Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jednorożce - czyli niepewny bój

Go down 
+5
korane
Sakura
Nevarra
Szron
blueberry.
9 posters
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostCzw Kwi 19, 2012 2:06 pm

Witajcie! Smile
Na początek powiem, że szukałam chociażby podobnego tematu, ale nie znalazłam. Wink
Za 10 minut pokrywam klacz jednorogą [dawno tego nie robiłam Very Happy] i tak, jakoś przyszło mi do głowy założenie tematu o "boju" typu: jednorożec czy bezrożec. Laughing Kiedy Wasze klaczki z rogiem na czole najbardziej Was "zawiodły", a kiedy sprawiły Wam nieziemską radość?
Pozwolicie, że ja zacznę? Razz
1. Pamiętam, jak zakupiłam swoją pierwszą klacz roga - Madyson. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z jednorożcami, więc poprosiłam koleżanki, by pokryły Mady. Stało się to dzień, może dwa przed moim wyjazdem do Danii. Po powrocie do Polski pierwsze co zrobiłam to dorwanie się do Internetu. Wbiłam na howrse w zakładkę z rogami. Patrzę, a tu mały źrebak roga! Very Happy Wchodzę w niego data urodzenia - mój pierwszy dzień w Danii. Trochę się pogniewałam, że tak be ze mnie się to odbyło, ale ważne, że Misty rodzi teraz cudowne źrebaczki. ^^
2. Wyżej wspomnianą klacz Madyson pożyczyłam przyjaciółce - na rozpoczęcie hodowli. Ewka pokryła Mady i urodziła się... brudnokasztanowata klacz. Wkurzyłam się i to nieźle. xD Mi urodziła ciemnokasztanowatą, a tu... Smile Teraz zdecydowanie wolę moją Misty - urodziła więcej rogów. Twisted Evil
3. Około 2 miesięcy temu pokryłam bodajże Holly - pierwszy raz. Myślałam, że będzie tak kochana jak Mady, że za pierwszym razem wyjdą małe rogatki. Dałam jej więc ze 100% pewnością RP. Postarzyłam ją. I urodziły się 2 bezrogatki na dodatek z niskim PG.

Na razie tyle sobie przypominam. Smile Przed minutką pokryłam Misty - trzymajcie kciuki!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 12:08 am

kiedy moje rogi przyniosły mi najwięcej radości? Razz hmm.. kupiłam klaczkę pinto z dość dużym PG - takie tam tylko minus dziesięć pkt do elity miała... ktoś mi podpowiedział, że powinna urodzić rogi, więc polegając na powiedzeniu "głupi ma zawsze szczęście" dałam jej tą nieszczęsną RP i urodziła śliczne rogi, które miały już tylko jakieś... minus trzy, minus cztery pkt do elity ;D mogłam dać jeszcze łzy, ale cooo tam. ;D po tym wszystkim położyłam głowę na biurku, na tablecie i tak patrzyłam w dół, nie dowierzając we własne szczęście XD

a zawiodły mnie ostatniego dnia promocji z eliksirami, gdzie trzeba było usuwać rogi rożkom. ostatnie krycie, ostatnia możliwość, brakowało mi rogu do jakiegoś ważnego przedmiotu ii.... taa, rogów nie było. xd
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 12:13 am

Kiedy przyniosły mi najwięcej radości?

Kiedy były Puzzle w sierpniu i była ta bonusowa część. I tam było zadanie "Wyhoduj jednorożca". W tym samym czasie miałem dokonanie, żeby wyhodować rożka. Udało się i upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu. Smile

Kiedy mnie zawiodły?


Ostatni dzień Halloweenowych Eliksirów. Tylko róg jednorożca brakował mi do OM. Nie udało się. :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 6:17 am

Widzę, że nie tylko ja tak się przejmuję "róg, czy bezróg". Very Happy
Jak się cieszę, że nie dałam wczoraj Misty Zestawu Hery [kusiło mnie trochę]. Wink Urodził się bezróg... Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 6:51 am

Z takich sytuacji zdecydowanie fartownych: rożka fiordzka za pierwszym razem dała rogatą klaczkę. Ta podrosła i znów przy pierwszym kryciu rogata kobyłka. I w sumie tak 3 razy Very Happy
I taki sznureczek się zrobił "pierworódek": Eilin - Lenana - Kayla - Jorna. Ciekawe czy ostatnia będzie kontynuować rodzinną tradycję. W sumie bym się nie obraziła Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 8:03 am

Moje rogi nigdy nie chciały sprawiać mi tej przyjemności i rodzić więcej, niż jednego roga przez cały swój rogaty żywot. Do teraz mam rogatą Quarterkę, która nie urodziła mi nawet pół roga. Chyba tylko Hestia mogła by pomóc na ten niedobór rogów, ale tak się składa, że obie Hestie zamierzam przehandlować Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 11:29 am

moje rogi są ostatnio bardzo hojne rodzą rogi jeden za drugim Smile
Powrót do góry Go down
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPią Kwi 20, 2012 11:46 am

Największą radość, to sprawiła mi pierwsza rogata cobka (nadal zresztą ją mam). Kupiłam ją mniej więcej w czasie poprzednich wędrownych, kiedy do zaliczenia jednego z nich musiały się rodzić rogi. Nie zostało już wiele czasu do zakończenia tej promocji, a ja byłam po prostu w lesie - miałam mało punktów, jednorożce nie chciały ze mną współpracować. Dwóm wybranym kobyłom dałam RP - jedną była właśnie ta cobka, kryta po raz pierwszy. Obdarowała mnie dwiema ślicznymi klaczkami z patykiem. Przy następnym kryciu - kolejna rogata klaczka. Smile

Z tych mniej fortunnych - klacz QH, która od momentu zakupu do śmierci nie dała mi żadnego rogatego potomka oraz ostatnio szetlandka, która wywinęła mi mało ciekawy numer. Miała kilka % życia, była w ciąży, a ja już nie miałam zamiaru jej dawać kolejnej CO. Właśnie ją postarzałam po raz ostatni, miała urodzić, a ona... akurat postanowiła wybrać się w tym momencie do nieba. :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostSob Kwi 21, 2012 8:37 am

Najwięcej radości:
Moja pierwsza klacz Mirion urodziła pod rząd aż 5 rożków, wszystkie klacze Very Happy

Najmniej:
Pewnego razu przez miesiąc nie chciał się urodzić żaden róg
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostNie Kwi 22, 2012 1:00 am

U mnie ostatnio jest fajnie. Choć patyki są w kratkę... Najbardziej cieszy mnie to, że jak pokrywam rogatki jednym z ogierków Hanki - rodzą się rogi. Ostatnio 2 pod rząd z 2 różnych klaczek - na początku rogaty Tulipanek a potem również z patyczkiem Wisienka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 9:43 am

Największa radość- potrójnie miałam bliźniaki, no i gdy moja pierwsza kłusaczka po tym jak non stop odmawiała dawania rogów dała mi Cassaddrę.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 1:45 pm

A jednak tradycja zostaje podtrzymana, Jorna dała rogatego źreba - KLIK
Na razie chłopak, ale pewnie oberwie piorunem po łbie i się skończy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Jednorożce - czyli niepewny bój  Empty
PisanieTemat: Re: Jednorożce - czyli niepewny bój    Jednorożce - czyli niepewny bój  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jednorożce - czyli niepewny bój
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hoduję jednorożce!
» Jednorożce
» Jak wyginęły jednorożce
» Jednorożce nowych ras!
» Wypożyczam jednorożce.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: