je widzisz na howrse ? Suspect
Chodzi mi o promocję w bitwie czekoladowej - KLIK
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 9:32 am

Philipek napisał:
Też jestem ciekawa co to będzie... Myślę,że łatwy do zdobycia może nie być skoro jest dodatkowym wędrownym koniem. Może nagrodą będzie Falabella albo coś?
Może być zadanie np. odblokuj fontannę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 10:55 am

Dlatego ja RO nie otwieram na razie, bo mogą coś dowalić i się kupony przydadzą . A zresztą na chwilę obecną mam 5 kuponów i 20 diamentów szykuje się od tego wędrowniaka, 10 może kupię, RO do wygrania w jednym z koniowatych, no to wychodzi 17 kuponów+RO=18 RO.
A gdzie jeszcze 7 kuponów?:c
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 11:09 am

Philipek napisał:
Aha,no i w tej promocji do zdobycia jest bonus lustra. Wink
GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Bonus-miroir

Z Bonusem Lustra, możesz podwoić następnym przedmiot, który kupisz za Kupony albo diamenty i wysłać go do przyjaciela w czekoladowej bitwie.. Zauważ, że Źrebię Gai i Klucz Biznesowy nie są objęte tą możliwością.

No nic tylko składać się z kimś na Nyksa Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 11:35 am

Atenę już mam, Apollo zdobędę, to samo Hades i Afrodyta. Na Dionizosa Eq nie koniecznie widzi mi się wydawać dla jednego nędznego RO, z Heliosem też nie bardzo mi wyjdzie. Wędrowne jak ostatnio okazały się żerowaniem na kieszeni uczciwego gracza.
Powrót do góry Go down
anna i wiki
W skromnych progach Zagrody
anna i wiki


Nick w grze : anna i wiki
Liczba postów : 447
Dołączył : 16/03/2012

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:10 pm

Już rzuciłam 2 jajka Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1067839
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:23 pm

Mnie to się wydaję, że ten tajemniczy koń to będzie Posejdon, bo jakoś mnie go tam brakuje xD
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:29 pm

Hades u mnie. Przy okazji okazało się, że moja pintoszka wygrała 19 zawodów w skokach...
Na Heliosa nie mam szans. Mój najstarszy koń ma trzydzieści lat. Na Hefajstosa nie wydam ni złotówki.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:33 pm

ApplePie napisał:
Mnie to się wydaję, że ten tajemniczy koń to będzie Posejdon, bo jakoś mnie go tam brakuje xD
Ja też tak uważam i może zadaniem będzie : posiadaj xx koni z zestawem Posejdona xD
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:36 pm

Ja mam Apollina, teraz Atena, potem Afrodyta i może Hades, i to już koniec.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:36 pm

ApplePie napisał:
Mnie to się wydaję, że ten tajemniczy koń to będzie Posejdon, bo jakoś mnie go tam brakuje xD
Demeter, Hestia... Smile
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:37 pm

Kamil2010 napisał:
ApplePie napisał:
Mnie to się wydaję, że ten tajemniczy koń to będzie Posejdon, bo jakoś mnie go tam brakuje xD
Ja też tak uważam i może zadaniem będzie : posiadaj xx koni z zestawem Posejdona xD

Za około 2 dni się dowiemy Very Happy (przesunięcie czasowe jest bezsensowne ...) - (choć idzie na naszą korzyść, możemy się przygotować)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:38 pm

No to u mnie praktycznie wszystkie konie posejdona mają.
Gorzej jak się będzie liczyło od chwili wejścia a nie wstecz...wtedy się załamię x D

Zetko, ale ten koń na obrazku wygląda tak no..męsko .
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:41 pm

Do bogów olimpijskich należeli: Afrodyta, Apollo, Ares, Artemida, Atena, Demeter, Dionizos, Hefajstos, Hera, Hermes, Posejdon, Zeus oraz Hades i Hestia. (Najpopularniejsi wg. Wikipedii)

Jeśli odjąć by te które są do wygrania zostają:
Ares, Artemida, Demeter, Hera, Hermes, Posejdon oraz Hestia

W tym nazwy bogów NIE użyte w przedmiotach z czarnego rynku:
Ares, Demeter

Moje przypuszczenia: Ares (bóg wojny i konfliktów), Hermes (bóg handlarzy, podróżników i złodziei) i Posejdon (bóg mórz i oceanów)

Na pewno znajduje się on wśród tych bogów:
GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Bogowiegreccy


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Wto Kwi 10, 2012 12:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 10, 2012 12:47 pm

Moje propozycje:
Ares- Wygraj XXX (duuża liczba) zawodów ze swoimi końmi.
Hermes- Dokonaj XXX (duuża liczba) wymian / Kup XXX (duuża liczba) koni.
Posejdon- Posiadaj X koni z Zestawem Posejdona.

A teraz trochę śmieszniej:
Ares- Pokłóć się z XXX graczy na forum.
Hermes- Okradnij XXX graczy.
Posejdon- X razy zalej toaletę, która znajduje się pod linkiem (link).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Sponsored content





GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO   GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Konie wędrowne i bitwa czekoladowa na PL howrse, punkty w RO
Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» GRA - Bitwa Czekoladowa [INT]
» GRA-Bitwa czekoladowa PL!
» Konie wędrowne
» Wędrowne konie :)
» GRA - Konie wędrowne [INT]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: