Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?

Go down 
+3
Star-x3
LadyArvena
szemala
7 posters
AutorWiadomość
szemala
Nowy
szemala


Nick w grze : szemala
Liczba postów : 30
Dołączył : 24/03/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostWto Maj 24, 2011 11:24 pm

Staram się wyhodować mieszankę wszystkich ras. Czy chcielibyście później kupić takiego konia?
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Re: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 9:48 am

Ja raczej nie - koń byłby do niczego chyba... Jedne konie są lepsze w czymś, inne w czym innym... Wymieszasz np. konia który ma dobre skoki i kiepską prędkość, z koniem który ma odwrotnie i wyjdzie średniak w obu kategoriach...

Ja hoduję czyste andaluzy i na inne porządnej kasy nie wydam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Re: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 9:56 am

Tak samo sądzę ja-tyle że ja hoduję achały Smile
A jedyne mieszanki u mnie to konie 20+ idące na kupon Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Koniarka666
Nowy
Koniarka666


Nick w grze : Koniarka666
Liczba postów : 38
Dołączył : 30/04/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: ...   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostSro Maj 25, 2011 11:18 am

Nienawidzę mieszanek No Ale taką bym kupiła, bo jest taka niepowtrazalna Very Happy Embarassed Oh, zarumieniłam się Embarassed
Powrót do góry Go down
przemo17136
Nowy
przemo17136


Liczba postów : 21
Dołączył : 11/03/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Mieszanki   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostNie Maj 29, 2011 10:18 am

Tak, ale nie za jakąś niewyobrażalnie wielką sumę.
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Re: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostNie Maj 29, 2011 11:55 am

Może tak gdyby miał ten koń dobre umiejętności i jakiś przyzwoity pg (co najmniej 380). Ale i tak nie dała bym za niego dużo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Re: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostPią Cze 03, 2011 9:11 am

Jak teraz się bawi ze źrebakami? Bo nie ma obok łąki zabaw! Proszę o pilną i szybką odpowiedź. Dziękuję z góry.
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Re: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipostPią Cze 03, 2011 9:30 am

Jak dla mnie takie mieszanki są do niczego. Jak już mam zmieszać konia, to tylko z takim, który przoduje mniej więcej w tych samych umiejętnościach. Ja bym nie kupiła.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
Sponsored content





Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? Empty
PisanieTemat: Re: Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?   Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy chcielibyście mieć mieszankę wszystkich ras?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Chcesz miec własny dział?
» Mieszanka wszystkich ras
» Mała prośba do wszystkich :)
» wyprzedaż wszystkich koni z ZJ i SZJ
» Gdzie kliknac zeby miec avatar na zagroda mgly

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: