Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Fundacja Howrsowska na czas wędrownych

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Asiunia34
Nowy
Asiunia34


Liczba postów : 13
Dołączył : 08/02/2012

Fundacja Howrsowska na czas wędrownych Empty
PisanieTemat: Fundacja Howrsowska na czas wędrownych   Fundacja Howrsowska na czas wędrownych I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 9:24 am

Ludzie !Czy macie już Heliosa???Tak a może nie ale brakuje wam jednego konika do wypełnienia punktów?Lub gratek do Ateny?Zakładam howrsowską organizacje ,która pomaga graczom zdobyć wędrowne koniki!Możecie tutaj zgłosić się po gratulacje do Ateny,ogłoszenie o poszukiwaniu OJ z marchewkami dla Apolla,i konika dla Heliosa.Możecie również zaoferować pomoc np.jeśli zaliczyłeś Heliosa ,możesz sprzedać konia jakiemuś graczowi .
Jeśli chcesz zostać podopiecznym fundacji lub wolontariuszem napisz do mnie na howrse(login ten sam).
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Fundacja Howrsowska na czas wędrownych Empty
PisanieTemat: Re: Fundacja Howrsowska na czas wędrownych   Fundacja Howrsowska na czas wędrownych I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 8:33 am

ja mogę pomóc ! daję gratki !
Powrót do góry Go down
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Fundacja Howrsowska na czas wędrownych Empty
PisanieTemat: Re: Fundacja Howrsowska na czas wędrownych   Fundacja Howrsowska na czas wędrownych I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:21 am

Ja mogę pomóc z Apollem (mój ośrodek ma marchewki pod dostatkiem), Heliosem (wypożyczam koniki tylko na 4 dni) i z Ateną (daję gratulacje).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Asiunia34
Nowy
Asiunia34


Liczba postów : 13
Dołączył : 08/02/2012

Fundacja Howrsowska na czas wędrownych Empty
PisanieTemat: Re: Fundacja Howrsowska na czas wędrownych   Fundacja Howrsowska na czas wędrownych I_icon_minipostSob Kwi 21, 2012 4:00 pm

Na razie gratulacje chcą anna maria i dla niej można rezerwować boksy z marcheweczkami
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Fundacja Howrsowska na czas wędrownych Empty
PisanieTemat: Re: Fundacja Howrsowska na czas wędrownych   Fundacja Howrsowska na czas wędrownych I_icon_minipostPią Sie 10, 2012 10:53 am

Akcja z wędrownymi zakończyła sie już daaawno, wątek zamykam i przenoszę do archiwum:)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Fundacja Howrsowska na czas wędrownych Empty
PisanieTemat: Re: Fundacja Howrsowska na czas wędrownych   Fundacja Howrsowska na czas wędrownych I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Fundacja Howrsowska na czas wędrownych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - dodatkowe punkty do koni wędrownych w RO (server inter)
» Osoba do wypełniania wędrownych!
» Fundacja Tarpan
» Sprzedaję konie po zadaniach do Koni Wedrownych
» Poszukuję osoby do zaliczenia koni wędrownych!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: