Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!

Go down 
+31
Marynarkova.
pata101
karina127
Rhei
nikitaola
lala299
Casablanka
Elein
Aki
MrsKopytko
Szarusia16
Nika346
Sweet Rabbit
Clue
koziorożec
ilofhorses
stewardessa
hanka1998
saphira98
Malto
Szron
katty88888
Arbuzek_10
EveDallas
.Klaudi96.
avrilka
Kikyo22
Broszka
Karolina211
zuzu_zozol
Mikim7
35 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Jaka promocja zawita po malowaniu?
Loteria
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty11%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 11% [ 7 ]
Podwójne UFO
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty3%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 3% [ 2 ]
Konie wędrowne
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty0%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Puzzle
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty19%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 19% [ 12 ]
Bingo
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty0%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 0% [ 0 ]
Karty
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty29%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 29% [ 18 ]
Kalendarz
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty17%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 17% [ 11 ]
Eliksiry
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty2%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 2% [ 1 ]
Inna nowa, której jeszcze nie było
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty19%Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
 19% [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 63
 
Poll closed

AutorWiadomość
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 12:37 pm

Spokojnie, jak coś znajdę na pewno napiszę Very Happy A na razie zapraszam na mojego oraz Kamila2010 bloga, tam zawsze znajdziecie najświeższe informacje Smile

http://SecretHowrse.blogspot.com/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 1:37 pm

Cudowny blog! Z pewnością się przyda Smile
Powrót do góry Go down
pata101
Raczkujący
pata101


Nick w grze : Nierozpoznana [w Howrse cup]
Liczba postów : 68
Dołączył : 28/01/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 2:31 pm

Ja sądzę że to będą karty (jedna z moich ulubionych promocji)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4640985
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 2:46 pm

pata101 napisał:
Ja sądzę że to będą karty (jedna z moich ulubionych promocji)

Ja za nimi nie przepadam. W ostatnich brakowało mi po jednej karcie z wszystkich rzędów kolekcjonerskich. Przez co nie zdobyła ani jednego boskiego -.-
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 3:30 pm

pata101 napisał:
Ja sądzę że to będą karty (jedna z moich ulubionych promocji)
To już wiemy od dawna :]
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 1:13 am

Mikim7 napisał:
Jaką stronkę?

No z jakiejś stronki to musisz brać ...
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 1:17 am

pata101 napisał:
Ja sądzę że to będą karty (jedna z moich ulubionych promocji)
Amerykę odkryłaś Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 3:04 am

karina127 napisał:
Mikim7 napisał:
Jaką stronkę?

No z jakiejś stronki to musisz brać ...

Aha on grzebie po różnych rzeczach na howrse, albo wpisuje w Google jakiś ciąg cyfr i voila, wyskakują mu po kolei wszystkie promocje do 2013 Very Happy

Każdy by chciał wiedzieć, skąd on to bierze...................... Smile
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 5:18 am

Czyli nie ma innej możliwości, niż branie informacji z jakiejś innej strony? Neutral Logika niektórych mnie załamuje -.- A jak autor tejże strony bierze informacje? Ściąga z innej? Ale gdzieś musi być ten początek ... Na serwerze Polskim jestem nim ja Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 5:44 am

Ja nie wiem czemu wyście się tak uczepili tej informacji skąd to Mikim bierze, on wie i to wystarczy i dzieli się z nami to też powinno nam wystarczyć Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 5:58 am

Tojest tak, jak ktoś chce się dorwać do czegoś, to to znajdzie, bo nby kto wam walnął obrazek posejdona o 10, zanim jeszcze wszedł na Hwr.com? Dorwałam się do niego, wchodząć na obrazki z serwera, każdy by tam doszedł, wystarczyło zmienić cyferkę i voila;) Da sie pogmerac tak :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Marynarkova.
Raczkujący
Marynarkova.


Liczba postów : 55
Dołączył : 20/04/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 8:17 am

Załamujecie mnie Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 1003141885
Zostawcie Mikima w spokoju bo.. Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 2161247104
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostNie Maj 06, 2012 2:02 pm

...bo więcej nie będzie chciał powiedzieć o nowych promocjach Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 8:29 am

Myślę ,że karty.Dawno ich nie było. Na dodatek - dzikusów NIE BĘDZIE.Czy ktoś pamięta aby Owilnet robił coś takiego ? Jak się nowa seria boskich koni zaczynała to oznacza ,że kończyła się kolejna
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 8:31 am

wilczyca1000 napisał:
Myślę ,że karty.Dawno ich nie było. Na dodatek - dzikusów NIE BĘDZIE.Czy ktoś pamięta aby Owilnet robił coś takiego ? Jak się nowa seria boskich koni zaczynała to oznacza ,że kończyła się kolejna

Bardzo dobrze to ujęłaś: "Jak się nowa seria boskich koni zaczynała ...". Ta reguła dotyczy tylko koni boskich, nie dzikusów! To jest różnica!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Rhei
Raczkujący
Rhei


Liczba postów : 62
Dołączył : 29/02/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 9:05 am

Ja już mam szczerze dosyć tych ciągle nowych i nowych boskich... Szczególnie dlatego, że są coraz gorsze. A dzikusy to już po prostu dno jak dla mnie :/

Szkoda, że z takim zapałem nie zrobią drugiej promocji z Falabellami - na int były 2, chociaż dla nich to jest na rękę, że Falki kosztują po 100 kuponów
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 10:30 am

wilczyca1000 napisał:
Myślę ,że karty.Dawno ich nie było. Na dodatek - dzikusów NIE BĘDZIE.Czy ktoś pamięta aby Owilnet robił coś takiego ? Jak się nowa seria boskich koni zaczynała to oznacza ,że kończyła się kolejna
Wybacz ale jak zaczęła się kolekcja boskich kamieni to było można zdobyć w między czasie Baliosy i Gypse więc nie wiem czemu dzikusy nie mogły być też w między czasie dochodzić ;d
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 1:39 pm

Hmm...Gypse nie był kolekcją ;D Balios też nie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 10:56 pm

Dzikusy to nie są boskie Wink. Przynajmniej z nazwy Very Happy
Powrót do góry Go down
Szron
Przyjaciel Zagrody
Szron


Liczba postów : 1598
Dołączył : 28/12/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 07, 2012 11:13 pm

Dzikus to dzikus, który dodatkowo jeszcze wyciąga kasę. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2419216
lala299
Przyjaciel Zagrody
lala299


Nick w grze : lala299
Liczba postów : 547
Dołączył : 29/12/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 1:27 am

ciekawe czy te karty wejdą dziś na international confused
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1041935
lala299
Przyjaciel Zagrody
lala299


Nick w grze : lala299
Liczba postów : 547
Dołączył : 29/12/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 6:21 am

A może to będzie kalendarz bo na international promocja jeszcze nie weszla? Question
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1041935
Go??
Gość
Anonymous



Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 6:36 am

lala299 napisał:
A może to będzie kalendarz bo na international promocja jeszcze nie weszla? Question
Z jakiej okazji ? Suspect
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 6:50 am

Kalendarz mogliby na wakacje daćWink Pewno jutro karty wejdą na int, tak myśle przynajmniej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 7:34 am

EveDallas napisał:
Kalendarz mogliby na wakacje daćWink Pewno jutro karty wejdą na int, tak myśle przynajmniej.
Nie będzie jej jutro ; p
Powrót do góry Go down
lala299
Przyjaciel Zagrody
lala299


Nick w grze : lala299
Liczba postów : 547
Dołączył : 29/12/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 7:37 am

a kiedy?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1041935
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 8:36 am

Dzikus - koń *moim zdaniem*:
ZŁY,POŻERA EQUUS I JEST GORSZY OD BOSKICH.
Dziękuję za uwagę.Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 9:00 am

Ciekawe kiedy, bo coś mi ię dłuży czas oczekiwania na nią no;)
Wiecie co, z nudów kombinowałam sobie ze stroną, i paczajcie co ja poznajdywałam no;P
Klik, klik. I mój absolutny hicior, linkacz, z którego wynika że będa karty o podróży ;* - klik;)
xD
Ejj, a ja się doliczyłam jeszcze czterech dzikusów no... Własnie zgłębiam ic tajemnice przy pomocy wiki, i jak na razie nie mam nic;P
I Księżyc będzie... O. I Śłońce, i Ziemia... Fajnie! Wink Ale Plutona nie widziałam, więc chyba go nie bedzie, albo jestem ślepa, albo to coś jest zbyt nieczytelne;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 10:40 am

Cytat :
I mój absolutny hicior, linkacz, z którego wynika że będa karty o podróży ;* - klik;)
"Wystąpił błąd
Strona, którą wybrałeś, nie istnieje!"

Ale przynajmniej UFO na niej latało Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 10:42 am

Noo,nie istnieje ;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!   Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki! - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jaka promocja zawita po malowaniu? Ciekawostki!
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Jaka promocja zawita po Kartach? [Zakończone]
» Jaka promocja pojawi się jako następna ?
» Ciekawostki prawne
» Ciekawostki historyczne
» Ciekawostki zwiążane z howrse i naszymi wyhodowanymi końmi ;D

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: