Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?

Go down 
+2
EveDallas
bibi666689
6 posters
AutorWiadomość
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 2:03 pm

Waszym zdaniem co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostCzw Maj 17, 2012 10:35 pm

Powinien wzbudzać starach, al nie korzystać do tego przedawnionych środków. i nie powinien być przewidywalny.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 4:40 am

Nic banalnego. Odpada duża ilość farby, jakieś obrzydzające momenty - horror ma przestraszyć, nie obrzydzic. Musi być straszny sam w sobie. Nieoczyekiwane zwroty akcji, nagłe wydarzenia itp.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 6:31 am

Tak jak wyżej. Mistrzem literatury grozy jest Stephen King.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 7:10 am

u mnie w szkole tez dziewczyny kręcą horror xd
Powrót do góry Go down
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 9:01 am

ja mam zamiar napisac horror dlatego pytam - nie wiem o czym może byc - o czym mogłabym napisac?
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 10:09 am

Wszystko, co wyżej.
My nagrywamy ścieżki dźwiękowe jak do horrorów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 10:50 am

a ktoś może mi powiedziec ile bierze wydawnictwo za sprzedaż jednego egzemplaża a ile dostaje autor?
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 3:14 am

Tego to nie wiem, zalezy, npo. taki King dostanie fortunę, Koontz zapewne też, a początkujący o wieeeeee(e)le mniej...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 4:50 am

bibi666689 napisał:
a ktoś może mi powiedziec ile bierze wydawnictwo za sprzedaż jednego egzemplaża a ile dostaje autor?
Nie chcę nic mówić,ale zanim zabierzesz się za pisanie książki - popraw ortografię...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 1:38 pm

Philipek napisał:
bibi666689 napisał:
a ktoś może mi powiedziec ile bierze wydawnictwo za sprzedaż jednego egzemplaża a ile dostaje autor?
Nie chcę nic mówić,ale zanim zabierzesz się za pisanie książki - popraw ortografię...

Nie ma ludzi, którzy się nie mogą pomylic i źle czegoś napisac.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? Empty
PisanieTemat: Re: Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?   Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co powinien zawierac dobrze napisany/nakręcony horror?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomocy! HORROR!
» Horror na maxa, czyli wyrażenia algebraiczne
» Pytanie techniczne - jeśli nie tutaj, proszę usunąć/przenieść wątek, gdzie powinien się znaleźć.
» Jak dobrze wytrenować konia go GP ?
» Jak dobrze zainwestować kupony?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: