Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Towarzysze! (server polski)

Go down 
+6
Malto
CzekoBoom
Hella
Nevarra
LadyArvena
Rose666
10 posters
AutorWiadomość
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 6:19 am

"Dziś do Howrse przybywają nowi, puchaci przyjaciele!

Poznaj pierwszych towarzyszy, którzy przybyli do polskiego Howrse. Możesz ich znaleźć w sklepie dla hodowców i kupić za Equus lub Kupony.
Każdy z towarzyszy ma inne możliwości, sprawdź koniecznie jakie!

Towarzysze nie przybywają samotnie - zapoznaj się ze zmianami nowościami dzięki stronie dziennika zmian!

Z pozdrowieniami,
Zespół Howrse"
Ten tekst ujawnił się na stronie głównej.Co o tym sądzicie?
Więcej tu.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:33 am

Czyli to, o czym wcześniej gadaliśmy, teraz elegancko przetłumaczone przez Ow:

Ow napisał:
Towarzysze

Jeśli chcesz bawić się ze swoim koniem, podaruj mu towarzysza!
____________________________
W tej chwili możesz wybierać spośród pięciu różnych towarzyszy. Więcej możliwości już wkrótce...
Królik Małpa Koza Jaskółka Kot
Co nowego wprowadzają towarzysze?

Pozwalają na zabawy z koniem do końca życia!
Zapewniają wyjątkowe korzyści z zabaw: pieniądze lub umiejętności!
Kiedy nie śpią, dodają bonus do ujeżdżenia

Udanej zabawy!
_________________________
Więcej możliwości wymiany przedmiotów!

Wciąż powiększamy możliwości handlu przedmiotami z Czarnego Rynku!
__________________________

Od teraz możesz handlować i wysyłać innym przedmioty z Czarnego Rynku poprzez opcję wymiany przedmiotów!

Nie musisz mieć danej osoby wśród znajomych, aby otrzymywać i wysyłać przedmioty
Istnieje możliwość handlu kilkoma przedmiotami na raz

Limity
Od 10-u do 30-u dni stażu 2 wymiany na tydzień
Powyżej 30-u dni stażu 3 wymiany na tydzień
Dla posiadaczy kont Pegaza 6 wymian na tydzień

Co się nie zmienia

Możesz przyjmować prezenty bez limitów
Nie możesz handlować więcej, niż raz na tydzień z tą samą osobą
_____________________
Lira Apolla przechodzi przemianę
_____________________
Możesz ją kupić za Kupony

Są dostępne nowe ikonki
Postanowiliśmy wprowadzić pewne limity, aby zachować jednolity styl graficzny gry:
Nie można dodawać kolorów tła
Kolory ikonek zostały zharmonizowane
Kosztuje 1 Kupon na Czarnym Rynku
_________________
Oraz...
_________________
Cena oźrebienia została zmniejszona z 500 Equus do 200 Equus, aby dać wszystkim szansę na dodanie, co najmniej, kozy do nowo narodzonych źrebaków.
Bonus dawany przez palcat i derkę został pomnożony razy 4!

I trzeba będzie źrebakom kupić kozy Wink Ehh... Czego to ludzie nie wymyślą...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: Re   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:40 am

Super; ) Owlient się nieźle spisałSmile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:46 am

A mnie w sumie to się podoba. Wcześniej za każdy poród płaciłam 500e, teraz już tylko 200e. Tym, których do hodowli używać nie będę nawet nie muszę kupować kozy i się z nimi bawić. Na czysto oszczędzam 300e na każdym porodzie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:49 am

A na forum jeszcze dokładniej Ow napisała Smile

Ow napisał:
Witajcie!

Dziś do gry zawitali pierwsi towarzysze! Oto kilka informacji, które pozwolą Wam lepiej się z nimi poznać:

Każdy koń może zaprzyjaźnić się z jednym towarzyszem.
Towarzysz dołącza do konia na zawsze - to naprawdę wielka przyjaźń! Jedynym momentem, kiedy można zmienić towarzysza jest sprzedaż konia. Po zakupie zwierzęcia macie 7 dni, aby wypuścić dotychczasowego towarzysza na wolność i zakupić nowego.
Czyli jak kogoś stać kozę na gryfa wymieni. Wink

Ow napisał:
Każdego dnia, gdy koń się budzi, jego towarzysz śpi. Możecie wybrać, kiedy obudzić towarzysza i jak długo ma się on bawić z koniem.
Zabawy z towarzyszem dają konkretne korzyści:
- od 8-u do 18-u miesięcy
Wzrost Potencjału Genetycznego za każdą godzinę zabawy, aż do 1,2 PG (tak, jak w przypadku poprzednich zabaw ze źrebakami)

- od 20-u miesięcy do 25-u lat:
Koń zdobywa Equus i/lub umiejętności za każdą godzinę zabaw (do 60 punktów umiejętności maksimum, podzielonych pomiędzy wszystkie umiejętności konia).
Jak szybko koń osiągnie limit 60-u punktów zależy od tego, ile umiejętności dodaje konkretny towarzysz - czym większy bonus umiejętności dodawany w ciągu godziny, tym szybciej koń osiągnie maksimum.

- od 20-u miesięcy, aż do końca życia
Towarzysz dodaje bonus do ujeżdżenia w czasie zawodów, jeśli jest w tym czasie obudzony (czyli jeśli spędził wcześniej co najmniej 30 minut na zabawach z koniem).

Kiedy koń zostaje postarzony, towarzysz zasypia ponownie.
zabawy przy zwierzakach ogólnie dostępnych w sklepie są nieopłacalne w starszym wieku. Za takie grosze...? A umiejętności tylko zwierzaki dostępne od popytu... Mam kilka-kilkanaście tysięcy w zwierzaka ładować,żeby 60 pkt umiejętności dostał Oo
Ow napisał:
W tej chwili w sklepie są dostępni następujący towarzysze:
*Koza, Małpa, Królik -> dostępne po stałej cenie i w nieograniczonych ilościach, dodają Equus za każdą godzinę zabawy i bonus do ujeżdżenia w czasie zawodów
*Jaskółka i Kot -> dostępne w zmiennych cenach i ograniczonych ilościach, dodają bonus ujeżdżenia w zawodach i umiejętności w czasie zabawy
*Gryf i Feniks -> dostępne za Kupony i w nieograniczonych ilościach, dodają bonus ujeżdżenia w zawodach i umiejętności w czasie zabawy

Aby każdy gracz mógł kupić swojemu koniowi co najmniej kozę, zmniejszyliśmy cenę oźrebienia do 200 Equus- w ten sposób osiągnięcie 1,2 punktu PG nie kosztuje Was więcej, niż przed aktualizacją!
przynajmniej słabe konie mniej mnie będą kosztować Wink

Ow napisał:
Oprócz towarzyszy wprowadziliśmy też zmiany w wymianie przedmiotów. Oto kilka informacji o obowiązujących teraz zasadach:
Możecie wysyłać prezenty poprzez stronę Wymian - limit prezentów to 3 na tydzień
Nie ma możliwości wysłania prezentów ze stron Czarnego Rynku
Wysyłanie prezentów nie wymaga potwierdzonego adresu e-mail.

Bezpieczne Wymiany są dostępne od 10 dni stażu, wymagana jest również co najmniej zerowa Karma (Klucz Biznesowy znosi jedynie limit stażu, nadal wymagana jest dodatnia Karma)
Tygodniowe limity wynoszą:
- 2 wymiany/ tydzień, jeśli macie od 10-u do 30-u dni stażu
- 3 wymiany/ tydzień, jeśli macie powyżej 30-u dni stażu
- 6 wymian/ tydzień, dla posiadaczy Kont Pegaza
Limit tygodniowy trwa od poniedziałku do niedzieli
Można wymienić przedmioty, nie żądając niczego w zamian:
- jeśli gracz składający ofertę kupił pierwszy Kupon, wymiana nie liczy się do tygodniowego limitu wymian.
- jeśli gracz składający ofertę nie kupował Kuponów, może dokonać tylko jednej takiej wymiany dziennie i nie będzie ona wpływać na limit tygodniowy (pozostałe wymiany będą liczyć się do tygodniowego limitu).

Więcej informacji o tym jakie jeszcze nowości zostały wprowadzone, znajdziecie w dzienniku zmian.

Pozdrawiam,
Ow
i skończyły się oszustwa, przy wymianie samych rzeczy z CR Wink Co innego jak konia lub roga za coś się takiego kupuje...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:56 am

Czekałam na zbliżające się zmiany i wydawało mi się to wszystko do bani. Teraz jednak nie jestem zachwycona ale nawet mi się podoba. Najlepszą rzeczą jest to że można się teraz bawić po 30min a nie po godzinie jak wcześniej. Wkurzało mnie to że zostaje mi np. 28 energii i nie mam co z nią zrobić a potem w ostatnim miesiącu muszę męczyć maluszka do utraty tchu. fajnie to też przygotowuje konie do GP - można poprawić "gotowe" już konie.
Fajnie też jest teraz LA. Wkurzały mnie te oczojebne tła. Teraz to wszystko będzie ładnie grało. Imiona będą inne ale nie będą się tak rzucały w oczy.
No i zmiany w wymianach produktów. Fajne! Koniec już z archaicznymi zamianami przez konie. I oszustw mniej przez to będzie.

Tak naprawdę wkurza mnie tylko jedna rzecz. Zegarek mógłby być pod towarzyszem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:57 am

Ej ludziska jeśli kupimy najlepsze do zabaw zwierzaka i mamy prysznic wyciągniemy jeszcze więcej pg? I czy jeśli kupimy gorsze zwierzątko a posiadamy prysznic wyciągniemy równie dużo pg co przy tym lepszym?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 8:59 am

Maksymalnie PG możesz zwiększyć tylko o 1,2. Próbowałam o więcej, bo mam prysznic - kolejne zabawy dodają ZERO PG Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 9:14 am

Więc tylko zwierzaki?
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 9:16 am

Nawet zwierzaki nie dodadzą więcej niż 1,2. Tylko wysokie miejsca w GP pozwalają przekroczyć tą granicę.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 11:27 am

Ogólnie pomysł z tym fajny, ale.. i tak tego nie rozumiem do końca.. Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 11:44 am

Na początku też wydawało mi się to na maxa porąbane ale jak przeczytałam po polsku to dużo się wyjaśniło.
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 11:50 am

Hella, wiesz.. wystarczy przeczytać ten opis do nich i od razu się polepsza Very Happy
Radzę Wam kupić zapas jaskółek i kotów, gdyż ich ceny będą coraz wyższe! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 11:54 am

Cytat :
Radzę Wam kupić zapas jaskółek i kotów, gdyż ich ceny będą coraz wyższe!
O ile komuś zależy na tych mikroskopijnych liczbach po przecinku do umiejętności Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 12:11 pm

No jaskółek ja chyba trochę kupię. Chcę wyszykować kilka koni do GP przyda mi się każdy bonus umiejętności.
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 1:08 am

Jaskółki i koty,jaskółki i koty...ja tam wolę kupować Gryfy i Feniksy! Very Happy Jaskółkę puki co ma u mnie tylko ♥️ Sara ♥️...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 4:15 am

Tak przy okazji - czy ja się nie umiem posługiwać wyszukiwarką, czy można wyszukiwać jedynie konie przeznaczone do sprzedaży, posiadające kozę za towarzysza?

I jeszcze ponarzekam... szlag mnie trafia, jak przypominam sobie, że wywalili gwiazdki informujące o czystości rasy i doskonałości konia... teraz można przeglądać czyjeś konto dosłownie w ciemno (lub mając sporo wolnego czasu na klikanie w każdego konia i interesowanie się jego genetyką).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
fioliola
Nowy
fioliola


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 4:21 am

według mnie super Smile
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 5:40 am

Malto - to zapewne jakiś błąd, na międzynarodówce można wybrać spośród wszystkich towarzyszy. Może na dniach to naprawią (o ile ktoś im zgłosi Wink)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 5:48 am

Nevarra napisał:
Malto - to zapewne jakiś błąd, na międzynarodówce można wybrać spośród wszystkich towarzyszy. Może na dniach to naprawią (o ile ktoś im zgłosi Wink)
Zastanawiam się, czy do nich nie napisać Wink
Raz, będę błagała o przywrócenie gwiazdek czystości rasy i doskonałości, a dwa, przy okazji wspomnę o błędzie wyszukiwarki Wink

O, można przesyłać towarzyszy do innych osób. Ale do dyspozycji są tylko zwierzaki za Equus. Więc gryf i feniks - out.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 5:58 am

Malto a top skąd wywalili te gwiazdki? na sprzedażach dalej są
Powrót do góry Go down
pati9100
Nowy
pati9100


Liczba postów : 14
Dołączył : 07/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 6:07 am

No już myślałam, że sie nie doczakam xd
Powrót do góry Go down
fioliola
Nowy
fioliola


Liczba postów : 22
Dołączył : 23/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 6:19 am

lisiczka napisał:
Malto a top skąd wywalili te gwiazdki? na sprzedażach dalej są

no jak wchodzisz do jakiegos gracza i jak przegladasz konie to pokazywał♦y się takie gwiazdki zielona i nebieska, nie ? no to teraz ich nie ma
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 6:22 am

rzeczywiście, tego to akurat nie zauważyłam, dobrze, że chociaż PG zostawili
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 9:03 am

A mnie te zwierzaki popsuły cały zamysł. :/ Chciałam najnowszą klaczkę podciągnąć o 1,2 PG, a nie mogę jej dodać zwierzaka. Wszystkim innym koniom mogę, tylko nie jej, a ma już 6 miesięcy. :<
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 11:38 am

Cytat :
a nie mogę jej dodać zwierzaka. Wszystkim innym koniom mogę, tylko nie jej, a ma już 6 miesięcy. :<
Bo towarzysza dodasz w wieku 8 miesięcy Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 12:27 pm

Ahaaaa...! Dziękować za odpowiedź. ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipostCzw Maj 26, 2011 10:18 am

CzekoBoom napisał:
Hella, wiesz.. wystarczy przeczytać ten opis do nich i od razu się polepsza Very Happy
Radzę Wam kupić zapas jaskółek i kotów, gdyż ich ceny będą coraz wyższe! Smile

Pożycz eq to kupię Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Towarzysze! (server polski) Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Towarzysze! (server polski)   GRA - Towarzysze! (server polski) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Towarzysze! (server polski)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Server Polski vs Świat
» GRA - loteria (server polski)
» Miski na hwr server polski ;)
» GRA - Wielka wygrana! (server polski)
» GRA - darmowy RO dla każdego (server polski)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: