Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Znak Atlantów

Go down 
+14
avrilka
Arbuzek_10
Aglyss
EREIS
kara250
Narkotyka
xTikTakx
EveDallas
Nevarra
Sakura
hanka1998
koniara25000
ana0000000000
wiola9786
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 8:38 am

Ale wy macie wyobraźnie Very Happy Noś to i się nie przejmuj innymi czy tam jakimiś demonami,bez przesady,nie zjedzą Cię Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 8:46 am

Wiem, wiem Very Happy raz się żyję, normalnie czy też nie, ważne, że jakoś Very Happy
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 3:06 pm

Zastanawia mnie, od kiedy pacyfa jest krzyżem Nerona, krzyż Atlandów krzyżem z kokardką a Oko Horusa jakimś tam Udjantem (?!). Tego określenia znaku pacyfistów nie znałam.

Moja ukochana anarchia jest zakazana... Uaaaaaaa affraid. Muszę zacząć się biczować, bo grzech śmiertelny popełniam, gdy włącza mi się agresor w stosunku do władzy...

Bardzo ciekawe i specyficzne jest podejście K.K. Z tego, co wiem, cała ta paranoidalna religia została zaczerpnięta z wierzeń pogańskich, posługująca się symboliką znaną z innych kultów. Nie wiem, czy wielu z Was zauważyło, będąc w kościele lub widząc obrazki w podręczniku do religii (o ile takowe w ogóle są, kiedyś były katechizmy, nie wiem, jak jest teraz), ale bardzo często występuje symbol oka w trójkącie otoczonym promieniami. Jest to typowo masoński symbol wszystkowidzącego oka, czyli kogoś, kto wszystko widzi, wszystko wie. Przez Masonów stosowany bardzo powszechnie (można go zobaczyć na szczycie niedokończonej piramidy z napisem "Novus Ordo Seclorum - Annuit Coeptis" czyli "Nowy Porządek Świata - Błogosław w naszym przedsięwzięciu" widniejący na banknocie jednodolarowym. Masoni są wyznawcami i czcicielami Bestii, czyli sił ciemności w postaci Szatana. Nie wiem zatem, dlaczego symbol Masonów wiązany jest bezpośrednio z instytucją K.K.

1 dolar amerykański

Znak Atlantów - Page 2 1_dolar_-_illuminati

Trójkąt z wszystkowidzącym okiem na szczycie piramidy

Znak Atlantów - Page 2 EyeDollar

Oko opatrzności bożej w różnych kościołach

Znak Atlantów - Page 2 IMG_2668
Znak Atlantów - Page 2 Oko-opatrznoaci
Znak Atlantów - Page 2 Widziaonaswelwowieokoopatrznociboejporuszyosi
Znak Atlantów - Page 2 Nwo_clip_image003

Czyż nie wygląda to podejrzanie? Od kiedy kościół stosuje symbolikę wyznawców Szatana?


Ostatnio zmieniony przez Sakura dnia Wto Maj 22, 2012 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 11:43 pm

Złamane ,,S"? No to Harry Potter wpadł jak śliwka w kompot. Laughing
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 6:03 am

Tęcza jest dziełem szatana XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 6:07 am

Nie wiedziałam. Od 6 lat nad łóżkiem mam półkę, a na niej "Drzewko szczęścia". Dlaczego jeszcze na mnie nie spadła? Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 6:52 am

Sakura ja podejrzewam że to nie K.K. przejął symbol od Masonów tylko Masoni od katolików. Masoneria jest instytucją dużo młodszą niż Kościół.
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:20 am

Sakura nawet ciekawe to co piszesz.I z tymi obrazkami w katechizmach, tak jeszcze są Very Happy Znaczy u nas bo gdzieś indziej to nie wiem:/

Najwidoczniej znaków szatana jest pod dostatkiem, a Boga nie za dużo.Te nasze "Mochery" (czy coś) same mówią, że nie wolno nosić i mieć znaków szatana.A sami nie wiedzą jak często takie coś spotykają np. w kościołach na podwórku czy gdzieś(tęcza) czy coś podobnego.
Powrót do góry Go down
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:24 am

co do znaków szatana to nie zapomnijcie jeszcze o czarnym kocie ..... Znak Atlantów - Page 2 1891997763
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:34 am

Fangusta Oooo... moje ulubione Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 7:54 am

wiola9786 napisał:
Sakura nawet ciekawe to co piszesz.I z tymi obrazkami w katechizmach, tak jeszcze są Very Happy Znaczy u nas bo gdzieś indziej to nie wiem:/

Najwidoczniej znaków szatana jest pod dostatkiem, a Boga nie za dużo.Te nasze "Mochery" (czy coś) same mówią, że nie wolno nosić i mieć znaków szatana.A sami nie wiedzą jak często takie coś spotykają np. w kościołach na podwórku czy gdzieś(tęcza) czy coś podobnego.

Trochę już w tym siedzę Wink. Zainteresowałam się tym przy okazji sprawy z 11 września 2001 r Wink.

Nie wiem, czy ktoś wie, ale w Radziechowach w Beskidzie Żywieckim powstała jakiś czas temu masońska droga krzyżowa, którą miałam okazję oglądać na własne oczy. Symboli czysto chrześcijańskich jest tam naprawdę niewiele, za to napakowana jest symbolami używanymi powszechnie przez tzw. Wolnomularzy. Wolnomularze są poganami, a nawet satanistami i, co najciekawsze, wiele z elementów ich kultu przesiąknęło do Kościoła Katolickiego, o czym większość ludzi nie wie.Wolnomularze, Zakon Syjonu wywodzą się od Zakonu Templariuszy, który pod płaszczykiem szerzenia wiary i pilnowania dróg pielgrzymek do Jerozolimy, mordowali innowierców (tzw. krucjaty krzyżowe) oraz rozkradli całą świątynię Salomona, podobno znaleźli tam Święty Graal, ale nikt nigdy nie dowiedział się, czym tak naprawdę ów artefakt jest. O Templariuszach pisałam już w innym wątku apropos pechowego piątku 13 1314 r., którzy zostali zgładzeni przez Filipa Pięknego, zazdrosnego o ogromne bogactwa posiadane przez zakon. Templariusze jednak nigdy nie wyginęli (zeszli do podziemia i zaczęli działać jako zupełnie inne organizacje), ich zakon poprzysiągł zemstę na Watykanie, popierającym działania Filipa i do teraz podejmuje wszelkie działania mające na celu zniszczenie K.K, a także (może przede wszystkim) stara się zapanować nad światem i ludźmi, ustanawiając Nowy Porządek Świata (patrz. pieczęć na banknocie 1-dolarowym).

Sorki za off top, ale chciałam nieco rozwinąć temat, żeby zwrócić uwagę na to, że paranoją jest zakazywanie przez kościół używania jakiejkolwiek innej symboliki, niż "chrześcijańska", skoro sam ten nurt religijny nie ma nic swojego, wszelkie dogmaty, symbole, wierzenia wzięły się od dużo starszych od chrześcijaństwa religii, a w samym Kościele Katolickim jest mnóstwo symboliki wyznawców Szatana, więc zastanawiam się, gdzie tu w ogóle logika...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 8:03 am

Sakura napisał:
wiola9786 napisał:
Sakura nawet ciekawe to co piszesz.I z tymi obrazkami w katechizmach, tak jeszcze są Very Happy Znaczy u nas bo gdzieś indziej to nie wiem:/

Najwidoczniej znaków szatana jest pod dostatkiem, a Boga nie za dużo.Te nasze "Mochery" (czy coś) same mówią, że nie wolno nosić i mieć znaków szatana.A sami nie wiedzą jak często takie coś spotykają np. w kościołach na podwórku czy gdzieś(tęcza) czy coś podobnego.

Trochę już w tym siedzę Wink. Nie wiem, czy ktoś wie, ale w Radziechowach w Beskidzie Żywieckim powstała jakiś czas temu masońska droga krzyżowa, którą miałam okazję oglądać na własne oczy. Symboli czysto chrześcijańskich jest tam naprawdę niewiele, za to napakowana jest symbolami używanymi powszechnie przez tzw. Wolnomularzy. Wolnomularze są poganami, a nawet satanistami i, co najciekawsze, wiele z elementów ich kultu przesiąknęło do Kościoła Katolickiego, o czym większość ludzi nie wie.Wolnomularze, Zakon Syjonu wywodzą się od Zakonu Templariuszy, który pod płaszczykiem szerzenia wiary i pilnowania dróg pielgrzymek do Jerozolimy, mordowali innowierców (tzw. krucjaty krzyżowe) oraz rozkradli całą świątynię Salomona, podobno znaleźli tam Święty Graal, ale nikt nigdy nie dowiedział się, czym tak naprawdę ów artefakt jest. O Templariuszach pisałam już w innym wątku apropos pechowego piątku 13 1314 r., którzy zostali zgładzeni przez Filipa Pięknego, zazdrosnego o ogromne bogactwa posiadane przez zakon. Templariusze jednak nigdy nie wyginęli (zeszli do podziemia i zaczęli działać jako zupełnie inne organizacje), ich zakon poprzysiągł zemstę na Watykanie, popierającym działania Filipa i do teraz podejmuje wszelkie działania mające na celu zniszczenie K.K, a także (może przede wszystkim) starają się zapanować nad światem i ludźmi, ustanawiając Nowy Porządek Świata (pieczęć na banknocie 1-dolarowym).

Sorki za off top, ale chciałam nieco rozwinąć temat, żeby zwrócić uwagę na to, że paranoją jest zakazywanie przez kościół używania jakiejkolwiek innej symboliki, niż "chrześcijańska", skoro sam ten nurt religijny nie ma nic swojego, wszelkie dogmaty, symbole, wierzenia wzięły się od dużo starszych od chrześcijaństwa religii, a w samym Kościele Katolickim jest mnóstwo symboliki wyznawców Szatana, więc zastanawiam się, gdzie tu w ogóle logika...
Pierwsze raz takie coś czytam.Dziwne, że nawet o tym się nie dowiedziałam wcześniej.Chociaż sami dużo rzeczy nie wiemy, ale dziwni są ludzie
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 8:15 am

Fangusta napisał:
Sakura ja podejrzewam że to nie K.K. przejął symbol od Masonów tylko Masoni od katolików. Masoneria jest instytucją dużo młodszą niż Kościół.

Niewykluczone, że mogło tak być, aczkolwiek trójkąt jako figura ma kształt spłaszczonej piramidy (tj. jednaj z jej ścian), która z kolei jest symbolem starożytnego Egiptu, więc z wiarą stricte chrześcijańską ma niewiele wspólnego.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 9:01 am

U mnie siostra zakonna zwraca uwagę na to jak ktoś coś takiego nosi. Ostatnio moja koleżanka miała kolczyki z pentagramem to się do niej przyczepiła że ona szatana wielbi, że jest na złej drodze i że po co ona na religie chodzi skoro takie rzeczy jej w głowie. Znak Atlantów - Page 2 3521193901 Znak Atlantów - Page 2 4282798970
Powrót do góry Go down
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 10:57 am

Może narażę się niektórym forumowiczom ale coś wam napiszę. Nie jestem moherowym beretem, nie jestem zaślepiona wiarą, toleruję inność choć nie do końca bo wszystko ma swoją granicę, święta nie jestem, ale wierzę i chodzę do kościoła.Moje chodzenie do kościołą to nie odbębnianie wizyty. Ja np mówiąc "Ojcze nasz...." zastanawiam się nad znaczeniem każdego słowa w tej modlitwie. A wszystko przez jednego księdza. Otóż i ja kiedyś byłam "na życiowym zakręcie" , moi rodzice nie dawali sobie ze mną rady, w moim życiu ciągle były używki (nie chodzi tu o papierosy itd.) i wiele innych rzeczy o których nie chce pisać. I właśnie na swojej drodze spotkałam wujka mojej koleżanki. Poświęcił mi dużo czasu zupełnie bezinteresownie i pomógł mi w głównej mierze psychicznie. Pamiętam jego pytanie: Czy znam dowody na istnienie Boga? Ja oczywiście wymieniłam wszystko co się np Biblia, cuda itd. A on mi powiedział że namacalnych dowodów nie ma. Biblia mogła zostać zmyślona, cuda mogły okazać się iluzją, kościoły budynki itd, to wszystko może runąć. Dowód na istnienie Boga tkwi we mnie i jeśli wierzę to znaczy że Bóg istnieje.
Tak więc Kościół to nie tylko berety itd. Natomiast wszędzie zdarzają się czarne owce i niestety na przestrzeni wieków nie ominęło to Kościoła. Jednak nie zapomnijcie że właśnie Kościół np. w stanie wojennym był oparciem i zalążkiem nadziei że może być lepiej.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 5:28 am

Bo masoni to masoni, w sumie ich symbolem jest piramida, przecieżna Ścieżce Oświecenia w Rzymie w jakimśtam kościele też są Pira,midy;) (Pomieszałam Iliminati z masonerią. A kij z tym)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 7:35 am

Jak na zawołanie- dziewczyny z klasy wieszały dzisiaj w sali od religii tablicę z zakazanymi symbolami religijnymi i ich znaczenie. Tyle osób z nimi na szyjach w szkole, a nikt się nie czepia... Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 11:09 pm

ana0000000000 napisał:
Aglyss napisał:
EREIS napisał:
Noszę to "przeklęte dzieło bestii" już dobre 2 lata żyję, nic mi nie jest, nie oszalałam a na moja rodzinę nie spadły żadne plagi egipskie a drzwi mojego domu nie stały się wrotami do piekieł Very Happy Oryginalny pierścień atlantów jest zamknięty i możesz go tylko ty założyć i nikt inny, palec na jakim go nosisz destynuje jego działanie - to tyle z teorii rzekomego jego działania - ja tam nic takowego nie zaobserwowałam Smile I wiesz dewoci nawet w trzepaczce widzą symbol zła Wink Znak Atlantów - Page 2 1279646542_by_gizmotron

Coooooooo? Jednorożców nie można nosić? To ja normalnie polecę do automatu z ,,zUem szatańskim" i poobwieszam się tyym wszystkim.
Cooooooooooooooooooooooooo??????????
Jednorożce i tęcza?
Oni sobie teraz jaja robią!
PS. kupuję wszystko i się tym poobwieszam razem z Aglyss!

Spoko. Nie no jest 07:10 rano, a ja się rozdarłam na całe mieszkanie ze śmiechu. Dobrze, że nikogo oprócz mnie w domu nie było.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Znak Atlantów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Znak Atlantów   Znak Atlantów - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Znak Atlantów
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Znak wodny
» Jak zrobić znak wodny w gimpie 2.8?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: