Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Stare dobre (?) Howrse

Go down 
+42
anje
Czekoladoowa
LadyArvena
ebonita
Darusia125
Dżemik
Bułana magia
awelo
Szron
Divide
Adekwatna
_pati201_
Turkawka
koniara5842
MsMaja
Basia
wiki0396
mimiki
martosia2004
klasaIVb
Kartagina
Naravi
CzekoBoom
wercia d
--♥Perła♥--
Aglyss
carrie17
blueberry.
wilczyca1000
Evangeline
Nika346
Fangusta
UniCorn
avrilka
Uśmieszek
Broszka
saphira98
hanka1998
koziorożec
Malto
Sabula
Kemishi
46 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Wrz 15, 2012 2:30 am

Taak, howrse teraz to wielka paćka wszystkiego niemożliwego do strawienia.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostNie Wrz 16, 2012 2:59 am

I to okropna. Kiedy Owlient nie był połączony z Ubisoftem (czytaj: końcówka 2010 roku) wszystko było supcio, no może po za forum, chociaż wtedy i tak było mniej SPAMu niż teraz. Wielkie hodowle chodziły po głowach tylko ambitnym graczom, a reszta grała dla grania, bo było fajnie. Promocja była jedna na miesiąc, a były one zawsze ciekawie przemyślane (kochane reniferki i kalendarz wrześniowy *.*). To było prawdziwe Howrse. Nie to co teraz.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
--♥Perła♥--
Raczkujący
--♥Perła♥--


Liczba postów : 61
Dołączył : 08/07/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 12:32 pm

Teraz skasowała konto moja ulubiona graczka, z 5 boskimi i 3 dzikimi. Powiedziała, że nie na takim howrse się zarejestrowała. I znikła bez pożegnania. Foch tak w ogóle za to xd
Powrót do góry Go down
wercia d
Przyjaciel Zagrody
wercia d


Nick w grze : Meren_wen
Liczba postów : 840
Dołączył : 07/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 1:27 pm

jaka graczka, jeśli można wiedzieć?

mi tam wszystko pasi, tylko te promocje i forum... i petycje przeciw petycjom...

promocje - są za często. człowiek teraz nie może nawet kuponów uzbierać, nie może sprzedać konia za kupon, bo innym są potrzebne i nikt nie kupi w czasie promocji, a jak nie ma promocji, to też nie kupią, bo "zbierają"



forum - za duż spamu i troli. i brak luźnego wątku na dzień. bo Nocne Marki = nieprzespana noc = niewyspanie = spanie na lekcjach...



PPP - czyli petycje przeciw petycjom. szkoda tylko, że nikt nie zauważył, że petycja przeciwko petycjom, to też petycja, a przecież petycje przeciw petycjom mają "zwalczać" petycje... pewnie mało kto zrozumiał xD



i jeszcze za dużo boskich. kiedyś nie każdy miał boskiego. żeby go mieć trzeba było się starać. kto miał boskiego był "prestiżowy". a teraz to co? każdy może mieć boskiego, jeśli np. w teraźniejszej promocji będzie zarywał noce, albo miał szczęście podczas loterii...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 01, 2012 8:08 am

Cytat :
Wielkie hodowle chodziły po głowach tylko ambitnym graczom, a reszta grała dla grania, bo było fajnie. Promocja była jedna na miesiąc, a były one zawsze ciekawie przemyślane (kochane reniferki i kalendarz wrześniowy *.*). To było prawdziwe Howrse. Nie to co teraz.
O Boziu! Kalendarz wrześniowy *O* to był czad :***. Howrse schodzi na psy, a nawet niżej. Chciałabym, żeby Owilent zerwał z tym całym ubisoftem czy jakoś tam i żeby Howrse znowu było normalne...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 09, 2012 1:19 am

No ja napisałem(bo nie wiedziałem że to ona) to byłej moderatorki,żeby się spytała na innych stronach o howrse ale napisałem też że nie podam nazw, bo się modzi przyczepią Laughing
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 09, 2012 1:19 am

No te promocje kiedyś były superrr:D
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Gru 10, 2012 1:36 pm

rafax, możesz edytować posty - nie pisz jednego pod drugim.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Naravi
Nowy
Naravi


Nick w grze : nina101
Liczba postów : 37
Dołączył : 29/10/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 15, 2012 3:08 am

Evangeline napisał:
Kamil2010 napisał:
koniara1237 napisał:
Pysia2762Pysia2762 napisał:
Malto napisał:
Mnie szlag czasami trafia, jak rzeźbię jakąś bardziej obszerną wypowiedź na forum, klikam na "Dodaj tę wiadomość", a w odpowiedzi pojawia mi się komunikat, że wątek został zamknięty.
Takie cuda tylko na howrse.

Dokładnie to samo =D
Jeszcze ci specjalnie zamykają jak ty chcesz im pomóc -.-''
A inni piszą głupstwa i im wierzą, a ty chcesz coś mądrego napisać to zawsze ci zamkną ten wątek -.-'
Ostatnio widziałam, że ktoś napisał że przez ZJ nie da się dać Zaczarowanej Dynii Rolling Eyes
Wiem, wiem. Albo, że DJ nadal istnieje i dostaje się je za ileś tam dni stażu.https://2img.net/i/fa/i/smiles/lol.gif
Powrót do góry Go down
Kartagina
Raczkujący
Kartagina


Nick w grze : Neman
Liczba postów : 73
Dołączył : 04/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostNie Gru 16, 2012 1:23 am

wilczyca1000 napisał:
Mnie najbardziej irytują durne petycje ''zwalcz petycję petycją!''. Też coś możemy chcieć. A Owilnet doi nas jak juczne krowy =.='' Tylko kupony się liczą , a nie dobro i luźna gra. Razz
wilczyca - jesteśmy już w tym temacie na wyższym poziomie mamy strajki przeciw strajkom
Powrót do góry Go down
http://www.wyrwana-smierci.blogspot.com
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostCzw Gru 27, 2012 12:05 pm

Kamil2010 napisał:
Somfy napisał:
Ale i tak najbardziej z tego wszystkie brak mi mojego kochanego Diamentowego Jabłuszka Sad Miał być zastępca i co?Nie ma Evil or Very Mad
Złote Jabłko jest zmiennikiem DJ Smile
nie. złote jabłko(o ile pamiętam) było cały czas
Powrót do góry Go down
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPią Gru 28, 2012 7:32 am

Malto napisał:
Mnie szlag czasami trafia, jak rzeźbię jakąś bardziej obszerną wypowiedź na forum, klikam na "Dodaj tę wiadomość", a w odpowiedzi pojawia mi się komunikat, że wątek został zamknięty.
Takie cuda tylko na howrse.

To jest okropne! Gratuluje takiej.....no wiecie, mądrych komunikatów Stare dobre (?) Howrse - Page 2 1234489951 Stare dobre (?) Howrse - Page 2 1003141885
Powrót do góry Go down
mimiki
Nowy
mimiki


Nick w grze : mimiki
Liczba postów : 6
Dołączył : 28/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 1:51 am

Ja dostałam bana na forum i -1 karmę za poparcie postu o zmianach w howrse
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 4:37 am

martosia2004 napisał:
Malto napisał:
Mnie szlag czasami trafia, jak rzeźbię jakąś bardziej obszerną wypowiedź na forum, klikam na "Dodaj tę wiadomość", a w odpowiedzi pojawia mi się komunikat, że wątek został zamknięty.
Takie cuda tylko na howrse.

To jest okropne! Gratuluje takiej.....no wiecie, mądrych komunikatów Stare dobre (?) Howrse - Page 2 1234489951 Stare dobre (?) Howrse - Page 2 1003141885
mnie tez to denerwuję, szczególnie,jeśl piszę jedyną sensowną wiadomość w wątku Stare dobre (?) Howrse - Page 2 1003141885
Powrót do góry Go down
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Gru 29, 2012 7:00 am

Rzecz, która mnie najbardziej wkurza to multikonta. Mam koleżankę, która ma 12 kont (wszystkie w znajomych). Ich loginy przeważnie różnią się jedynie numerkiem. Natomiast inna koleżanka straciła konto fałszywie oskarżona o posiadanie więcej niż jednego.
Powrót do góry Go down
MsMaja
Raczkujący
MsMaja


Nick w grze : maja818
Liczba postów : 87
Dołączył : 11/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Lut 11, 2013 10:11 pm

carrie17 - Tak te banery na całą prezętację; wkurzejące. Ale niektóre petycje da się przyjąć np. wprowadzenie ras zimnokrwistych [You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 10:39 am

Ja widziałam paru graczy, którzy w znajomych mieli z 10 osób o loginie różniącym się właśnie cyferką albo literką (na 99% multi). A konto pewnego gracza zostało usunięte, bo był, niesłusznie, podejrzany o multi...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 10:50 am

Mnie wkurzyła tylko jedna rzecz. Na forum OJ ktoś prosił o ogólną pomoc w prowadzeniu swojego ośrodka. Podałam linka do strony CALVANY, która jest O HOWRSE, na dodatek z tego, co wiem admini bardzo ją za tę stronę szanowali. Zresztą sama się z niej uczyłam. Zostałam za to obdarzona przez kogoś nadgorliwego trzydniowym banem z forum. No dobra, jakoś to przełknęłam, zdarza się. Niby powinnam doczytać, że nie powinno się wstawiać linków do innych stron, nawet, jeśli są o howrse.

Czarę goryczy przelało coś innego. Bo właśnie w tym czasie, gdy siedziałam na mojej słodkiej recydywie w tym samym dniu zaczęłam dostawać PW od graczy. Tyczyło się to innego gracza, który raz: miał nick mylący go z administracją, dwa: na swoim profilu wstawił zdjęcie pośladków z jakąś rozległą zmianą czyrakową i podpisał, że to jestem ja. Dostał za to....-1 punkt karmy :/. Nawet nie zablokowano mu prezentacji, nie mówiąc o usunięciu konta.

Więcej fochów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie...whatever.
Powrót do góry Go down
_pati201_
Już coś wie
_pati201_


Nick w grze : _pati201_
Liczba postów : 287
Dołączył : 23/07/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 1:34 pm

TADAM! Chylcie głowy, oto glupota nad głupoty! Tyle multi, i jeszcze z numerami: 1,2,3,4,5,6,7,8,9. I do tego wszystkie w znajomych -,-'
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 1:47 pm

No dokładnie. Przecież w takiej sytuacji chyba każdy widzi, że to multi. Turkawka - naprawdę nie można wstawiać linków na forum? Dobrze, że sie dowiedziałam Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 06, 2013 3:52 pm

Nu, ja wtedy też się dowiedziałam. Jedyne odstępstwo jest w tematach, w których wyraźnie pisze, że można wstawiać linki. Swego czasu byłam bardzo aktywna na forum, ale odkąd dostałam trzy ostrzeżenia za głupoty - nie wypowiadam się prawie wcale. Bo jak wpadnie mi kolejne, to karma w dół.
Powrót do góry Go down
Adekwatna
Nowy
Adekwatna


Liczba postów : 25
Dołączył : 14/01/2012

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 3:46 am

Ja też nie wiedziałam o tych linkach... Toż to jakaś głupota, wie ktoś w ogóle dlaczego ten zakaz wprowadzili?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1253509
Turkawka
Przyjaciel Zagrody
Turkawka


Nick w grze : Turkawka
Liczba postów : 169
Dołączył : 21/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 07, 2013 7:42 am

Zakaz jest ponoć od dawna, o ile nie od początku. Wydaje mi się, że chodzi o kontrolowanie treści, które lądują na forum. Chociaż moim zdaniem mnie zbyt raptownie potraktowali. Za stronę pomocniczą o niewinnej treści nie powinni mnie banować, ale cóż. To już było chwilę temu.
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 10:48 am

rafax2 napisał:
No te promocje kiedyś były superrr:D
Tak, to prawda. I można było łatwiej wygrać świetne nagrody. (miałam konto w 2010-2011r.)
A teraz? Tych promocji jest zdecydowanie za dużo! Mogłaby jedna trwać dłużej, a nie co chwile nowe zmiany.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 10:53 am

Za moich czasów na lowadi trza było kupić 100 kuponów, by nie usunęli konta (nie żartuje, początki lowadi)
Nie ma już nikogo z pierwszego składu moderacji hwr, oni byli wspaniali Sad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 10:57 am

Devilek napisał:
Za moich czasów na lowadi trza było kupić 100 kuponów, by nie usunęli konta (nie żartuje, początki lowadi)
Nie ma już nikogo z pierwszego składu moderacji hwr, oni byli wspaniali Sad
A kto w niej był?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 11:07 am

Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
Za moich czasów na lowadi trza było kupić 100 kuponów, by nie usunęli konta (nie żartuje, początki lowadi)
Nie ma już nikogo z pierwszego składu moderacji hwr, oni byli wspaniali Sad
A kto w niej był?
Jak dobrze pamiętam Lenka, Mirmil, Calvana i chyba Hebi, ale nie jestem pewien na 70%
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 12:47 pm

Devilek napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
Za moich czasów na lowadi trza było kupić 100 kuponów, by nie usunęli konta (nie żartuje, początki lowadi)
Nie ma już nikogo z pierwszego składu moderacji hwr, oni byli wspaniali Sad
A kto w niej był?
Jak dobrze pamiętam Lenka, Mirmil, Calvana i chyba Hebi, ale nie jestem pewien na 70%
Tylko Calvane pamiętam. Ci nowi modzi to niektórzy mnie mnie załamują (nie mówie o tych najnowszych)
Na niektórych serwerach jest ponad 30 modów i 5 administratorów
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 12:57 pm

Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
Ogier12 napisał:
Devilek napisał:
Za moich czasów na lowadi trza było kupić 100 kuponów, by nie usunęli konta (nie żartuje, początki lowadi)
Nie ma już nikogo z pierwszego składu moderacji hwr, oni byli wspaniali Sad
A kto w niej był?
Jak dobrze pamiętam Lenka, Mirmil, Calvana i chyba Hebi, ale nie jestem pewien na 70%
Tylko Calvane pamiętam. Ci nowi modzi to niektórzy mnie mnie załamują (nie mówie o tych najnowszych)
Na niektórych serwerach jest ponad 30 modów i 5 administratorów
tylko na FR i interional, ale nawet tam jest porządek Wink
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 08, 2013 12:59 pm

Ja też tylko Calvanę pamiętam jako moderatora.
Ja mam konto na międzynarodowym, ale mój angielski jest po prostu świetny Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Sponsored content





Stare dobre (?) Howrse - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Stare dobre (?) Howrse   Stare dobre (?) Howrse - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Stare dobre (?) Howrse
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nasze stare , dobre Howrse
» Stare dobre gry
» Stare Howrse
» Stare Howrse
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: WAŻNE :: Aktualności :: Flames-
Skocz do: