Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi

Go down 
+2
koziorożec
XX_lero
6 posters
AutorWiadomość
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 9:48 am

A więc chciała bym ogłosić rekrutację na moderatorów
Jak na razie wystarczy mi tylko 3
Wymagania to
- skończone 16 lat (albo trochę przed, nie zaszkodzi)
-mniej więcej już dobre rozeznanie w grze
i chyba tyle
gdyby ktoś miał jakieś pytania niech piszę tu albo na PW

Forum jak by co musi mieś jeszcze trochę poprawek jest tak na razie na szybko zrobione i cała grafika tez na szybko więc nie wygląda jak najpiękniejsze ale wszystko w swoim czasie będzie zrobione

W środę dam już link do forum i baner aby je promować na doggi i jak ktoś gra w to i w to, to na hwr też

Nie podałam od razu wszystkiego bo to tylko zarys kto by chciał niech się zastanowi

Dziękuję i pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 10:12 am

Nie mam szesnastu lat. Niestety
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 10:12 am

A czy osoba, której do lat 16 brakuje lat 3 - może być? Smile W grze już trochę jestem (od zarejestrowania się 18 dni, niestety ubyły mi 2/3 dni). Wiem już o co w niej chodzi i powiedzmy, że potrafię być cierpliwa. Laughing Jeżeli się nadam to chętnie dołącze do załogi. Mogłabym prosić o link do forum? Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 11:37 am

Ja też chętna Very Happy
Cierpliwość wyskrobię, w grze już się łapię, a bardzo chętnie pomogę innym.
Tylko ten wiek ehh.. 2 latek brakuje
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 1:34 pm

jeszcze zobaczymy z wszystkimi którzy tu napisali i tak ostateczne wybory zrobię jak się trochę po rejestruje nowych... ale wezmę pod uwagę was... wszystko zależy od tego z kim będziecie rywalizować XD ale nie ma obaw
Powrót do góry Go down
mustang_z_filmu
W skromnych progach Zagrody
mustang_z_filmu


Nick w grze : Aryana
Liczba postów : 345
Dołączył : 25/09/2011

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 10:13 am

Ja z chęcią. Na grze już się chyba znam-orientuję co, gdzie, jak. Lat 14, hoduję podhalany Wink
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:31 pm

ojjj nie wiedziałam że jest już takie nowe forum (wiem że może być kilka ale po co kilka dziadów jak może być jeden porządny) więc temat do zamknięcia i w związku z tym zapraszam na to forum
http://doggi.forumpolish.com/
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:33 pm

ojjj nie wiedziałam że jest już takie nowe forum (wiem że może być kilka ale po co kilka dziadów jak może być jeden porządny) więc temat do zamknięcia i w związku z tym zapraszam na to forum
http://doggi.forumpolish.com/
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 10:35 am

Łe Łe Sad 6 latek za mało Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi Empty
PisanieTemat: Re: Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi   Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Słuchajta, poszukuję moderatorów do nieoficjalnego forum DoGGi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rady dla moderatorów
» Poszukuję moderatorów i grafika
» Forum o Doggi i Howrse
» Moje forum - "Świat Doggi"
» howdog - forum o howrse i doggi game

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: