Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Imia niemiła osoba

Go down 
+17
ana0000000000
korane
pe$$ia
Clue
Diana375.
EveDallas
avrilka
Kikyo22
Sweet Rabbit
Aangelika101
Hoping.
Asiaa.
hanka1998
xTikTakx
Imia
EREIS
ewunia9811
21 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Julia_525
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 77
Dołączył : 09/04/2011

Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 08, 2012 3:34 pm

i znowu Ruffian... Tak, kocham konie i według mnie to była wspaniała klacz, ale ludzie ! Przeginacie, petycje o wprowadzeniu ,,boskiej klaczy ruufian do howrse,, to już przegięcie, można sobie ją wielbić, mi tam nic do tego co kto lubi, ale dziewczyno - nie obrażaj graczki za to że ona tak jak ty nie oddaje Ruffian hołdu na kolanach ;/
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 2:37 am

hanka1998 napisał:
Ach, nasza kochana, wielka i najwspanialsza Ruffian.. Mam już jej serdecznie dośc. Imia miała prawo zgłosic kolejną petycję/zaproszenie do klubu/ cokolwiek innego. Może nie życzy sobie tego na skrzynce..?
Sama bym zgłosiła lub przynajmniej upomniała na priv. Wkurzają mnie takie wiadomości

Ja zawsze zgłaszam takie wiadomości Wink
Jak się rzyga tęczą , ja rzygam Ruffian xD
Tak strasznie zaspamowane jest nią Howrse...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 5:42 am

ja powiem jedno ta cała sprawa jest wręcz absurdalna nigdy nie możemy wymagać od kogoś by miał takie saame zainteresowania,poglady itp. każdy lubi co innego i to że ktoś nie oddaje czci wielkiej Ruffian ( tak jak ja ) nie jest przestępcą w howrse mam nadzieję istnieje wolność słowa Wink
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 7:33 am

Jedni wolą Ruffian, inni Secretariata, a inni jeszcze konia, który zasłużyłsię w czymś innym. Ale nie dajmy się zwariować Wink
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 7:35 am

Ja dodam kilka moich groszy do tej całej sprawy:
Po pierwsze,NIE,to nieprawda,że Imia jest nie miła.Wręcz przeciwnie,świetnie się z nią piszę Smile Po drugie to,że ktoś czegoś nie lubi nie oznacza,że jest niemiły! Po prostu ma inny gust a jak dobrze wiemy-o gustach się nie dyskutuję.Ona nie lubi Ruffian,bo ma do tego prawo,ale kocha Secretariata czy Phar Lapa.Cała ta spraw a jest bezsensowna.Ja kocham konie,podziwiam Ruffian,Secretariata i inne zacne bardzo konie,które czegoś dokonały ale bez przesady...Boska Ruffian czy jeszcze coś innego?Bo żeby to była gra o samych wyścigach to rozumiem ale Howrse?Śmiech na sali na te wasze petycje i poglądy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Go??
Gość
Anonymous



Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 8:12 am

Powiem tyle.Takie sprawy załatwia się na PW,a nie zaśmiecamy forum Oo Wątek nadaje się tylko do kasacji,bo nie wnosi nic nowego.Dlatego też,proszę szanownych moderatorów o jego zamknięcie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Imia niemiła osoba - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Imia niemiła osoba   Imia niemiła osoba - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Imia niemiła osoba
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Udawany talent Ide se (Imia)
» Korzystasz z darmowego internetu Aero2? To czeka cię niemiła niespodzianka
» Podszywa się podemnie osoba
» Osoba do wypełniania wędrownych!
» Poszukiwana osoba do pracy jednorazowej!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: