Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza

Go down 
+2
кoкo
Akardo
6 posters
AutorWiadomość
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 10:49 am

Hej.
Moja pierwsza praca zaraz po zapoznaniu się ze wszystkimi tutkami od Vernille, której serdecznie dziękuję.

Moja pierwsza praca przed przejrzeniem tutków:



[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Modelexh



I ta, którą chciałabym Wam zaprezentować. Nie wiem czy jest sens ją wysyłać...krytyka mile widziana Very Happy

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Konikk
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 12:00 pm

1 praca. : brzuch taki jakiś jak fale (dolna część) i ogon taki podkreślający strasznie konia.
2 praca. : to chyba jest wzorowane na tym : http://www.gimn9.neostrada.pl/uczniowie/konie/konie_html_m3542519a.jpg za bardzo podkreślona grzywa i ogon.
Powrót do góry Go down
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 12:03 pm

1 praca jest moją najpierwszą i dlatego najukochańszą Smile, nie będę jej wysyłać.
A co do 2 to tak! To dokładnie to zdjęcie! Rozumiem, że można się wzorować na fotkach Smile a jeżeli nie to uznam tą pracę za niezłe ćwiczenie i zostanie ze mną na kompie Smile.
Popracuję jeszcze nad grzywą i ogonem, dzięki Smile
Powrót do góry Go down
кoкo
Już coś wie
avatar


Liczba postów : 299
Dołączył : 13/05/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 12:06 pm

Zapytaj się admina czy możesz tak zrobić.
Powrót do góry Go down
Akardo
Raczkujący
Akardo


Nick w grze : Akardo
Liczba postów : 61
Dołączył : 05/04/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostPon Maj 28, 2012 12:10 pm

Z tego co czytałam to jest napisane, że można wzorować się na fotografiach ale popytam jeszcze.

EDIT: Chociaż w sumie skopiowałam ze zdjęcia nie tylko lineart ale i kolory. No nic, zostanie u mnie na kompie Smile. Przeczytałam na innym forum, że tak nie można.


Ostatnio zmieniony przez Akardo dnia Pon Maj 28, 2012 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : dodatek)
Powrót do góry Go down
Enigmatic
Już coś wie
Enigmatic


Liczba postów : 188
Dołączył : 04/05/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 7:40 am

Jest piękna, próbuj dalej [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza 1234489951
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 10:39 am

jak dla mnie to jedyne co jako-tako wyszło to chrapy Wink nie obraź się ale reszta to masakra z anatomii
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 12:22 pm

Dla mnie śliczne.Lepszych bym nie zrobiła Wink
Powrót do góry Go down
Poezja992
Już coś wie
Poezja992


Liczba postów : 178
Dołączył : 26/04/2012

[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipostCzw Cze 21, 2012 8:41 am

кoкo napisał:
1 praca. : brzuch taki jakiś jak fale (dolna część) i ogon taki podkreślający strasznie konia.
2 praca. : to chyba jest wzorowane na tym : http://www.gimn9.neostrada.pl/uczniowie/konie/konie_html_m3542519a.jpg za bardzo podkreślona grzywa i ogon.
wzorowane ?!
chyba raczej wycięte
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza Empty
PisanieTemat: Re: [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza   [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[NIE WYSŁANE] Moja pierwsza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moja pierwsza strona
» ładny? (moja pierwsza praca)
» Moja pierwsza prezentacja - ładna?
» Moja pierwsza praca na Sierpień
» Moja pierwsza strona internetowa...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: