Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wielki poradnik matematyczny

Go down 
+21
hanka1998
Shineee.
Farabolxd
klaudia818
Róża-chodowca9
Aglyss
Aki
ZetkaEmka
nevinowa
amru3
nutrenka
Breaking
Chrupcia
amorkowa
zabkaxx2
wierszownik
Star-x3
CzekoBoom
Tirrathee
love you
Lubelak
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 08, 2011 10:20 am

nadia.amorek napisał:
u nas wogóle nie ma konkursów i nie miałam tyle szóstek... Sad
a tak to robiłam maaaaasę zadań dodatkowych, czasu nie miałam na nic, tylko na nie.
A w tym roku robiłam niewielę mniej i mi jędza szóstki nie dała Sad

Współczuję Sad Ja też się starałam w tym roku o szóstkę z anglika i mi chłop nie dał Evil or Very Mad Wkurzyło mnie to! Osiągnięcia w tym języku nie miałam mniejsze niż w zeszłym roku! Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 08, 2011 10:22 am

to wszystko przez głupi sklepik.... sprzedawałam i sprzątałam jak zawsze pod koniec dnia, przerwy itp. Kiedyś mnie wrobili (ktoś miał zapasowy klucz) i wyjęli z powrotem. Pani się wkur... i zaczęła mi dawać słabsze stopnie itp.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 08, 2011 10:43 am

nadia.amorek napisał:
to wszystko przez głupi sklepik.... sprzedawałam i sprzątałam jak zawsze pod koniec dnia, przerwy itp. Kiedyś mnie wrobili (ktoś miał zapasowy klucz) i wyjęli z powrotem. Pani się wkur... i zaczęła mi dawać słabsze stopnie itp.

Ja w tym roku miałam nowego pana więc... uwziął się na mnie Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 08, 2011 11:01 am

ja niestety mam znowu tą samą Sad będę miała piątkę, słabe świadectwo i nie dostanę się do Hogwartu xd
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 12, 2011 10:43 pm

Mnie też możecie śmiało pytać, miałam w 4 klasie 6 na koniec roku, w 5 miałam 5. Teraz jestem w szóstej klasie, ale o procenty proszę nie pytać! Najlepsza jestem w działaniach na liczbach naturalnych, geometrii i ułamkach dziesiętnych (gorzej ze zwykłymi)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Wrz 12, 2011 10:46 pm

I w oxfordzie miałam 96/100 punktów, z czego 1 pytanie=4 punkty. Czyli pomyliłam się w jednym zadaniu i 1 centymetr.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 10:40 am

nadia.amorek napisał:
A u mnie kangura nie było... ;p
ale np. zajęłam 1 miejsce w gminnym konkursie ortograficznym ;p
Ja zajęłam 1 w Warszawskim matematycznym i wyróżnienie w warszawskim ortograficznym, jestem w 5 klasie, a pani chce nas (mnie i kumpelę) wcisnąć w kuratoryjny szóstej.
Hahaha!
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostWto Paź 04, 2011 10:41 am

nadia.amorek napisał:
ja niestety mam znowu tą samą Sad będę miała piątkę, słabe świadectwo i nie dostanę się do Hogwartu xd
To nie słabe świadectwo. Ja w zeszłym roku miałam tylko 1 szóstkę (znaczy 2 szóstki i 1 czwórkę, z WF)
Powrót do góry Go down
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostSro Paź 05, 2011 5:47 am

A to coś dla klas I-III

Sumy typu 23+28= możesz obliczać tak:
23+28=23=20+8=43+8=43+7+1=50+1=51
czyli 23+28=51
Powrót do góry Go down
klaudia818
Nowy
klaudia818


Liczba postów : 18
Dołączył : 01/12/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 01, 2011 8:34 am

ja matmy nie umiem ale jeśli chodzi o polski to śmiało pisz jeśli to jest na poziomie podstawówki Exclamation

jestem na howrse mój nick to klaudia819
Powrót do góry Go down
Farabolxd
Już coś wie
Farabolxd


Nick w grze : Farabolxd
Liczba postów : 292
Dołączył : 03/12/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 05, 2011 1:27 pm

z polskiego w drugiej klasie też nie mam większych problemów , na semestr wychodzi mi 5 , gorzej z matmą .. rok temu miałam 4 , teraz 2 lub 3 <ściana>
Powrót do góry Go down
Shineee.
Nowy
Shineee.


Liczba postów : 33
Dołączył : 07/12/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 9:33 am

No, piękne macie ocenki^^
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 10:34 am

Ja mam z matmy 4-5 na półrocze Razz
Jak macie jakieś problemy z matmy do najdalej 1 klasy gimnazjum- piszcie do mnie, nie gryzę Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 16, 2011 11:13 am

A ja IV klasa i piątka na półrocze Razz Kiedyś testy poprawiłam:
>> była 4, poprawiłam na 6 Very Happy
>> była 4+, poprawiłam na 5 Very Happy

Jestem z siebie zadowolona Wielki poradnik matematyczny - Page 2 3722976733
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Kesha09
Nowy
Kesha09


Liczba postów : 25
Dołączył : 08/12/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 8:47 am

Ludzie, jak się robi takie coś: jest podana jakaś liczba x do potęgi n (np. 3 do potęgi 3). Trzeba zapisać to w postaci potęgi o podstawie 2.
Pytanie - jak to zrobić? Mogłam coś pokręcić bo nie bardzo pamiętam, ale mniej więcej takie. Czarna magia dla mnie pale
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 22, 2011 11:58 pm

czekaj, czekaj... Potęga o podstawie dwóch... Boże, w której Ty jesteś klasie? Znaczy ja z potęg to cienka jestem, miałam AŻ dwa na sprawdzianie... ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kesha09
Nowy
Kesha09


Liczba postów : 25
Dołączył : 08/12/2011

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 23, 2011 11:04 am

1sza liceum i niby uczymy się tylko to, co ma być na maturze ale no ludzie, ja się czuję jak na rozszerzonej matmie Sad Również miała aż dwa i w pełni mnie taka piękna ocena satysfakcjonuje :d
Nie wiem jak się oblicza, żeby wyszło np. 2 do potęgi 1/4 załóżmy z 3 do p. 3 :< Wie ktoś?
Powrót do góry Go down
Adekwatna
Nowy
Adekwatna


Liczba postów : 25
Dołączył : 14/01/2012

Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 7:35 am

Kesha09, ja też jestem w pierwszej liceum Razz Na jakim profilu jesteś? Ja niby humanistka ale jednak matmę coś kumam, w większości dlatego że zaczęłam się przykładać. Smile Hmm... Ogólnie nie pamiętam żebyśmy mieli takie zadania, jaką masz książkę?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1253509
Sponsored content





Wielki poradnik matematyczny - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wielki poradnik matematyczny   Wielki poradnik matematyczny - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wielki poradnik matematyczny
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ranking - wyżej
» GP Poradnik
» Stardoll- Poradnik
» Poradnik do GP i zero odpowiedzi.
» Poradnik HTML

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: