Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Paula i super Sony.

Go down 
+8
Sweet Rabbit
Nevarra
Diana375.
blueberry.
ZetkaEmka
Aangelika101
hanka1998
Hoping.
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 11:02 am

Arbuzek_10 napisał:
Paulax9 napisał:
Postaram się dopracować fotki. Wiem, że nie ma ostrości na niektórych, bo przy dużym zoomie mi traci ostrość.

Widzę właśnie jak sobie wymyśliłaś, ale już się nie wtrącam
No ale zobacz o które fotki mi chodziło... przecież dodałam nowe.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 11:29 am

Kontrast? Nie będę czepiać się o kontrast, \przy świetle dziennym sport łapie dobrze, mozna deczko rozjaśnić co najwyżej, ale ostraość jest ważniejsza.
Skoro nie chcesz krytyki, to nie będziesz miałą komentarzy pod zdjęciami, bo chwilowo mogę tylko krytykować.
Tak, moze się czepiam, może jestem wredna, zła, głupia, wiele innych mniej cenzuralnych synonimów, nie umiem robić zdjęć i moje też nie są idealne - ale ja po prostu chcę pomóc, bo widze, że może coś z tego być, po roku kursu fotograficznego umiem coś ogarnąć.
Ale nie to nie.
Nie czytaj, jak Ci się czytać nie chce, ale ja tu zaglądać przestaję, ot co. Są ionne tematy, w których autorzy normalnie przyjmują krytykę.
Amen.
Edit: jeszcze raz się przyjżałam zdjecią - i tak są za ciemne, można robić sportem i lampą. A.e rób tak, jak sobie wymyśliłas, ja się nie wtrącam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 12:34 pm

Hmm... jak chcesz robić zdjęcia na desce czy coś to poproś kogoś żeby Ci zapozował, a jak nikogo nie ma i sama sobie pozujesz to wiadomo, że dobrze nie wyjdą, ale jak chcesz to rób, tylko jak wstawisz to nie oczekuj oklasków, no chyba że lepiej będzie, wtedy już inna bajka. Poza tym, jak chcesz zrobić jakieś fajne, to nie wychodź z aparatem o 20 bo ni ostrości, ni kontrastu zapewne nie złapiesz. Ustaw się na jakąś 12-17 bo wtedy jest światło najlepsze. A jak nie masz czasu to w weekend przygotuj sobie mega-giga sesję. zbieraj pomysły i materiały przez cały tydzień. Nawet gdy pada deszcz można uchwycić bardzo interesujące momenty, nawet w domu, trzeba tylko umieć. My tylko chcemy Ci pomóc ale jak sobie wymyśliłaś i się tego twardo trzymać, to z naszych wypocin i próby pomocy w fotografowaniu nic nie będzie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 1:10 pm

Cytat :
Komentarz - krótki tekst o charakterze opiniotwórczym. Zaczynamy od przedstawienia faktów, które chcemy skomentować, a następnie zamieszczamy własne opinie na dany temat. W tego typu wypowiedziach można używać słów nacechowanych emocjonalnie, by poprzez nie, wpływać na czytelnika. Komentarz powinien kończyć się podsumowaniem - wnioskiem autora, puentą lub pytaniem retorycznym skierowanym do odbiorcy.

Więc nie mów, że nie komentują, bo komentują. Czepiając się, również komentują.

Co do zdjęć - szczerze Ci powiem, że mi się nie podobają. Każdym aparatem można wydobyć coś ładnego, nawet nocą i wiem to po własnych doświadczeniach, bo też sporo fotografuję (chociaż ostatnio nie było do tego okazji).

Pal licho kontrast i ostrość, bo to schodzi na dalszy plan, kiedy na zdjęcie w ogóle nie ma pomysłu... a u Ciebie nie odkryłam go na żadnej fotce...

Mówisz, że trudno robi się zdjęcia jadąc na desce. Więc zapytam - po co je robisz? Ktoś Cię do tego zmusza? Nie. Sprawdziłaś, zdjęcie wyszło kiepskie, jednak mimo wszystko je wstawiłaś - po co? Żeby się pochwalić, chociaż nawet nie wiem czym? Może tym, ze masz deskę? Może wstawiłaś to zdjęcie bo na jego obronę masz właśnie tą jazdę na desce? Zupełnie tego nie rozumiem. Szczególnie, że zdjęcie bodajze dotyczyło trawy, gdzie mogłaś po prostu z tej deski zejść, przyłożyć się do zdjęcia, poświęcić tą chwilę na cyknięcie kilku fotek, a potem wybranie tej najlepszej....
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 1:23 pm

Jezu -.-
Jeśli chcecie wiedzieć zdjęcia są robione późno. Nie przytaczajcie mi tutaj jakichś wypowiedzi z wikipedii.

Artysta ma wyrażać siebie, a wy nic o mnie nie wiecie!

Żadna z was nie wie, że usiłuję znaleźć swój talent. Próbuję wszystkiego i to był cel tego wątku. Osoby, które nawet nie pokazują swoich 'świetnych' fotek się wypowiadają. Pouczają mnie i myślą, że wiedza wszystko. Jesteście w błędzie.

Podziękujcie panią- proszę o zamkniecie wątku.

NIE. Będę dalej robić zdjęcia, bo to naprawdę lubię i gdzieś mam wasze zdanie. Nie będę przez was zamykać wątku.
Proszę żebyście się tutaj nie wypowiadały.

Eve- To nie ja pisałam, że nie czytam długich komentarzy tylko Diana.
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
Gość
Gość
Anonymous



Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 1:31 pm

Nie chcemy Cię zniechęcić, a uświadomić Ci, gdzie popełniasz błąd. Nie zabraniamy Ci przecież dalej tworzyć. Wink Jeśli chcesz, zaraz wstawię swoje zdjęcia do nowego wątku, żeby nie było, że wszystkie te moje porady tutaj są oparte jedynie na jakiejś tam teorii. Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 3:52 pm

Kłótnie na forum są zabronione a ich wszczynanie skutkuje zamknięciem tematu i upomnieniem dla awanturników. Temat pozostanie zamknięty do momentu usunięcia wszystkich drażliwych postów przez moderatorów. Ponieważ autorka tematu ma zastrzezenia co do obiektywności pracy jednego moderatora temat bedzie musiał poczekać do powrotu moderatora opiekującego sie działem Offtopic.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Paula i super Sony.  - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Paula i super Sony.    Paula i super Sony.  - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Paula i super Sony.
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Sony Cyber-Shot DSC-HX100V-co wyprawia z nim Alva.
» Super Agentki
» Super blog!
» Super losowanie, wspaniałe nagrody!
» super nagrody

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: