Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.

Go down 
+2
Nevarra
Hella
6 posters
AutorWiadomość
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 11:49 am

Bardzo bym chciała obejrzeć achał-tekiny na jakiś zawodach, a wiem że w Niemczech jest trochę takich koni. No to zaczęłam szukać ale kompletny brak znajomości niemieckiego nie pomaga. Jest tu może ktoś kto coś wie? Albo ktoś kto zna niem. i chciałby pomóc? Albo ktoś kto po prostu szuka tego samego co ja Wink
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 12:15 pm

To poszukaj pod hasłem Achal-Tekkiner
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 1:34 pm

Co z tego że se poszukam bo jak nawet znajdę stronę to nic z tego nie rozumiem. A tłumacz google nie jest dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry Go down
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostSro Kwi 11, 2012 2:04 pm

Mhm, niby uczę się niemieckiego, niby coś rozumiem... COŚ może bym była w stanie przetłumaczyć, ale nie wiem co, zwlaszcza, jeśli wypadnie jakaś dziwaczna terminologia Neutral
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostCzw Kwi 12, 2012 12:50 pm

Wisth a była byś w stanie znaleźć jakieś info na niemieckich stronach?
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 2:30 am

Też uczę się niemca i może coś tam bym zrozumiała...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 11:36 am

A ja nienawidzę niemca. Nasza pani robi tak: bazgroli coś na tablicy - po sekundzie ściera i tak caly czas. A na koniec lekcji z uroczym uśmieszkiem: "Mam nadzieję, że wszystko zapisane, bo za tydzień zbieram zeszyty i wstawiam oceny."
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 11:49 am

Ale chcesz zobaczyć na żywo czy na jakimś filmiku w necie?
https://www.youtube.com/watch?v=7VtOH5q1Dk8&feature=related
tu masz np. ahała
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 12:05 pm

Sabula widziałam go ostatnio. Kandar też mi się spodobał. Niestety już nie żyje. Ale ten filmik z WKKW jest świetny. Jak on skacze!
Powrót do góry Go down
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 12:08 pm

COŚ może bym była w stanie zrozumieć. Niestety, nie wiem jakich dokładnie informacji szukasz, więc ot tak tam nie wparuję; ]
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 2:34 pm

Wisth chodziło by mi o jakieś zawody w których bierze udział dużo achałków (albo nawet same), jakiś pokaz hodowlany, może czempionat, próba dzielności coś około tego tematu.
Powrót do góry Go down
Wisth
Już coś wie
Wisth


Liczba postów : 143
Dołączył : 26/01/2012

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 2:39 pm

mueh. nie wiem co z tego będzie, może znajdę, jeśli nie zapomnę i jeśli w ogóle się wyrobię Neutral
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 9:58 am

Było bi mi bardzo miło.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. Empty
PisanieTemat: Re: Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.   Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Achał-tekiny, szukam kogoś kto zna niem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam kogoś do opieki nad końmi!
» Szukam kogoś do opieki nad końmi!
» Szukam kogoś kto wytrenuje mi konia!
» Szukam kogoś kto pomoże przy zakupie kuponu
» Szukam kogoś do współdzielenia mojego konta na czas PINIATY ! Pilne !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: