Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kto mnie pocieszy?

Go down 
+10
Malto
truskaweczkaa
кoкo
koziorożec
Arbuzek_10
EveDallas
Narkotyka
ZetkaEmka
hanka1998
Sweet Rabbit
14 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 1:07 pm

Witajcie. Dzisiaj zdarzyła się dla mnie rzecz straszna. Dowiedział się, iż lis porwał 4 kury... W tym moją ulubienicę Marmoladkę. Była ona kurą, która jadła mi z ręki, gdy mnie widziała - przychodziła... Ale jej już nie mam. Potrzebuję jakiegoś pocieszenia...Jes mi smutno bez tego kpo-kpo-dak... Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 1:19 pm

*próbuje pocieszac* Oł, niefajnie.. Jakoś dasz sobie radę, może oswoisz inną kurę?
Takie rzeczy zdarzają się codziennie, nie mamy wpływu na nie. Gdyby lisy nie jadły kur, to działyby się różne dziwne rzeczy, w tym rozprzestrzenianie się gryzoni wyjadających plony na polach itp.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Go??
Gość
Anonymous



Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 1:21 pm

Cóż,tak chciała natura..A naturze nie można się sprzeciwić,taki jest po prostu los kury.. Kura jest zjadana przez lisa,lis przez jastrzębia,jastrząb przez jeszcze kogoś..Natura to zbyt wielka siła by z nią walczyć,należy się z nią zaprzyjaźnić i tolerować jej ,,zdanie"Smile
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostWto Maj 22, 2012 1:55 pm

Wiem, co czujesz... Kiedyś też lis porwał moją ulubioną kurkę. Kup sobie złotą rybkę i trzymaj z dala od kotów. Albo opcja druga, czyli plan be, czyli IDŹ-NA-LODY!!! Smile Ja mogę pójść z Tb. Smile
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 3:36 am

Będę mieć kurczaki, to Ci wyślę malucha Very Happy
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 5:19 am

Oj, biedna:c Nie martw się, jeszcze \jakiegoś kuraka oswoisz, na pewno :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 7:08 am

Uuu, to straszne. No więc, hmm, jeśli lis porwał Ci kurę z kurnika to lepiej go zabezpiecz, i wybierz sobie inną kurkę, albo poczekaj na młode kurczęta, i wybierz jakieś oraz zacznij ze sobą oswajać. Zrób konkurs na najładniejsze imię i będzie to nasza zagrodowa kurka Smile Nie martw się, Marmoladka by tego nie chciała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 9:38 am

Akuracik dziś przyszło z miasta jakieś 50 kurcząt, takich pyciuńkich jednodniówek. I nie wiem, czy wziąć najjaśniejszą szarą kurkę/kogutka *nie wiadomo co wyrośnie* czy najjaśniejszą, czerwoną kurkę. Najbardziej obstawiałam kurkę-pingwinka [słodziak, normalnie jak husky wygląda Smile], ale brat chciał. Choć pewnie porzuci go tak jak jego Dżemika [odpowiednik Marmoldki mojej, kogucik], tak jak ostatnio... Bez żadnej łaski czy zastanawiania udzielił zgodę na ucięcie biednemu głowy -.-" Więc Pingwina też będę mieć na oku.

Druga kwestia - imię. Dla kokoszki myślę nad Glicynią, Mimozą czy jakimiś innymi kwiatami, a dla koguta.... Nie mam pomysłu. Pomożecie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 12:38 pm

płeć poznasz po lotkach, wyślę Ci później jak się to robi, bo mam gdzieś ładnie opisane Smile
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 1:21 pm

Rabbitek - hmm... moim zdaniem Mimoza za bardzo do kury nie pasuje XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 1:27 pm

Mi się Mimoza podoba. Ja wzięłabym szarą. Moja babcia też ma kury. Wystarczy, że wyjdę z domu, przejdę przez podwórko i mam kurnik, ale żadnej kury nie tresuje XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 1:29 pm

Ta.... A wiecie jak moja babcia powiedziała na pomysł z Glicynią? "A kto Ci to zapamięta!"
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSro Maj 23, 2012 10:59 pm

Biedulka. Kiedyś wspominałaś coś o Marmoladce. O kurkę się nie martw, na pewno tam na górze siedzi i patrzy na Ciebie. Ona jest razem z tobą-na zawsze będzie z tobą w twojej pamięci. Znajdź jej zdjęcia, kup płytkę CD czy DVD i zgraj tam wszystkie jej zdjęcia bądź filmy. W ten sposób zrobisz jej historię. Jak się już z tego trochę ogarniesz to weź inną kurkę i daj jej tak samo na imię lub "wytresuj" ją tak jak Marmoladkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 8:32 am

Ochrzcij,jakąś z nich PYSIA!!! ♥
Powrót do góry Go down
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 11:44 am

Moja ciocia ma kogucika który nazywa się Dżemik i koguczycę (?) o imieniu Basia, jak coś zpłodzą to ci ekonomicznym podaruje, ale pod warunkiem że pokryjesz koszty znaczka Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:17 pm

truskaweczkaa napisał:
koguczycę (?)
Chyba kurę xD
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:18 pm

Themma napisał:
truskaweczkaa napisał:
koguczycę (?)
Chyba kurę xD
Laughing
Rozbawiło mnie to, sorry Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:30 pm

Themma napisał:
truskaweczkaa napisał:
koguczycę (?)
Chyba kurę xD

Właśnie zaczęłam zastanawiać się, co to jest ta koguczyca Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 12:48 pm

zaspiewaj sobie koko euro spoko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 2:30 pm

To kury można tresować ? o.O
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 08, 2012 3:43 pm

Kamil2010, zdziwiłbyś się jakie inne zwierzęta można tresować Very Happy
Powrót do góry Go down
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostSob Cze 09, 2012 9:25 am

Sakura napisał:
Themma napisał:
truskaweczkaa napisał:
koguczycę (?)
Chyba kurę xD

Właśnie zaczęłam zastanawiać się, co to jest ta koguczyca Laughing

widzę że moje słówko was rozbawiło? mam nadzieję że rozbawiło to też Sweet Rabbit Wink
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipostPią Cze 29, 2012 1:57 am

Rabbit, i jak? Oswoiłaś sobie jakąś nową kurę? Koguta nazwij Philipek, a kurę Pysia. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Kto mnie pocieszy? Empty
PisanieTemat: Re: Kto mnie pocieszy?   Kto mnie pocieszy? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kto mnie pocieszy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prezentacje ogólnodostępne
» Coś ode mnie..
» Ja - wątek o mnie :)
» kogo Correk tu zna? x DDDD
» O mnie,Hodowla, itd.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: