Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pokrycia... jak to z nimi jest?

Go down 
+3
Kikyo22
EveDallas
Sweet Rabbit
7 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 3:40 am

Ile z nich zarabiacie? Po ile wystawiacie? Pogadajmy


Ja codziennie wystawiam krycia 8 ogierkami. Każdy za 4oo eq, 4 razy na dzień koński. Więc w ciągu 1 dnia mogę zarobić 12 8oo eq. To jest moje główne źródło zarobku [nie wliczając DM]. A dziś, jest wtorek. Sprawdzałam w historii funduszy ile mi przez ten cały tydzień i wpłynęło - 14 ooo eq.

_______________

Wystawiam głównie pokrycia cobami - bo niby takie słitttaśne i gracze biorą. Robin choć ma dopiero niecałe 6 lat - zaoferował ok. 60 kryć. Więc dał mi ok. 3o ooo eq zysku Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 5:04 am

Niedawno kupiłam za kupon rożka z wm, om i wyższym pg niż normalnie. Zbiłam na nim niejako fortunę - co miesiecznie trzy albo cztery krycia, raz mi sie udało wycisnąćpięćWink
Normalnie nie daję pokryć, czasem tylko czempionem jakimś;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 5:20 am

Ja mojego achałka krycia wystawiam po 1 tys. i powiem wam, ze ma niezłe branie Very Happy
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 6:26 am

Moim luzkiem 940 um,100 blup i 730.26 PG daje 3 pokrycia na dzień.Normalnie byłoby więcej ale jeszce lekcje mu dużo dają Smile
Zazwyczaj jedno z nich ktoś bierze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 8:33 am

luzytan 1240 UM, jedno z wyższych PG, przez trzy dni zarobiłam na nim około 450 000e. Smile
Powrót do góry Go down
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 8:36 am

Wow. Niemalże pół miliona Very Happy No, u mnie niech się rogaty appek postarzy i tekiński Tulipan, a będą krycia pewnie szły. Dam za jakieś 5oo eq - by z ceną nie przesadzać Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 1:16 pm

Ja wystawiam krycia jednorożcami za 500-1000eq (w zależności od UM. i PG. konia), zarabiam do 3000eq Wink
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 1:19 pm

Ja najwięcej zarobiłam na poryciach ponad 600 tyś w niecałe 3 dni Smile Ogierkiem shagya, ale to było już baardzo dawno, a ostatnio zarobiłam fryzem 450 tyś Wink

A cena to 7500-7000, zależy czy jest największe na kryciach i jakie są jeszcze i za ile Razz
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 2:39 am

co jakiś czas nabijam sobie kasę - wystawiam dobrego anglika, ceny pokryć od 5000eq do 7500eq Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokrycia... jak to z nimi jest? Empty
PisanieTemat: Re: Pokrycia... jak to z nimi jest?   Pokrycia... jak to z nimi jest? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pokrycia... jak to z nimi jest?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pseudohodowle zwierząt domowych-jak z nimi walczyć?
» Jam jest ten, który jest tym, którym jest ten, który przychodzi.
» No co jest?!
» Pokrycia jednorożców
» Pokrycia jednorożców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: