Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Horse & Dog

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Horse & Dog Empty
PisanieTemat: Horse & Dog   Horse & Dog I_icon_minipostPią Kwi 13, 2012 1:47 pm

Czasami lubię otworzyć sobie Worda i coś tam powymyślać. Smile Wychodzą wtedy takie różne dziwactwa. "Horse & Dog" - jest to opowiadanie o Kamili - nastolatce, która przeprowadza się i zostawia wszystko, by więcej czasu spędzać ze swoim koniem - Honey. Mam nadzieję, że "H&D" Wam się spodoba. Na razie jestem w trakcie pisania 1 rozdziału, także na dzień dzisiejszy mogę Wam tylko przedstawić głównych bohaterów. Wink

Bohaterowie "Horse & Dog"

Kamila
- nastolatka kochająca konie i psy. Ma 16 lat. Zrobi wszystko, by jej zwierzaki: Honey i Rex były szczęśliwe.
Alicja - mama Kamili. Kocha swoją córkę ponad życie. Stara się, by miała jak najwspanialsze dzieciństwo, dlatego kupiła jej najpierw Rexa, potem Honey.
Rex - samiec owczarka niemieckiego. Ukochany pies Kamili. Uwielbia być głaskany po brzuszku oraz ścigać się z Honey.
Honey - kasztanowata klacz Kamili. Bardzo kocha swoją panią - tak, jak Kama ją. Bardzo lubi również Rexa. Kocha skakać przez przeszkody oraz ścigać się z Rexem.


Mam nadzieję, że te moje "cosie" się Wam spodobają. jocolor
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Horse & Dog Empty
PisanieTemat: Re: Horse & Dog   Horse & Dog I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 9:22 am

Szkoda, że tytuł anglojęzyczny i że wciąż nic nie ma >D
Ja osobiście staram się nie pisać o bohaterach, którzy byliby ode mnie Bóg wie jak bardzo starsi ode mnie. Nie zawsze mogę wiedzieć, co starsi ode mnie ludzie mogą sobie w jakiejśtam sytuacji pomyśleć >D
Ale co kto woli Wink
Powrót do góry Go down
Andelka
Nowy
Andelka


Liczba postów : 34
Dołączył : 30/05/2012

Horse & Dog Empty
PisanieTemat: Re: Horse & Dog   Horse & Dog I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 3:01 pm

Napisz coś a nie Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Horse & Dog Empty
PisanieTemat: Re: Horse & Dog   Horse & Dog I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Horse & Dog
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bubbles Horse
» Happy Horse
» Paint Horse by Sakura
» Mixed Horse Project
» Listopad/ Wild Horse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: