Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Veresolstitium

Go down 
+12
Uśmieszek
sayuri962
Asiaa.
Anella313
Aglyss
Pati...xd
Clue
koziorożec
blueberry.
Sweet Rabbit
gwiazda2002
Ayame
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 6:06 am

Nie jestem pewna, czy można nazwać to grą, ale uznajmy, że można Wink Dokładniej jest to forum RPG o koniach; tworzymy końską postać i rozgrywamy całe jej życie wraz z innymi końmi (użytkownikami). Można dołączyć do wybranego stada, lub pozostać bezstronnym samotnikiem - Ty decydujesz jak to rozegrasz. Na razie jest niewielu użytkowników, ale zachęcam do rejestracji (przed tym radzę zapoznać się z regulaminem i opisem fabuły, bo nie każdemu forum może przypaść do gustu) Smile Mnie możecie tam spotkać pod nickiem Suzume. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona użytkowników - poinformuj o tym tutaj!
Veresolstitium


Ostatnio zmieniony przez Ayame dnia Nie Kwi 15, 2012 8:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 8:13 am

dołączam jako gwiazda2002
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 8:25 am

Nie czytałaś regulaminu? Nick to imię Twojej postaci. I nie jesteś administratorem tylko zwykłym użytkownikiem! *big facepalm*
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 8:33 am

Ja jako Arvena Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 8:48 am

Właśnie tworzę swoją kartę. Smile Nazywam się Jasmine.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 8:49 am

Yay, coraz więcej ludzi Very Happy Fajnie, jakbyście gdzieś na forum się pochwaliły, że ja Was "sprowadziłam" Razz
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 10:25 am

Zalogowałam się jako Ashara
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Go??
Gość
Anonymous



Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 12:52 pm

Wytłumaczy mi ktoś, o co w tym chodzi? Smile
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 1:02 pm

Robisz sobie konia - wybierasz imię [użytkownik], płeć, rasę, cechy, maść itp. Potem robisz kartę swojego kunia. Następnie... Zobaczysz Wink Klaczki będą mogły być matkami...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 1:45 pm

A o co chodzi z tymi stadami albo porywaniem źrebaków? o.O
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 2:00 pm

Stado to stado, są sobie wrogie. Pokrywanie... To już nie moja bajka Wink W opisie gry masz cały wątek o tym pokrywaniu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostPon Kwi 16, 2012 11:00 am

Na tą chwilę są dwa stada - złe i neutralne. Złe stado może porywać konie z tego drugiego i torturować (tak, wiem xD). Zresztą wszystko co dotyczy fabuły jest opisane w specjalnych tematach... Wink
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 7:00 am

Generalnie powiem tak- trochę siedzę w RPG, końskich również i nie widzi mi się, aby to miało ruszyć (sorry, taka prawda). Generalnie powiem, co jest do poprawy

~Grafika- logo generalnie jest ok, trochę nie mogłam zrozumieć o co idzie wam w małym napisie, ale ujdzie. Loga stad średnio mi się podobają.
~Koncepcja- takie forum na stada, dobre i złe z porywaniem jest maksymalnie oklepane, w dodatku z tak silną konkurencją jak WN nie wyżyjecie.
~Zerowa oryginalność jeśli chodzi o rangi, pomijając fakt, że istnieją tylko te ogólne, żadnych specjalnych dla konkretnego stada, czy samotników.
~Generalnie sprawy stadne powinny być zablokowane dla użytkowników spoza stada i gości.
~Mało przejrzyste- bez żadnych obrazków przy lokacjach wszystko jest nadziubdziane, nieczytelne, ogólnie nie zachęca.
~Przy istnieniu stada złego i stada dobrego przy porywaniu generalnie mało kto zechce grać postacią dobrą. Tak to już jest, że jeszcze to wasze jest mało atrakcyjne, po prostu ofiary, zwierzyna do ścigania dla złych.
No i co tam jeszcze mogę powiedzieć- popracujcie nad oryginalnością, bo na razie ja nie widzę nic innowacyjnego, tylko sam goły szkielet PBF'a.
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 8:18 am

Clue, zgadzam się ze wszystkimi Twoimi uwagami, ale problem w tym, że ja nie jestem założycielką forum. A WN... WN po prostu ostatnio zaczęło podupadać, nawet mimo tego 'odświeżenia" poprzez zmienienie forum. Veresolstitium jest dopiero co założone, więc nie oczekujemy zbyt wiele. Grafika na pewno niedługo będzie lepsza, niedawno wystartował konkurs na loga stad. Wszystkie sprawy techniczne są wciąż dopracowywane, a z każda chwilą jest coraz lepiej. Dajmy szansę temu forum, bo kto wie Wink
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 8:28 am

Ja być pod nickiem Ninde Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:17 am

Nalyżycie do którychś stad czy jesteście samotnikami? Jeśli nalezycie, to do którego?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:23 am

Zobacz na nasze karty. Ja i Suzume to Pustelnicy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:31 am

Aglyss, nie kieruj się nami, tylko sama wybierz stado, które pasuje najbardziej do Twojej postaci Smile
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:40 am

Ayame napisał:
Clue, zgadzam się ze wszystkimi Twoimi uwagami, ale problem w tym, że ja nie jestem założycielką forum. A WN... WN po prostu ostatnio zaczęło podupadać, nawet mimo tego 'odświeżenia" poprzez zmienienie forum. Veresolstitium jest dopiero co założone, więc nie oczekujemy zbyt wiele. Grafika na pewno niedługo będzie lepsza, niedawno wystartował konkurs na loga stad. Wszystkie sprawy techniczne są wciąż dopracowywane, a z każda chwilą jest coraz lepiej. Dajmy szansę temu forum, bo kto wie Wink

WN brakuje powiewu świeżości, niby jest odnowione, ale jednak nie zaskakuje ludzi i nudzi... czemu?
Bo formuła po prostu jest już za stara. Gdy zakładasz forum na okrojonej podstawie WN nie oczekiwałabym spektakularnego sukcesu.

Btw, jesteś tą Ayame z WN?
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:47 am

Ayame napisał:
Aglyss, nie kieruj się nami, tylko sama wybierz stado, które pasuje najbardziej do Twojej postaci Smile

Ale chcę być w stadach z wami. Chociaż, szczerze powiedziawszy, nie lubię rzeczy neutralnych, gdzie wszyscy robią co chcą. Wolę dyscyplinę, dlatego pójde chyba do ,,złych"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:54 am

Tak Clue, Ayame z WN to ja Smile Ale już z tego zrezygnowałam, przejadło mi się całkiem to forum, bo faktycznie - fabula już nudzi (do tego wszyscy duplikują swoje postacie ze starego forum). A co do Twoich uwag, to założycielka VS postanowiła odpowiedzieć:
"Co do pierwszego:
ten podpisek jest fajny i nie tylko ja tak uważam, tylko to trzeba potrafić analizować to co się czyta, a nie tylko na to patrzeć. Logo też mi się podoba, spełnia swoje warunki. Wiadomo, nie jest idealne, bo nie jestem jakąś świetną graficzką, ale bez przesady.
co do drugiego:
Nie jest to wcale takie oklepane, jest to fajnie, jest jakieś urozmaicenie na fabule. Złe stado, to złe stado, powinno porywać. I nie ma co porównywać mojego forum do Wn, bo jak z WN odeszłam to forum zaczęło upadać, zresztą tam ludzie tam piszą posty po zdaniu, lub dwa, a u mnie jest wprowadzona wymagana ilość dla utrzymania jakiejś klasy.
co do trzeciego:
To są rangi, które sama wymyśliłam, więc sorry, nie wiem co na to napisać jak po za tym, ze się zachowujesz jak jakaś zazdrosna.
co do czwartego:
zablokowanie spraw stadnych jest bez sensu, bo najczęściej użytkownicy mają konta w dwóch stadach, więc to było by tylko niewygodne, bo trzeba by się było za każdym razem przelogowywać, aby zobaczyć co nam ktoś odpisał.
co do piątego:
Obrazki są w opisach oddzielnych, więc nie widzę sensu pakowania ich na samym przejściu do lokacji, bo em... Było by za bardzo, że sie tak brzydko wyrażę nasrane.
co do ostatniego: Tutaj w sumie się zgodzę, ale to tylko pokazuje jak ludzie potrafią grać. Chcą tylko, żeby to ich postacie były idealne i nie dają sobie dopuścić myśli, że ktoś może ich porwać i okażą się nie idealne btw.
Podejrzewam, że jest kimś z WN i aż mi się śmiać chce z tego co właśnie zaprezentowałaś. Powiem tak: założyłam to forum, bo tylko na konnych lubię grać, a na takim WN gdzie (jak już pisałam) ludzie piszą posty po kilka zdań nie potrafię grać, bo cofam się w rozwoju. Zwłaszcza, ze tam nie ma żadnych zasad co do bycia."
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 11:11 am

Założycielka to Rhade, tak? Generalnie znam założycielkę, jeśli to ona.

Ad2. WN nawet jeżeli jest takie okropne, jak ona twierdzi, to się wybiło. Ludzie lubią/lubili tam grać nawet ze zdaniowymi postami.
Ad3.Rangi nawet jeżeli wymyślała sama to w większości jest to to samo co na innych podobnych forach, tylko pod innym opisem i nazwą.
Ad4. Blokowanie dostępu jest podstawową sprawą, bo nie wiem jak sobie wyobrażacie moment, gdy jedno ze stad planuje ustawkę a drugie to skutecznie przegląda i dostosowuje swoje plany. Jak by nie patrzeć zawsze działało to tak, że jak ktoś ma postaci w dwóch stadach, to po prostu nie udziela się w sprawie relacji z tym drugim, albo jak już, to uważa na to, co pisze. Tyle.
Ad5. Raz jest nasrane, raz nadziubdziane. Sztuka to odpowiednio skomponować tak, aby było w sam raz.

Ano jestem z WN, owszem, mam tam konto tak samo jak na paru innych forach. Nawet jeżeli nie podoba ci się wn, OK, są przecież zupełnie inne fora o lepszym poziomie, nie musi z resztą grać z tymi, co piszą krótkie posty. Ja dostosowuję się zawsze do współgracza, mogę pisać esejowe posty na 2 strony w Wordzie, a mogę pisać krótkie, kilkuzdaniowe. Problem jedynie tkwi w tym, że autorka ma ogólny zarys i determinację, a brakuje wykończenia i na chwilę obecną to forum to po prostu mocno okrojone WN. Jak dla mnie żeby się obecnie wybić trzeba mocnego pomysłu, teraz to forum ma z kilku stron WN, Hodowlę 2, BtBW, Siłę Kopyt i Valley of Horses, pomijając fora stajenne. Bez świeżości to forum padnie tak samo jak dziesiątki innych zakładanych z tym samym zapałem.
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 11:18 am

Nie, Wszechwidzące Oko jest założycielką.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 11:19 am

Rhade to o ile się nie mylę współzałożycielka, a nie chodziło mi tu o nią...
Mam przekazać Twoją wypowiedź Admince VS? Albo możecie sobie podyskutować na gg, bo nie chciałabym kłótni w tym temacie (żadnych aluzji) Wink Mogę podać Ci jej nr, ona sama chętnie poznałaby bardziej szczegółowo Twoje poglądy na temat forum.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 11:32 am

Generalnie nie chcę się kłócić, wymieniam swoje spostrzeżenia. Jeżeli adminka chciałaby ze mną porozmawiać na ten temat, to mój numer to 12291577
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 12:53 pm

Ja mogę się pochwalić iż jestem epickim pustelnikiem. ^^ Jasmine wędruje ze swoim kumplem puchaczem. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 1:29 pm

Zapraszam do obejrzenia Karty Ninde
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 1:52 pm

A tam pisze się koński wiek czy ludzki?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostCzw Kwi 19, 2012 6:15 am

Aglyss - koński wiek.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipostCzw Kwi 19, 2012 8:14 am

Aha, dziękuję. Tylko mam coś kłopoty z rejestracją...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sponsored content





Veresolstitium Empty
PisanieTemat: Re: Veresolstitium   Veresolstitium I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Veresolstitium
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: