Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Moja 'twórcza' pracownia...

Go down 
+2
Arłenkowa16
Alasky
6 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:14 am

Tak więc robię prezentacje i avatary. Na przykład (i jednocześnie prezentację ogólnodostępną) dam jeną prezkę:

Grafika:
Moja 'twórcza' pracownia... Foreveryo_reswqha

I kod:
Kod:
<div style="background-image:url(http://s6.ifotos.pl/img/foreveryo_reswqha.png); width: 840px; height:700px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">

<div style="width: 840px; height: 700px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left:0px;"><font style="color: rgb(KOLOR - KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">

<div style="width: 510px; height: 262px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top:39px; margin-left: 315px;"><font style="color: rgb(KOLOR-KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="2"><span style="font-family: Century Gothic;">TEKST<br></span></font></font></div></span></font></font></div>

</div>

<div style="width: 431px; height:314px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: -322px; margin-left: 11px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="2"><span style="font-family: Century Gothic;">TEKST</span></font></font></div>

CENNIK:
Prezentacja z podstronami (nie, nie na wix.com): każda podstrona 300 equus
Prezentacja mała (1-2 ramki): punkt dorastania
Prezentacja średnia (3-5 ramek): 2 000 equus
Prezentacja duża (6-7 ramek): 5 000 equus/ KM/ ZJ/ PZ/ 2x CH

Avatary:
Zwykłe: jabłko dla Dark Shadow
Ruchome: każda klatka 100 equus
Wycinane: bonus z CR

JAK ZAMÓWIĆ:
Prezentacja:
Cytat :
Nick na Howrse:
Typ (np. mała, podstronowa):
Ilość ramek:
Nazwy ramek:
Inne napisy (np. Hodowla koni andaluzyjskich, witaj u...)
Życzenia specjalne (link do zdjęcia, bądź z czym ma być i inne życzenia):

Avatar:
Cytat :
Nick na Howrse:
Typ (np. ruchomy, wycinany):
Napisy:
Życzenia specjalne (link do zdjęcia, bądź z czym ma być i inne życzenia):

ZAPRASZAM


Ostatnio zmieniony przez Themma dnia Czw Maj 03, 2012 11:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:39 am

Ile trwa wykonanie?

Nick na howsre:Alasky
Typ: średnia
Ilość ramek: 4
Napisy: Alasky wita! Do ramek: Hodowla,O mnie,Ważne daty,Wymiany
Życzenia szczególne: Prezentacja MUSI posiadac kota/koty.Tutaj,tutaj lub tutaj masz kotki które podobają mi sie najbardziej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:43 am

Ponieważ jest wieczór, prezentacja będzie na jutro rano/ po południu. Ale zwykle powinno to być nie więcej niż 24h.
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 12:19 pm

Dobrze Smile.Poczekam.Miałam prezentację HTML własna która działała ale coś sie popsuło w niej Sad.
P.S Jak na tyle pracy to mało bierzesz xD
Powrót do góry Go down
Arłenkowa16
Raczkujący
Arłenkowa16


Nick w grze : tina17
Liczba postów : 85
Dołączył : 10/02/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 4:22 am

Nick na Howrse:tina17
Typ (np. mała, podstronowa):podstronowa
Ilość ramek:5
Nazwy ramek:O mnie,Sprzedaze,Czarny Rynek,Regulamin,Inne
Inne napisy (np. Hodowla koni andaluzyjskich, witaj u...)Witaj u tina17
Życzenia specjalne (link do zdjęcia, bądź z czym ma być i inne życzenia):chce takie podwojne jak ma Palme tylko ze np z Pieskiem Smile
awatar
Nick na Howrse:tina17
Typ (np. ruchomy, wycinany):ruchomy
Napisy:Zapraszam na Prezentacje,Zostaw gratulacje,Kupie konia z DJ
Życzenia specjalne (link do zdjęcia, bądź z czym ma być i inne życzenia):https://2img.net/r/ihimizer/img52/4966/0000003hl.jpg

Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 6:35 am

Arłenkowa - prezentacja będzie dopiero na jutro, mam nadzieję, że to nie problem.

Alasky - kończę grafikę i zabieram się za kod Wink
Powrót do góry Go down
Arłenkowa16
Raczkujący
Arłenkowa16


Nick w grze : tina17
Liczba postów : 85
Dołączył : 10/02/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 6:48 am

ok ok Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 6:58 am

Dla Alasky (jeśli się nie podoba oczywiście zrobię nową, bądź poprawię tą )
Spoiler:

Kod:
<div style="background-image:url(http://s3.ifotos.pl/img/kotdlaala_reapraq.png); width: 849px; height:500px; overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left: 0px;">

<div style="width: 849px; height:500px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 0px; margin-left:0px;"><font style="color: rgb(KOLOR - KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="1"><span style="font-family: [CZCIONKA];">

<div style="width: 214px; height: 210px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 35px; margin-left: 378px;"><font style="color: rgb(KOLOR-KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="2"><span style="font-family: Century Gothic;">TEKST<br></span></font></font></div></span></font></font></div>

</div>

<div style="width: 214px; height: 210px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: -239px; margin-left: 378px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="2"><span style="font-family: Century Gothic;">TEKST</span></font></font></div>

 


<div style="width: 214px; height: 210px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: -436px; margin-left: 618px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="2"><span style="font-family: Century Gothic;">TEKST</span></font></font></div>
 

<div style="width: 214px; height: 210px; color: rgb(0, 0, 0); overflow: auto; margin-top: 16px; margin-left: 618px;"><font style="color: rgb(KOLOR- KOD PALETA RBG);" size="1"><font size="2"><span style="font-family: Century Gothic;">TEKST</span></font></font></div>
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 7:32 am

Jeśli byś mogła to napisy zrób pomarańcozwe (bardziej wchodzące w rudy)
Powrót do góry Go down
Arłenkowa16
Raczkujący
Arłenkowa16


Nick w grze : tina17
Liczba postów : 85
Dołączył : 10/02/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 5:35 am

themma a kiedy bd moja prezka?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 5:55 am

Napisałm, że będzie na jutro, tzn na dzisiaj Wink I prześlij mi na Zagrodę bądź na Howrse (nick Franell) tekst, który ma być w poszczególnych podstronach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 8:13 am

Przepraszam, zawieszam do odwołania.
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 12:27 pm

Piszę to, bo nie mogę wytropić opcji wysyłania wiadomości na ZM.
Wiem, że masz spółkę, jak będę nabory to mi powiedz, bo mam już gotowe prezentacje.

Pozdrawiam,
KOKO
Powrót do góry Go down
Anulka03
W skromnych progach Zagrody
Anulka03


Liczba postów : 414
Dołączył : 14/04/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSob Maj 26, 2012 3:27 am

A w jakim programie robisz podstronowe ?
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 7:06 am

ładne prezentacje dla mojej koleżanki z 4 ramkami
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 7:13 am

a kiedy będzie i zdjęcie kratkowane z koniem no dasz przykłady?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Gość
Gość
Anonymous



Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 7:17 am

Jest napisane, że zawieszone. Możecie zamawiać na all-creative.herobo.com
Powrót do góry Go down
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 7:18 am

a tu nie tu lepij
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
tinolandia
Przyjaciel Zagrody
tinolandia


Nick w grze : tinolandia
Liczba postów : 1555
Dołączył : 17/05/2012

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 6:38 am

zamówiłam kiedy będzie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=109826
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:49 am

Tinolandia nie rozumiesz, że Franell zawiesiła działalność? -.-
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 3:29 am

A możesz to przetłumaczyć na język polski?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Moja 'twórcza' pracownia... Empty
PisanieTemat: Re: Moja 'twórcza' pracownia...   Moja 'twórcza' pracownia... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Moja 'twórcza' pracownia...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Przestań Twórcza
» Pracownia Vies!
» Pracownia liluse!
» Przestrzeń Twórcza
» Przestrzeń Twórcza.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: