Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 1:43 pm

Robię prezentacje bez HTML'u (jeszcze go rozgryzam;p ), banery i avki
Mam tutaj przykłady prezentacji jak na razie, jak będę mieć czas to zrobię więcej

Spoiler:

Jeśli chciałbyś zamówić u mnie prezentacje, odpowiedz na te pytania:

1.Ma być to Avatar, prezentacja czy baner
2.Z czym ma być zdjęcie (jeśli chodzi o zwierzęta, biorę zdjęcia od Karoliny Wenderek, oczywiście mam od niej pozwolenie)
3.Ile ramek i jak opisane
4.Uwagi i jakieś napisy typu Witaj u... co mam jeszcze dodać po prostu zachcianki
5.A jak ktoś chce to może mi coś wysłać, bardzo by mi było miło : )

I ZAPRASZAM DO KUPNA!


Ostatnio zmieniony przez XX_lero dnia Sro Kwi 18, 2012 6:05 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 1:51 pm

hohoho, a cioci verni byś zrobiła? ;>
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 2:10 pm

jasne! Odpowiedz tylko na powyższe pytania, może nawet na dziś będzie gotowa ; D
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 6:42 am

Kolejny piękny plagiat stylu pyśki -.-
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 7:48 am

Jaki plagiat? Ja po prostu biorę zdjęcie wkładam ramki i dodaje brash z kreskami, a nie tylko pysia robi tego typu prezentacje, chyba że wzięłam zdjęcie które ona też użyła do swojej prezentacji to ją bardzo przepraszam za to...
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 7:54 am

Dziwnym trafem zdjęcie identycznie obrobione ... i ramki w takim samym ułożeniu. ..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 7:59 am

Cat, to, że ma takie ułożenie ramek, nie oznacza, że jest to plagiat Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 8:05 am

Czyli rozumiem, że od dziś zdjęcia Pani Karoliny są tylko i wyłącznie Pysi? Laughing To, że ktoś umie obrobić zdjęcie podobnie do Pysi to nie znaczy, że od razu ją kopiuje. Szczerze mówiąc sama próbuję zobaczyć "co Pysia robi", aby wiedzieć co poprawić w swojej grafice. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 8:14 am

aniawis39 napisał:
Czyli rozumiem, że od dziś zdjęcia Pani Karoliny są tylko i wyłącznie Pysi? Laughing To, że ktoś umie obrobić zdjęcie podobnie do Pysi to nie znaczy, że od razu ją kopiuje. Szczerze mówiąc sama próbuję zobaczyć "co Pysia robi", aby wiedzieć co poprawić w swojej grafice. Wink
Dokładnie, przecież nawet Chantell takie robi.
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 8:15 am

anawis- nie o to mi chodzi. Tylko przypatrz się prezentacją pyśki. Ja zobaczyłam podobieństwo :14:
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 9:54 am

Cath, ugryź się w język.
Nikt nie ma takie daru na prezentację, jak pysia.Nie rozumiem, jak ty tak możesz mówić.
Ona ma niepowtarzalny styl.
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 9:58 am

Według mnie to każdy ma swój niepowtarzalny styl. Możemy próbować zrobić grafikę tak, jak np. Pysia, a wychodzi nam zupełnie co innego. Laughing Także nie ma co oskarżać o plagiat, bo coś tam nam się nie podoba... Zawsze lepiej się upewnić.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:14 am

aniawis, odkryłaś Amerykę razem z Columbem -.-
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:16 am

Heshette- nie musisz być wredna. Wystarczy spokojnie powiedzieć- z resztą każdy ma prawo do swojego zdania ^^
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:17 am

Nie rozumie tych zarzutow, bo zdjecie na ktorym pracowalam wiele innych osob podobnie by obrobilo bo taka jest jego specyfika. Nawet do chwili obecnej nie widzialam prezentacji pysi, ale podobne zamowienia na ilosc ramek i opisy powoduje, ze wiele prezentacji bedzie podobnych. Dziekuje osobom tym ktorzy obiektywni pisza wtej sprawie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:21 am

Cóż..Aktualna dyskusja tyczy się moich prezentacji,więc może się wypowiem na ten temat.Osobiście,sama zauważyłam,że bardzo,ale to bardzo dużo ludzi,plagiatuje moje pomysły i styl.I kto tu mówi o niepowtarzalności,skoro niektóre z plagiatów,są tak podobne,że gdyby prezentacje podpisać moim nickiem to niemalże wszyscy myśleliby,że sa one mojego wykonania.Osobiście,myślę,że plagiatu tutaj nie ma,ale Catherine słusznie zwróciła uwagę na podobny styl Smile Nie mam w tym wątku nic nikomu do zarzucenia.
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 10:41 am

Cath, nie musisz się wszystkiego czepiać.
Po prostu każdy ma swój humor, i ty się już tym nie przejmuj, bo Ty też nie jesteś idealna Wink
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 11:00 am

W ogóle to my tutaj się kłócimy, a ten wątek nie służy do tego.
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 12:19 pm

dobra poproszę moda o zamknięcie tego tematu otworze nowy i zrobię inną prezentacje żeby nie powstawało więcej nieporozumień
Powrót do góry Go down
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipostSro Kwi 18, 2012 1:30 pm

Dla Ciebie to kłótnia, dla mnie nie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero   Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezentacje, avatary i banery czyli "misz masz" u XX_lero
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacje, avatary i banery
» Pracownia Ani (awatary, prezentacje, banery)
» Prezentacje i avatary.
» Beztalencie bankrutuje czyli avatary z lwami i wilkami.
» prezentacje i avatary

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: