Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]

Go down 
+48
carrie17
anteek
anna i wiki
Anella313
lala299
19AnEcZkA89
Aglyss
amorkowa
katty88888
Athi
Kinia_Ka
Nathaly
koziorożec
Ayashi
Layzy
Kotersiow
arlyn
Temperance
Sabula
MrsKopytko
Kyou
Evangeline
Presence
zuzu_zozol
karina127
Oresama
ilofhorses
asia98999
Mikim7
Philipek
Weel
Aki
ana0000000000
kaprysab
Sathilia
wilczyca1000
hanka1998
Szron
avrilka
Calma
xTikTakx
Nevarra
Uśmieszek
EREIS
Kikyo22
EveDallas
Malto
Clue
52 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AutorWiadomość
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 5:05 am

Mam Marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *dzika radość* Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 6:35 am

Jedyne co mi się ciekawego trafiło dzisiaj to :
GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Travel-gift-richesse...czyli "Wieczne bogactwo".
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 6:39 am

Apple, czyli masz nieograniczoną ilość Equus, czy określoną?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 6:43 am

Apple dostanie 1 000 eq każdego dnia, aż (chyba) do ukończenia promocji.
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 6:46 am

No kurde, trafił mi się ro i sitterka go otworzyła Suspect Zabiję GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 2161247104
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 6:51 am

Gratuluje sitterki Wink
Powrót do góry Go down
Sathilia
Przyjaciel Zagrody
Sathilia


Nick w grze : Sathilia
Liczba postów : 352
Dołączył : 20/08/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 7:01 am

Kikyo22 napisał:
Mam Marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *dzika radość* Very Happy
Gratulacje Very Happy

U mnie znów mizernie dziś - za logowanie srebrna i brązowa, za zawody to samo. Trzy z nich to karty z kolekcji, w tym jedna powtórka, ale nie mam zamiaru teraz wymieniać, w czwartej siodło wysokiej klasy do westernu.

Za to zalogowałam się na czeskiej wersji, żeby w przestrzeni twórczej zagłosować i dostałam diamentową, ale nic w niej specjalnego nie było - karta z kolekcji i akurat do tej najgorszej z 5 diamentami. Wczoraj na czeskiej dostałam też złotą z tym wielkim bogactwem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=131262
Weel
Nowy
Weel


Nick w grze : weel
Liczba postów : 31
Dołączył : 06/10/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 7:32 am

Za logowanie dzisiaj brązowa i diamentowa :3 W diamentowej Lornetka do kolekcji biwakowej zresztą.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=376546
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 7:34 am

Sathilia napisał:
Kikyo22 napisał:
Mam Marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *dzika radość* Very Happy
Gratulacje Very Happy

U mnie znów mizernie dziś - za logowanie srebrna i brązowa, za zawody to samo. Trzy z nich to karty z kolekcji, w tym jedna powtórka, ale nie mam zamiaru teraz wymieniać, w czwartej siodło wysokiej klasy do westernu.

Za to zalogowałam się na czeskiej wersji, żeby w przestrzeni twórczej zagłosować i dostałam diamentową, ale nic w niej specjalnego nie było - karta z kolekcji i akurat do tej najgorszej z 5 diamentami. Wczoraj na czeskiej dostałam też złotą z tym wielkim bogactwem.

Dzieki :3 Ja na int mam Skrzydlata laskę, wiec mogę komuś dać.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 7:38 am

U mnie jakoś słabo. :c
3 karty kolekcjonerskie, w tym 1 powtórka (nie mam zamiaru wymieniac, szkoda diamentów xD) i jedna z 10 000 Equus. W sumie mogło byc gorzej.. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 8:21 am

Kikyo22 napisał:
Sathilia napisał:
Kikyo22 napisał:
Mam Marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *dzika radość* Very Happy
Gratulacje Very Happy

U mnie znów mizernie dziś - za logowanie srebrna i brązowa, za zawody to samo. Trzy z nich to karty z kolekcji, w tym jedna powtórka, ale nie mam zamiaru teraz wymieniać, w czwartej siodło wysokiej klasy do westernu.

Za to zalogowałam się na czeskiej wersji, żeby w przestrzeni twórczej zagłosować i dostałam diamentową, ale nic w niej specjalnego nie było - karta z kolekcji i akurat do tej najgorszej z 5 diamentami. Wczoraj na czeskiej dostałam też złotą z tym wielkim bogactwem.

Dzieki :3 Ja na int mam Skrzydlata laskę, wiec mogę komuś dać.
To w jednej z kart ukrywa się Mars? *.* Ale fajnie...

Jesli możesz to daj mi. Very Happy Login to NiCiA
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 8:23 am

Philipek napisał:
Kikyo22 napisał:
Sathilia napisał:
Kikyo22 napisał:
Mam Marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *dzika radość* Very Happy
Gratulacje Very Happy

U mnie znów mizernie dziś - za logowanie srebrna i brązowa, za zawody to samo. Trzy z nich to karty z kolekcji, w tym jedna powtórka, ale nie mam zamiaru teraz wymieniać, w czwartej siodło wysokiej klasy do westernu.

Za to zalogowałam się na czeskiej wersji, żeby w przestrzeni twórczej zagłosować i dostałam diamentową, ale nic w niej specjalnego nie było - karta z kolekcji i akurat do tej najgorszej z 5 diamentami. Wczoraj na czeskiej dostałam też złotą z tym wielkim bogactwem.

Dzieki :3 Ja na int mam Skrzydlata laskę, wiec mogę komuś dać.
To w jednej z kart ukrywa się Mars? *.* Ale fajnie...

Jesli możesz to daj mi. Very Happy Login to NiCiA

No, w pierwszej diamentowej karcie od lewej strony, a zaraz obok Laska :3
Spoko, tylko musisz poczekać trochę, bo jeszcze nie mam potrzebnego stażu do tego xD
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 8:25 am

Kikyo22 napisał:
Philipek napisał:
Kikyo22 napisał:
Sathilia napisał:
Kikyo22 napisał:
Mam Marsa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *dzika radość* Very Happy
Gratulacje Very Happy

U mnie znów mizernie dziś - za logowanie srebrna i brązowa, za zawody to samo. Trzy z nich to karty z kolekcji, w tym jedna powtórka, ale nie mam zamiaru teraz wymieniać, w czwartej siodło wysokiej klasy do westernu.

Za to zalogowałam się na czeskiej wersji, żeby w przestrzeni twórczej zagłosować i dostałam diamentową, ale nic w niej specjalnego nie było - karta z kolekcji i akurat do tej najgorszej z 5 diamentami. Wczoraj na czeskiej dostałam też złotą z tym wielkim bogactwem.

Dzieki :3 Ja na int mam Skrzydlata laskę, wiec mogę komuś dać.
To w jednej z kart ukrywa się Mars? *.* Ale fajnie...

Jesli możesz to daj mi. Very Happy Login to NiCiA

No, w pierwszej diamentowej karcie od lewej strony, a zaraz obok Laska :3
Spoko, tylko musisz poczekać trochę, bo jeszcze nie mam potrzebnego stażu do tego xD
Ajj, to w takim razie MUSZĘ zdobyć diamentową kartę. Very Happy Ok,ok. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 8:52 am

ApplePie napisał:
Jedyne co mi się ciekawego trafiło dzisiaj to : ...czyli "Wieczne bogactwo".

jaki masz opis karty?. Podobnież daje ona 1000 Equus codziennie, na zawsze, tak jak wieczna lira apolla.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Gość
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 9:11 am

No mam 1000eq dziennie i jest wieczna jak lira.

Poza tym, trzeba czekać, bo może pod koniec promocji wypuszczą pakiety kard, tak jak było na święta.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 9:15 am

Ja dziś nic specjalnego nie miałam... Poluję na Skrzydlatą Laskę Hermesa, RO, Marsa, wieczną Lirę Apolla ( o ile jest w tej edycji kart ) no i Camargue. Smile Tego dzikusa muszę zdobyć, jest przepiękny.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 9:15 am

nie "może" tylko na pewno! Very Happy

Liry w tej edycji nie ma Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 9:17 am

Philipek napisał:
Ja dziś nic specjalnego nie miałam... Poluję na Skrzydlatą Laskę Hermesa, RO, Marsa, wieczną Lirę Apolla ( o ile jest w tej edycji kart ) no i Camargue. Smile Tego dzikusa muszę zdobyć, jest przepiękny.

Tez chce dzikusa Very Happy
Chciałam boskiego, to mam.
Teraz jeszcze dzikusa i będę szczęśliwa :3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 9:30 am

Ja też będę miał boskiego xD
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 9:41 am

I ja, i ja! Laughing
Trzeba mieć nadzieję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 10:58 am

Kamil nie będzie miał; x


Ja tam na nic nie liczę w tej edycji...co mi wpadnie, to wpadnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 11:02 am

ApplePie napisał:
Kamil nie będzie miał; x
Czemu ? Suspect
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 11:11 am

Bo jesteś zuy ! ]:->
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 11:19 am

ApplePie napisał:
Kamil nie będzie miał; x


Ja tam na nic nie liczę w tej edycji...co mi wpadnie, to wpadnie.

Dostanie! Musi go dostać :3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 12:22 pm

Ja jestem biedy muszę go mieć GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 2024858757 GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 143088812
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 12:23 pm

Kikyo22 napisał:
ApplePie napisał:
Kamil nie będzie miał; x


Ja tam na nic nie liczę w tej edycji...co mi wpadnie, to wpadnie.

Dostanie! Musi go dostać :3
Chociaż jedna osoba we mnie wierzy Sad Sad Sad Sad Sad dziękuję :*
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 12:25 pm

Hahaaa, ja mogę liczyc na Marsa, o ile trafi mi się diamentowa za logowanie, co jest mało możliwe Razz


Ostatnio zmieniony przez hanka1998 dnia Czw Maj 17, 2012 12:37 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 12:32 pm

hanka1998 napisał:
Hahaaa, ja mogę liczyc na Saturna, o ile trafi mi się diamentowa za logowanie, co jest mało możliwe Razz
Saturna?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 12:36 pm

tfu, Marsa, poprawione. Dzięki za upomnienie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
asia98999
Przyjaciel Zagrody
asia98999


Nick w grze : asia98999
Liczba postów : 423
Dołączył : 13/11/2011

GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 12:48 pm

Ależ proszę.
Ja też nie mam co liczyć GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 2153337378
W grudniu miałam 2 diamentowe, ale tylko kupione :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=777944
Sponsored content





GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]   GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL] - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA- Karty Podróży + Karty na Czarnym Rynku [PL]
Powrót do góry 
Strona 2 z 14Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Karty na Czarnym Rynku! (server PL)
» Karty Sztuk Pięknych na czarnym Rynku!
» Karty podróży! - 09 maj 2012 [INT]
» Skrzynia na Czarnym Rynku!
» Wyzwanie Tytanów na Czarnym Rynku! [PL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: